pp3088 pisze:
post wygląda jak spam
post czyta się jak spam
wniosek:
post jest spamem
ale mój jest na temat i tyle mam o nich do powiedzenia xD
A ty mi wyjeżdżasz nie na temat, wniosek: twój post jest spamem, a mój jest krótkim postem (żadnym spamem xD)
To jest dopiero spam xD A Us5 jest słiiiiiiiiiiit. I nie są gejami są prawie jak metale. Ponadto mają już 2 płyty. I na Vivie leci Big in Amercia
To Nie Są Geje.
Na Vivie Był Wywiad Z Chrisem (czy jakoś tak)Że 4 osoby z zespołu (jest ich pięciu) żę mają już dziewczyny.
a co do wypowiedzi Acera To Tylko Jeden Wygląda Jak Gej.Ten Murzyn
pp3088 pisze:
post wygląda jak spam
post czyta się jak spam
wniosek:
post jest spamem
ale mój jest na temat i tyle mam o nich do powiedzenia xD
A ty mi wyjeżdżasz nie na temat, wniosek: twój post jest spamem, a mój jest krótkim postem (żadnym spamem xD)
To jest dopiero spam xD A Us5 jest słiiiiiiiiiiit. I nie są gejami są prawie jak metale. Ponadto mają już 2 płyty. I na Vivie leci Big in Amercia
Oł słitt. Najlepsza jest muzyka początkowo i ten ziomek:Zrobiłem gwiazdy z backstreet boys, z jakis tam gejów, z czegoś tam, a teraz zrobie gwiazde z 5 chlopaków i cudne twarze, aż dech zapiera. Wtedy wiem pilot jest mój i tylko mój.
Acer: grrr nie obrażaj US5, bo każdy taki post to spam. Oni są słit.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
US5 są super. Oni są extra. Najlepsze jest Biig in Americaaa. Super dziś było. Mikel dostajesz się do zespołu bo jesteś super. Mikel: JEEEEE!!!!!!!! Chris: BUUUUUUUU! A tu nagle: Chris Ty też. I podnieta. Jak płakali ładnie. Wzruszenie. A potem Izzy dostał ochrzan do Jay'a. A Richie zepsuł pierwszy występ.
Acer pisze:tak wieeem... oni są słodcy...
normalnie ledwo bokserki wytrzymują jak widzęich zdjęcie...
moje marzenie to spotkać się z Richiem... on jest słodki :*
i jak ktoś mi teraz powie, że to spam to chyba zmieniam płeć...
Acer...bardzo ładny post, ale jednak myśl o zmianie przez Ciebie płci jest zbyt silna...SPAM!!!!!!!!!!!! A szczerze Richiego osobiście znam. Jest sexy, umięśniony jak Bart xD nosi fajny plecak (kumasz pp XD)
bobercik pisze:Acer...bardzo ładny post, ale jednak myśl o zmianie przez Ciebie płci jest zbyt silna...SPAM!!!!!!!!!!!!
No cóż, żartowałem xD
Chociaż warte przemyślenia... będą nowe zabawki (dwie duże i okrągłe i jedna fajna szparka xD)
Ale jednak zrezygnuję, pozostanę sobą z h... eee... honorem i męską dumą!
BTW
Daj mi numer do Richiego xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Bobercik poprosił mnie żebym się wypowiedział na temat US5, a więc:
Jak zauważyłem, mówienie o nich, że wyglądają jak geje bądź są to geje (co jest prawdą) po prostu mi się nie opłaca (część użytkowników bardzo się bulwersuje i nasyła na mnie Barta). Procentuje natomiast mówienie o nich, że są słodcy, cool, gites itp. od razu zyskujesz przychylność tych którzy jeszcze niedawno chcieli cię tłuc.
A więc:
US5 to moje autorytety, mam ich na tapecie na kompie i w komórce, każdy zeszyt ma okładkę z ich plakatów mam ich koszulki i 134 płyty z dedykacją. A ramieniu mam wytatuowane Richie xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Acer pisze:US5 to moje autorytety, mam ich na tapecie na kompie i w komórce, każdy zeszyt ma okładkę z ich plakatów mam ich koszulki i 134 płyty z dedykacją. A ramieniu mam wytatuowane Richie xD
NIEPRAWDA xDD
Po Pierwsze Nie Ma Zeszytów z Ich Okładkami Bo Siostra Szukała
Mają Tylko 2 Płyty a Nie 134 xD
A Ja na Ramieniu Mam Wytatuowane US5 Love ;]
Acer pisze:US5 to moje autorytety, mam ich na tapecie na kompie i w komórce, każdy zeszyt ma okładkę z ich plakatów mam ich koszulki i 134 płyty z dedykacją. A ramieniu mam wytatuowane Richie xD
NIEPRAWDA xDD
Po Pierwsze Nie Ma Zeszytów z Ich Okładkami Bo Siostra Szukała
Mają Tylko 2 Płyty a Nie 134 xD
A Ja na Ramieniu Mam Wytatuowane US5 Love ;]
Więc Wychodzi że Jestes Użależnionym Fanem ;P
Acer - jesteś największym spamerem świata...a wiesz dlaczego? Bo tylko ja mam wszystkie 134 płyty z dedykacją, wszystkie zeszyty z okładkami!!!!! Na Richiego mam na poślatku!!!
AnimKing - nieprawda! Wystarczy się postarac!
Otwieram nowy cykl tematów w tym temacie. Gadamy o jednym z wielkich. Zaczynamy od Izzy'ego!!!:
Nazywa się Izzy Gallegos.
Data urodzenia- 19.09.1983 (Kris, prawie jak my. Chyba Adrian 19 )
bobercik pisze:Acer - jesteś największym spamerem świata...a wiesz dlaczego? Bo tylko ja mam wszystkie 134 płyty z dedykacją, wszystkie zeszyty z okładkami!!!!! Na Richiego mam na poślatku!!!
AnimKing - nieprawda! Wystarczy się postarac!
Otwieram nowy cykl tematów w tym temacie. Gadamy o jednym z wielkich. Zaczynamy od Izzy'ego!!!:
Nazywa się Izzy Gallegos.
Data urodzenia- 19.09.1983 (Kris, prawie jak my. Chyba Adrian 19 )
Miejsce Zamieszkania- Orlando/Floryda
Wzrost- 173cm
Kolor Włosów- rude dredy
Kolor Oczu- Brązowe
Izziego Nie Lubie Potym Jak w Big In America II (w Niemieckim Wydaniu) Było Pokazane Coś O Nim To ODrazu Go Nielubie ;/