http://pl.goalunited.org/

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

http://pl.goalunited.org/

Post autor: AnimKing »

Chciałbym Przestawić Wam Bardzo Fajną Gierkę xD

Na Początku Musziś Oczywiście Się Zarejestrować Potem Link Aktywacyjny Wyślą Ci Na Email Następnie Aktywujesz Link :mrgreen: No DObra Koniec Tego xD

Potem Możesz Się Zalogować.Logujesz Się I TWORZYSZ Własną Drużynę Piłkarską Potem Znowu Wysyłają Ci Linka że Druzyna Stworzona I Możesz Grasz. Jestes Menadzerem Drużyny Kupujesz Trenerów,Piłkarzy Podpisujesz Kontrakty ze Sponsorami Dajesz Wyzwania Innym Graczom Grasz w Pucharach Tworzonych Przez Graczy I Najważniejsze Walczyć O Mistrzostwo LIGI xD

Zapraszam ;)
Nazwa Menadzera Mojego :AnimKing
Nazwa Klubu:Kingus towns ;]

Aha Link Jeszcze ;] Macie: http://pl.goalunited.org/
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

Także polecam tego menagera osobiście w niego gram jest to międzynarodowy menager

Moja nazwa drużyny:Adrianowo


www.hattrick.org
Ostatnio zmieniony czw mar 22, 2007 8:42 pm przez adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131
Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filip_3521 »

fajna gierka :D

Moja drużyna nosi nazwę: Falus United
Zapraszam serdecznie na sparing :D
http://pl.youtube.com/watch?v=VBxNh78hYDs
My Friend - Sasuke
Teledysk o Naruto i Sasuke :)
Awatar użytkownika
Dyninio
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 34
Rejestracja: czw lut 15, 2007 2:33 pm
Lokalizacja: ZaDupia

Post autor: Dyninio »

Ja tez tam gram po 2 meczach jestem 2 w lidze moja druzyna to F.C Juventus Turyn
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Dyninio pisze:Ja tez tam gram po 2 meczach jestem 2 w lidze moja druzyna to F.C Juventus Turyn
a czytałeś regulamin :mrgreen: nie można podawać nazw istniejących drużyn :mrgreen:
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Też złożyłem "podanie" xD. jakby co :D

Trener: KrisShivente
Klub: Nankatsu Densetsu
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Bart pisze:
Dyninio pisze:Ja tez tam gram po 2 meczach jestem 2 w lidze moja druzyna to F.C Juventus Turyn
a czytałeś regulamin :mrgreen: nie można podawać nazw istniejących drużyn :mrgreen:
Tu Wpadłeś Nie Ma Drużyny F.C Juventus Jest FC Juventus ;)
Awatar użytkownika
Dyninio
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 34
Rejestracja: czw lut 15, 2007 2:33 pm
Lokalizacja: ZaDupia

Post autor: Dyninio »

Tez niemozna reklamowac firm i produktow a znalazlem druzyne DUREX :D
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Tylko ja chcialem dać samo Nankatsu to nie weszło :D Bo Nankatsu już jest taka drużyna :D i Juve tez nie powinno wejsc xD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Dyninio
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 34
Rejestracja: czw lut 15, 2007 2:33 pm
Lokalizacja: ZaDupia

Post autor: Dyninio »

Jak probowalem FC Juventus bylo zajete albo Juventus FC jest kilka podobnych druzyn tylko kolejnosv wyrazów jest rozna :D
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Kurde!! KURDE!!! Pierwszy Mecz I Przegrany 2:0 xD A Moja Siostra WYGRAŁA TO NIE FAIR !!!! xD
Awatar użytkownika
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131
Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filip_3521 »

mam problem!! czy ktoś umie zrobić tak aby logo było normalne a tła tak jak by nie było :p podobno trzeba zrovbić jakiś prześwitujący kolor? pomużcie! Jak by ktoś to umiał zrobić to tutaj daje link do mojego herbu, i za zrobienie z góry dziękuje. :D
LINK: Obrazek

TEMAT NIE WAŻNY !!
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

trzeba miec konto premium xD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Kris pisze:trzeba miec konto premium xD
No Właśnie ;]

A Tak Na Boku Kris Jak Ci Poszło w Pierwszym Meczu w Piątek ?? ;]
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

przegrałem xD :D 0:1 :D xD he bo nie cwiczylem podan xD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
ODPOWIEDZ