Battle Graphic

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

?

Kris
3
50%
Dyakou
3
50%
 
Liczba głosów: 6

Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Battle Graphic

Post autor: Kris »

Więc zaczynajmy od tego , iż mi z Dyakiem się nudzi wymyśliłem że zrobimy wojne graficzną w której wy będziecie oddawali głos na jednego lub drugiego ktory zrobił , lepszą grafikę oczywiśćie możecie się dołączyć pisząc najpierw w tym temacie xD

Regulamin :
1. Nie ściągać pomysłów
2. Ustalać wielkość i ect z przeciwnikiem
3. Nie kopiować
4. Trzymać się tematu
5. Do 5 punktów lub 8
6. Uczestnicy , którzy aktualnie walczą nie oddają głosów ( zresztą obojętnie )

1 . Bitwa Kris , Dyakou xD ( dobrze napisałem ? )

Tematyka : " Naruto "
Postać : Uchiha Sasuke
Rozmiar : 400 x 150

Kris :
Obrazek

Dyakou :

Obrazek

( pelen rozmiar http://images20.fotosik.pl/42/d9c5f6ad628b330e.jpg )
Ostatnio zmieniony pt lut 16, 2007 12:27 pm przez Kris, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

Ja stawiam na Krystiana(nie obraź się drugi krystianie) :wink: Czyli na dyakou'a gdyż jego "dzieła" są fajniejsze i ładniejsze. Więc głos na Krystiana(Dyakou'a, nie Krisa)
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Co do mojej sygny to najlepsza nie jest. Tło w miare zrobiłem ale chodzi o postać. Do tego genialnego wmywania postaci w tło Krisa jeszcze mi parę dni brakuje xP
Aha, na moje logo musicie kliknąć, bo przez te skurczanie jakość się psuje ;)
http://images20.fotosik.pl/42/d9c5f6ad628b330e.jpg adres docelowy
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Akurat z tych dwóch projektów wybieram projekt Krisa. Jego styl jest fajny i przyjemny dla oka. Szczerze mówiąc nie jarają mnie grafy z super, wypas tłem
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Praca Dyakou jest lepsza od pracy Krisa, może to przez umieszczenie koloru niebieskiego, który tak bardzo kocham - w każdym razie jest wg mnie lepsza.

Kiedyś może wezmę udział w tych walkach, bardzo ciekawe, ale nie śmiejcie się jak coś zrobię, bo ja jestem początkujący w grafice...

Kris, na GG omawiamy szczegóły?

BTW. Skąd ty coorfa wytrzasnąłeś takiego Sasuke!?!
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

No więc następna przewidywana walka:
Dae VS Kris
Obrazek
(potem ja znów z krisem, ale na "zestawy"<xD<. W skład wchodzą: Layout, avatar oraz sygnatura)
Obrazek
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Postawie na prace Dyakou choć na grafice sie nie znam wydaje sie bardziej wyraźna
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

OKI :D wygrał Dyakou Gratulacja no to teraz Walka : Kris vs Daegurth :D hmm szczegóły na gg :D

Walka : Kris - Dae

Tematyka : Naruto
Postać : Hyuuga Neji
Wielkość : 400x150

Kris :

Obrazek

Lub xD
http://images20.fotosik.pl/50/8090e2d9420bfd39.png ( inne)

Dae:
Obrazek
bardzo ładne

Widze ze musze zacząć sie starać xD
Ostatnio zmieniony pt lut 16, 2007 10:24 am przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Link do mojego obrazka: http://images20.fotosik.pl/50/7b81ef9d23397f28.png

Możecie go komentować jak chcecie, ale ja w grafice jestem słaby, PS'a włączyłem raptem kilka razy, więc proszę wziąć to pod uwagę

Oddaje głos na Krisa, bo bardziej mi się podoba jego obrazek ^^
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Cóż, więc bardziej podoba mi się praca daego. Widać w niej większy zapał i chęć pracy xD. Głos na daegruha
Obrazek
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

oddaje głos na grafike daego poprostu bardziej mi sie podoba
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

A więc jak było zapowiedziane, konkurs na zestawy

Dyakou:

Avatar:
Obrazek

Sygnatura:
Obrazek

Layout: http://img67.imageshack.us/img67/8725/g ... opyhz6.png


Kris:

Avatar:
Obrazek

Sygnatura:
Obrazek

Layout: http://images20.fotosik.pl/46/14c7a1c4128cad09.jpg
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Avatar Dyakou, sygna Krisa, choć obie sygny gorsze od pozostałych. Ciągle te same kolory.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
ODPOWIEDZ