US5

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

bobercik pisze: :arrow: Izzy = BH - normalnie tak mi się ze sobą stykają
Wlasnie patrze na zdjecie i watpie zebysmy byli podobni , ja nie wygladam jak jakis lajdak/maczo i nie nosze podkoszulek bez rekawow

A co do ich to tak nie sa gejami a ten 4 od lewej wyglada jak Nick Carter z BackStreet Boys
Ostatnio zmieniony pn kwie 09, 2007 4:41 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

bobercik pisze:
Acer pisze:
pp3088 pisze: post wygląda jak spam
post czyta się jak spam
wniosek:
post jest spamem

:mrgreen:
ale mój jest na temat i tyle mam o nich do powiedzenia xD
A ty mi wyjeżdżasz nie na temat, wniosek: twój post jest spamem, a mój jest krótkim postem (żadnym spamem xD)
:mrgreen:
To jest dopiero spam xD A Us5 jest słiiiiiiiiiiit. I nie są gejami :evil: są prawie jak metale. Ponadto mają już 2 płyty. I na Vivie leci Big in Amercia
To Nie Są Geje.
Na Vivie Był Wywiad Z Chrisem (czy jakoś tak)Że 4 osoby z zespołu (jest ich pięciu) żę mają już dziewczyny.

a co do wypowiedzi Acera To Tylko Jeden Wygląda Jak Gej.Ten Murzyn :P
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

AnimKing pisze:a co do wypowiedzi Acera To Tylko Jeden Wygląda Jak Gej.Ten Murzyn :P
Rasista
Robert pisze:I na Vivie leci Big in America
Mowisz pewnie o Vivie PL ale zapewne na oryginalnej Vivie tez leciala
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

BH NIe Jestem Rasistą...Po Prostu Ten Koleś Ma Kilka Kolczyków Jeden w:
Brwi
na Języku
i Kilka na Uchu

Więc On Wygląda Jak Gej i To Nie Oznacza że Jestem Rasistą Bo Nie Jestem
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

bobercik pisze:
Acer pisze:
pp3088 pisze: post wygląda jak spam
post czyta się jak spam
wniosek:
post jest spamem

:mrgreen:
ale mój jest na temat i tyle mam o nich do powiedzenia xD
A ty mi wyjeżdżasz nie na temat, wniosek: twój post jest spamem, a mój jest krótkim postem (żadnym spamem xD)
:mrgreen:
To jest dopiero spam xD A Us5 jest słiiiiiiiiiiit. I nie są gejami :evil: są prawie jak metale. Ponadto mają już 2 płyty. I na Vivie leci Big in Amercia
Oł słitt. Najlepsza jest muzyka początkowo i ten ziomek:Zrobiłem gwiazdy z backstreet boys, z jakis tam gejów, z czegoś tam, a teraz zrobie gwiazde z 5 chlopaków i cudne twarze, aż dech zapiera. Wtedy wiem pilot jest mój i tylko mój.

Acer: grrr nie obrażaj US5, bo każdy taki post to spam. Oni są słit.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

US5 są super. Oni są extra. Najlepsze jest Biig in Americaaa. Super dziś było. Mikel dostajesz się do zespołu bo jesteś super. Mikel: JEEEEE!!!!!!!! Chris: BUUUUUUUU! A tu nagle: Chris Ty też. I podnieta. Jak płakali ładnie. Wzruszenie. A potem Izzy dostał ochrzan do Jay'a. A Richie zepsuł pierwszy występ.
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

tak wieeem... oni są słodcy...
normalnie ledwo bokserki wytrzymują jak widzęich zdjęcie...
moje marzenie to spotkać się z Richiem... on jest słodki :*

i jak ktoś mi teraz powie, że to spam to chyba zmieniam płeć...
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Acer pisze:tak wieeem... oni są słodcy...
normalnie ledwo bokserki wytrzymują jak widzęich zdjęcie...
moje marzenie to spotkać się z Richiem... on jest słodki :*

i jak ktoś mi teraz powie, że to spam to chyba zmieniam płeć...
Acer...bardzo ładny post, ale jednak myśl o zmianie przez Ciebie płci jest zbyt silna...SPAM!!!!!!!!!!!! A szczerze Richiego osobiście znam. Jest sexy, umięśniony jak Bart xD nosi fajny plecak (kumasz pp XD)
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ma ktos link do ich wystepu na zywo?

BTW na razie podoba mi sie ten murzyn i ten w srodku
moje marzenie to spotkać się z Richiem... on jest słodki
Ja gdybym ich spotkal , poprosil bym ich o autograf
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

bobercik pisze:Acer...bardzo ładny post, ale jednak myśl o zmianie przez Ciebie płci jest zbyt silna...SPAM!!!!!!!!!!!!
No cóż, żartowałem xD
Chociaż warte przemyślenia... będą nowe zabawki (dwie duże i okrągłe i jedna fajna szparka xD)
Ale jednak zrezygnuję, pozostanę sobą z h... eee... honorem i męską dumą!
BTW
Daj mi numer do Richiego xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:Ma ktos link do ich wystepu na zywo?

BTW na razie podoba mi sie ten murzyn i ten w srodku
moje marzenie to spotkać się z Richiem... on jest słodki
Ja gdybym ich spotkal , poprosil bym ich o autograf
Michael i Jay. Fajni!!! Autograf? Fajnie by było. Szał u dziewczyn xD Do wsytępu na żywo chyba nie mam? Ja też się do prośby dołączam
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Bobercik poprosił mnie żebym się wypowiedział na temat US5, a więc:
Jak zauważyłem, mówienie o nich, że wyglądają jak geje bądź są to geje (co jest prawdą) po prostu mi się nie opłaca (część użytkowników bardzo się bulwersuje i nasyła na mnie Barta). Procentuje natomiast mówienie o nich, że są słodcy, cool, gites itp. od razu zyskujesz przychylność tych którzy jeszcze niedawno chcieli cię tłuc.
A więc:
US5 to moje autorytety, mam ich na tapecie na kompie i w komórce, każdy zeszyt ma okładkę z ich plakatów mam ich koszulki i 134 płyty z dedykacją. A ramieniu mam wytatuowane Richie xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Acer pisze:US5 to moje autorytety, mam ich na tapecie na kompie i w komórce, każdy zeszyt ma okładkę z ich plakatów mam ich koszulki i 134 płyty z dedykacją. A ramieniu mam wytatuowane Richie xD
NIEPRAWDA xDD
Po Pierwsze Nie Ma Zeszytów z Ich Okładkami Bo Siostra Szukała :P
Mają Tylko 2 Płyty a Nie 134 xD
A Ja na Ramieniu Mam Wytatuowane US5 Love ;]

Więc Wychodzi że Jestes Użależnionym Fanem ;P
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

AnimKing pisze:
Acer pisze:US5 to moje autorytety, mam ich na tapecie na kompie i w komórce, każdy zeszyt ma okładkę z ich plakatów mam ich koszulki i 134 płyty z dedykacją. A ramieniu mam wytatuowane Richie xD
NIEPRAWDA xDD
Po Pierwsze Nie Ma Zeszytów z Ich Okładkami Bo Siostra Szukała :P
Mają Tylko 2 Płyty a Nie 134 xD
A Ja na Ramieniu Mam Wytatuowane US5 Love ;]

Więc Wychodzi że Jestes Użależnionym Fanem ;P
Acer - jesteś największym spamerem świata...a wiesz dlaczego? Bo tylko ja mam wszystkie 134 płyty z dedykacją, wszystkie zeszyty z okładkami!!!!! Na Richiego mam na poślatku!!!

AnimKing - nieprawda! Wystarczy się postarac!

Otwieram nowy cykl tematów w tym temacie. Gadamy o jednym z wielkich. Zaczynamy od Izzy'ego!!!:

Obrazek

Nazywa się Izzy Gallegos.

Data urodzenia- 19.09.1983 (Kris, prawie jak my. Chyba Adrian 19 :D)

Miejsce Zamieszkania- Orlando/Floryda

Wzrost- 173cm

Kolor Włosów- rude dredy

Kolor Oczu- Brązowe
Obrazek
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

bobercik pisze:Acer - jesteś największym spamerem świata...a wiesz dlaczego? Bo tylko ja mam wszystkie 134 płyty z dedykacją, wszystkie zeszyty z okładkami!!!!! Na Richiego mam na poślatku!!!

AnimKing - nieprawda! Wystarczy się postarac!

Otwieram nowy cykl tematów w tym temacie. Gadamy o jednym z wielkich. Zaczynamy od Izzy'ego!!!:



Nazywa się Izzy Gallegos.

Data urodzenia- 19.09.1983 (Kris, prawie jak my. Chyba Adrian 19 :D )

Miejsce Zamieszkania- Orlando/Floryda

Wzrost- 173cm

Kolor Włosów- rude dredy

Kolor Oczu- Brązowe
Izziego Nie Lubie Potym Jak w Big In America II (w Niemieckim Wydaniu) Było Pokazane Coś O Nim To ODrazu Go Nielubie ;/

LOVE RICHIE :*
ODPOWIEDZ