Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.
Moderator: Moderatorzy
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » śr lut 21, 2007 12:30 pm
Co to za film ?xD
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Dae
Zasłużony
Posty: 1200 Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno
Post
autor: Dae » śr lut 21, 2007 1:15 pm
Kris, nie odgadłbym, za nic, ale zrobiłeś jeden błąd: Link do tego obrazka zawiera odpowiedź XD
Więc, jest to Matrix ^^ Dokładniej: pokazana jest wyrocznia
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » śr lut 21, 2007 1:50 pm
Dokladnie xD szczerze niechcialo mi sie na fotosiku umieszczac
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Dae
Zasłużony
Posty: 1200 Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno
Post
autor: Dae » pn lut 26, 2007 9:41 pm
Więc, co to za anime? Chyba jest nowe, szczerze mówiąc niedawno się o nim dowiedziałem ^^
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » ndz kwie 01, 2007 8:19 pm
Czy To czasem nie jest najnowży Ragnarok ? . Ponieważ, jest bardzo podobna grafika, a na nic innego mi nie wygląda.
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Dae
Zasłużony
Posty: 1200 Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno
Post
autor: Dae » pt kwie 06, 2007 3:45 pm
Tak, to jest najnowszy Ragnarok, "Matanei loki ragnarok", lub jakoś tak, mogłem się pomylić. Ale uznaję odpowiedź ^^
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » pt kwie 06, 2007 4:22 pm
Jestem ciekaw czy ktoś odgadnie to anime
?
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Dae
Zasłużony
Posty: 1200 Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno
Post
autor: Dae » pt kwie 06, 2007 4:27 pm
Tajemnicze Złote Miasta - The misterious Cities of Gold
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » pt kwie 06, 2007 4:28 pm
BraVo Dae
odpowiedz twa dobra jest
więc wypowiadaj zdjęciem się xD.
Czyli możesz dać fote:D
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Dae
Zasłużony
Posty: 1200 Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno
Post
autor: Dae » pt kwie 06, 2007 4:32 pm
Jeżęli nikt nie zgadnie, to chyba się załamię ^^
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » pt kwie 06, 2007 4:33 pm
Teknoman
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Dae
Zasłużony
Posty: 1200 Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno
Post
autor: Dae » pt kwie 06, 2007 4:38 pm
Bardzo dobrze, teraz twoja kolej Bartek ^^
Jap. tytuł: Tekkaman, tak dla informacji
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » pt kwie 06, 2007 5:10 pm
Dae pisze: Bardzo dobrze, teraz twoja kolej Bartek ^^
1.Dziwne
2.OK macie
http://www.jojoxserie.net/pics/Kakyoin_1.jpg
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Sinju
Guru
Posty: 198 Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów
Post
autor: Sinju » sob kwie 07, 2007 3:43 pm
Hmm nie znam pełnej nazwy ale sam link na to wskazuje...
Czy to "JoJo"? (ta postać na obrazku o ile się nie mylę to "Noriaki Kakyoine")
Edit. Więc czy to "JoJo's Bizarre Adventure" ?
Ostatnio zmieniony sob kwie 07, 2007 4:43 pm przez
Sinju , łącznie zmieniany 1 raz.
O oohhh Gunther you're so sexy!
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » sob kwie 07, 2007 4:07 pm
Ta , ale podaj pelna nazwe ok?
Update
Ta , zadawaj
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019