Bobercik
"Główny bohater Bobercik Ballów. Jeden z najsilniejszych osobników na świecie. Robert, bo tak się nazywa,
mieszka w na swojej własnej planecie. Kiedyś był jednością z Sesshomaru. Po rozdzieleniu stosunek Roberta
do Puszka byłraczej obojętny, lecz z biegiem czasu stają się najlepszymi przyjaciółmi. Bobercik ma 13 lat, gdy
jego wiek dojdzie do 18 znów się cofa do 13. Ma 1000 wojowników, ale najbardziej lubi Massuo i braci Erax, Rarex
i Tex. Jest zakochany? w Bulmie. Gdy ona umiera Bobercik osiąga nowy poziom...
Jego najpotężniejszą bronią jest walka wręcz w której nie ma sobie równych. Jeśli musi używa potężnych
ataków takich jak Kula Życia, Final Flash. Jednak jego najpotężniejszą techniką jest Super Działo Qigong. Całą
energię kumuluje w dłoniach i posyła pocisk który zawsze zabija. W 90% umiera też wykonawca techniki."
Bobercik i jego poziomy
"Bobercik posiada kilka poziomów mocy. Są to SHB(Super Hero Bobercik), USHB, SHB2, USHB2 i niedawno odkryty
SHB3. Po przemianie Bobercik zmienia się. Włosy są niebiesko-zielone (XD) w kolejnych poziomach dochodzą:
mięsnie, wyładowania elektryczne a w USHB2 i to i to. W "trójce" niewiadmo na ile zmienia się Robert ponieważ
nasz bohater przerwał przemianę i zmienił się w Mistic Bobercika. Bobercik prawie wogóle się nie zmienia w
tym poziomie jednak jego moc jest o niebo większa od SHB3."
Bulma
"Królowa w świecie Bobercika. Jej poziom mocy jest malutki (czyt.5), ale po treningu rośnie. Od Bulmy z znanego
nam Dragon Balla różni się tym że jest bardziej zgrabna, ma milszą buzię a jej charakter jest bardziej znośny.
Nie wiadomo jakie uczucie czuje do Bobercika. Na początku jest to koleżeństwo, potem przyjaźń. Potem
zbliżają się do siebie a punktem przełomowym jest śmierc Bulmy. Wtedy Bobercik wyznaje swoje uczucia.
<cytat:Zabrałeś mi najważniejszą rzecz w moim życiu>
Sesshomaru
Razem z Bobercikiem tworzyli jedną osobę. Po rozłączeniu Sesshomaru nie ukrywał swojej nienawiści do
"brata" (to jasne jak całe życie jest się częścią kogoś). Z biegiem czasu zbliżają się do siebie i stają się
najlepszymi przyjaciółmi. Jedyne trzy osoby które mają wpływ na Puszka to: Bobercik - nalepszy przyjaciel,
brat. Dae - jego sumienie. Bulma - ona ma wpływ na wszystkich w królestwie. Najpotężniejszym atakiem
Puszka jest Furia Gniewu. Nasz przyjaciel przypomina sobie złamanie jego miecza i śmierc Rin i Jakena.
Wtedy robi wielką kule energi. Ten atak jest zdecydowanie najlepszym atakiem w Bobercik Ballu.
Ciekawostka: Pozostaje zagadką co by się stało gdyby jeden z nic umarł, czy drugi podzieliłby jego los
czy nie?
Ikoden
Brat Bobercika. Jest pół sayaninem dlatego może się zmieniac w SSJ. Jego poziom mocy jest wysoki, ale
mniejszy od Bobercika i Sesshomaru. Ciekawostka: Ikoden jest bratem Bobercika, Bobercik bratem
Sesshomaru, ale Puszek nie jest bratem Ikodena.
Sanako
Przybrana matka Bobercika. Nie jest znany jej poziom mocy, ale na pewno jest słabsza od syna.
Powstała z połączenia Sam (Odlotowe Agentki XD) i Minako (Sailor Moon).
Evil King Vegeta
Przybrany ojciec Bobercika. Raczej drugoplanowa posatc.
Massuo
Najbardziej zaufany człowiek Bobercika. Silny, szybki, inteligentny. Po treningach zdecydowanie przerósł
Mleckora, Kremmsa, Gurta i Serecka. Jest pupilkiem całej rodziny Bobercika.
Erax, Rarex, Tex
Trzech braci. Erax nosi imię po swojej planecie i jest nasilniejszym z rodzeństwa. Jednak odkrywa
najmniejszą rolę. Rarex, który wyglada jak Ricky Martin, to stary zboczeniec. Zakochany w Bulmie, bo jak
to mówi:"To jedyna ciekawa rzecz na tej planecie". Tex to najmłodszy, najgłupszy i najśmieszniejszy z braci.
Jest chłopcem na posyłki. Ciekawostka: Tex wzbudza sympatię Puszka, który traktuje go jak Jakena. XD
Gisses
Najsilniejszy z 1000 wojowników Bobercika. Ostatnia osoba, która może na luzie wchodzic do zamku.
999 wojowników
Pozostałości po King Coldzie, Coolerze i Frezerze. (500 wojowników Frezera, 300 King Colda, 199 Coolera).
Ostatnim z nich, czyli 1000 jest Gisses, który został opisany wcześniej.
Dae
Sumienie Bobercika i Puszka. Zawładnęła nim zła moc, lecz dzięki Robertowi stał się dobry.
Przyjaciel dwóch głównych bohaterów.
narazie tyle
w ankiecie głosujcie
Rodzina Bobercika - galeria
Moderator: Moderatorzy
Rodzina Bobercika - galeria
Ostatnio zmieniony wt lis 28, 2006 6:33 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.

Hehe, pamiętajcie że macie trzy głosy.
Dopisek:
Królestwo Bobercika różni się od Królestwa BH. Na planecie Roberta większosc ma równe prawa, mają dzień wolny w tygodniu i urlop (jeden miesiąc). Co roku odbywac się będą wybory na króla, ale wiadmomo kogo wybiorą XD.
Dopisek:
Oto spis odcinków:
Odcinek 1:"Armia Frezera i Massuo." - Bobercik zbiera armię (1000 wojowników) i każe im zbudowac planete. Wojownkiem Roberta staje się Massuo
Odcinek 2:"Trzej Bracia." - Bobercik spotyka trzech braci: Texa, Rarexa i Eraxa, walczy z nimi i werbuje.
Odcinek 3:"Sesshomaru wolny." - Bobercik składa "zamówienie" na rodziców. Potem oddziela się z Sesshomaru.
Odcinek 4:"Mama i tata." - Mama Bobercika (Sanako) i tata (Vegeta Ou) powstali. Robert zaczyna myślec nad królową i przypomina sobie spotkanie z Bulmą.
Odcinek 5:"Ponowne spotkanie z Bulmą i głos sumienia." - Bobercik rozmawia ze swoim sumieniem - Dae. Robert spotyka się z Bulmą. Widzi to Sesshomaru, który śmieje się z klęczącego przed człowiekiem Bobercika. Robert jest zły że Dae powiedział mu żeby to zorbił.
Odcinek 6:"Królowa i brat." - Bulma zgadza się byc królową planety Bobercika. Robert spotyka swojego barta Ikodena.
Odcinek 7:"Turniej." Bobercik organizuje turniej.
Odcinek 8:"Sesshomaru vs. Bobercik???" - turniej wyłania finalistów: Bobercika i Puszka. Wchodzą do pokoju z większą grawitacją i tam walczą. Pojedynek nie został rozstrzygnięty, ale obaj rywale bardzo się wzmocnili. Bobercik wyruszył po Bulmę. Dae znów poradził mu klęknąc XD
Odcinek 9:"Mamy Królową!' - Bobercik uwalnia dobrą stronę Dae'go i niszczy złą. Bulma już jako królowa przybywa na planete Bobercika.
Odcinek 10:"Impreza." - Impreza z okazji otwarcia planety.
Odcinek 11:"Wróg!" - Puszek wyczuwa dziwną Ki. Razem z Bobercikiem lecą to sprawdzic.
Odcinek 12:"Bulma czy cały świat?" - Robert poznaje nowego wroga - Nomeda! Przegrywają z nim Sesshomaru, przegrywa też Ikoden (który się pojawił). Robert przegrywa także. Nomed każe mu wybierac: Bulma (którą porwał) czy cały świat. Bobercik postanawia walczyc!
Odcinek 13:"Żegnaj mój skarbie."<odcinek dedykowany Borysowi> - Bulma zostaje zabita. W przypływie złości, ze łzami w oczach Bobercik osiąga nowy poziom - Mistic. Pokonuje Nomeda.
Odcinek 14:"Gniew Bobercika." - Bobercik leci na Namek po smocze kule. Nameczanie nie chcą oddac kul. Bobercik zabija Nameczan.
Odcinek 15:"Czy Smocze Kule zadziałają?" - Robert ma już wszystkie kule, ale nie może wypowwiedziec życzenia. Okazuje się że trzeba znac nameczański. Wychodzi na jaw że zna go Dae!
Odcinek 16:"Miłośc wróciła!" - czyli szczęśliwe zakończenie w brazylijskim stylu.
Dopisek:
Królestwo Bobercika różni się od Królestwa BH. Na planecie Roberta większosc ma równe prawa, mają dzień wolny w tygodniu i urlop (jeden miesiąc). Co roku odbywac się będą wybory na króla, ale wiadmomo kogo wybiorą XD.
Dopisek:
Oto spis odcinków:

heh wiadomo kogo wybiorą Relenę
[ Dodano: Pon Sie 04, 2008 10:16 am ]
1. Jaki jest twój Kolor włosów na normalu bo tego nie było i w moim FF bym musiał improwizować.
2. Jakie masz nazwisko?
3. USHB to jest drugi stan SHB, tak jak było z USSj i SSJ, ale czy USHB 2 to jeszcze dalsze rozwinięcie SHB czy Rozwinięcie SHB 2?
[ Dodano: Pon Sie 04, 2008 10:16 am ]
1. Jaki jest twój Kolor włosów na normalu bo tego nie było i w moim FF bym musiał improwizować.
2. Jakie masz nazwisko?
3. USHB to jest drugi stan SHB, tak jak było z USSj i SSJ, ale czy USHB 2 to jeszcze dalsze rozwinięcie SHB czy Rozwinięcie SHB 2?


