US5
Moderator: Moderatorzy
A ja tam kocham wszystkich! Izzy jest trochę obleśny ale i tak go kocham :*
Bobercik chciałbyś! Ja mam wszystkie płyty wczoraj dokupiłem xD 278 płyt z dedykacją! A jak byłem na ich koncercie to mi się wszyscy podpisali na klacie!
Wychodzi na to Bob, że mamy coś wspólnego xD
US5:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Bobercik chciałbyś! Ja mam wszystkie płyty wczoraj dokupiłem xD 278 płyt z dedykacją! A jak byłem na ich koncercie to mi się wszyscy podpisali na klacie!
Wychodzi na to Bob, że mamy coś wspólnego xD
US5:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Idealny kochanek, kochający platoniczną miłością swego partnera. Jeden z nielicznych mężczyżn(Richie is da best), który zasługuje na mój szacunek.bobercik pisze:Mikel oświadczył niedawno, że jest gotów zakończyć swój związek z Joanną, bo fani i kumple z zespołu są dla niego cały czas najważniejsi i to ich najbardziej kocha.
Ja...nie mogę. Czy to nie przesada? Jak myślicie? Więc teraz przechodzimy do Mikela xD Co o nim myślicie? XD
BTW:Chłopaki mają problem. Koniec ze schylaniem się po mydło.
P.S. Czyta się ass 5 xD
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ach... Jay... cudowny chłopczyk co lubi chłopców... fajną ma klatkę... och... dobrze, że się nie wypiął, bo bym chyba wiadro zobaczył, ale on jest SŁIIIIIIIIT!!!!!!!!! :******* prawie tak jak Richie xD prawie... do Richusia mu jeszcze trochę brakuje, a raczej dużo, bo takiego pedałka to ciężko znaleźć jak :*:*:*:*:*Richie:*:*:*:*:*:*
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
dokładnie Bobercik... Chris jest prawie Richiem, prawie... jest cudowny! jest piękny! jest śliczny! jest super! jest gites! jest za*ebisty! jest gejem...
szkoda, że nie jestem w ASS5... yyy... US5 xD
nazwa którą dał PP całkowicie do nich pasuje
:*:*:*:*:*:*:*:*:*Richie:*:*:*:*:*:*:*:*:*
szkoda, że nie jestem w ASS5... yyy... US5 xD
nazwa którą dał PP całkowicie do nich pasuje
:*:*:*:*:*:*:*:*:*Richie:*:*:*:*:*:*:*:*:*
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
mój Misio :*:*:**:*:*:*
jego nie trzeba opisywać! ideał! ideał faceta! ideał mężczyzny! ideał geja...
do niego słowo gej nawet nie pasuje... to jest taki pedzio xD ale jaki słodki xD
:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*
RICHIE
jego nie trzeba opisywać! ideał! ideał faceta! ideał mężczyzny! ideał geja...
do niego słowo gej nawet nie pasuje... to jest taki pedzio xD ale jaki słodki xD
:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*
:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:**:*:*:*:*:*:*:*
RICHIE
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
