Turniej Us5

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Kto jest bardziej sexy?

Czas głosowania minął sob kwie 28, 2007 8:03 pm

Chris
5
100%
Peter
0
Brak głosów
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Turniej Us5

Post autor: Bobercik »

Tutaj wybierzemy najlepszego z Us5. Oto lista zawodników:

:arrow: Mikel
:arrow: Jay
:arrow: Richie
:arrow: Chris
:arrow: Izzy
:arrow: Drew (był u nich chwilę, by się dostał, ale poświęcił się ojcostwu [jeden mądry])
:arrow: Peter (próbował, ale był cienki)
:arrow: Roger (to samo co Peter)

Losuję walki...

Izzy vs. Drew
Roger vs. Jay
Chris vs. Peter
Richie vs. Mikel

Pierwsza walka:


Obrazek
VS.
<brak zdjęcia>

Mój głos idzie do Izzy'ego. Bo to jednak Us5 xD
Ostatnio zmieniony śr kwie 25, 2007 8:03 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Izzy i tyle
jakiś heteroseksualista nie ma z nim szans
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

też daje głos na izziego (powód - niewiem dlaczego poprostu)
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Co tam niech będzie Izzy, ma taki styl free punk'a xD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Roger vs. Jay. Roger to ciota z Big in America. Jay to sexi klata. Głos na Jaya!!!

Obrazek
VS.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Dajcie spokój panowie...Jak dzieci...
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti pisze:Dajcie spokój panowie...Jak dzieci...
1.Czemu mamy dać spokój? xD Forum nie cieszy się wielką popularnością ostatnio, więc i mało nowych tematów się pojawia. Nam pisanie o Us5 sprawia radość XD przynajmniej się śmiesznie.
2.Mam 14 lat. A ponoć dzieciństwo trwa do 18 roku życia. Więc tak, chyba jestem dzieckiem.
Nie rozumiem też po co mamy trzymać tą sztywną atmosferę na forum.
3.Arti, załóż jakiś ciekawy i wciągający temat to z miłą chęcią zostawimy Us5 i będziemy pisać tam. Tylko coś ostatnio nie ma pomysłów.
Obrazek
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Dzień Dobry Państwu Prosto ze Stadionu Ssj Power Pojedynek Chrisa z PETEREM!!!!
Faworytem Jest Oczywiście Chris I Taaak 1 do 0 w Pierwszej Minucie Spotkania Chris Wygrywa ...xD

Ps:A Wy Dalej komentujcie xD
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Potraktuję to trochę bardziej serio. Głos na Chrisa ponieważ jemu udało się przebić do zespołu, a rywalowi nie.
Obrazek
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

bobercik pisze:Potraktuję to trochę bardziej serio. Głos na Chrisa ponieważ jemu udało się przebić do zespołu, a rywalowi nie.
Bobercik Stajesz Się Jak Kris Czyli Bardziej Nudny xD Dajesz Dowal Jakiś Tekst Jak Zwykle I Będzie Git Ty Mój ZIomalu xD Zjaramy Się Przynajmniej xD A Jak Nie To Ja Za Ciebie To Zrobie xD

...A Więc Tak Po Krótkiej Przerwie Jest Dalej 1 do 0 Dla Chrisa.Chris Przy Mikrofonie Taak Kolejny Punkt Dla Chrisaa Co Za Meecz!!!Jest 2 Do 0 Dla CHRRRIIIISAAA!!!

^^ xD
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

AnimKing pisze:
bobercik pisze:Potraktuję to trochę bardziej serio. Głos na Chrisa ponieważ jemu udało się przebić do zespołu, a rywalowi nie.
Bobercik Stajesz Się Jak Kris Czyli Bardziej Nudny xD Dajesz Dowal Jakiś Tekst Jak Zwykle I Będzie Git Ty Mój ZIomalu xD Zjaramy Się Przynajmniej xD A Jak Nie To Ja Za Ciebie To Zrobie xD

...A Więc Tak Po Krótkiej Przerwie Jest Dalej 1 do 0 Dla Chrisa.Chris Przy Mikrofonie Taak Kolejny Punkt Dla Chrisaa Co Za Meecz!!!Jest 2 Do 0 Dla CHRRRIIIISAAA!!!

^^ xD
Hmmm...co mam wybrać? Szacunek u większości forumowiczów i nudny "tryb życia" na forum, czy może szacunek u mniejszości forumowiczów i ciekawy "tryb życia"? Odpowiedź jest chyba jasna. Bob się nie zmieni XD

Więc głosowałem też na Chris'a ponieważ mdleję gdy słyszę jego słit głos. Poza tym Chris ma bardzo ładne włosy. Dodam też że jest szaleńczo przystojny.

BTW. AnimKing - takie nastawienie mi się podoba :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

bobercik pisze:3.Arti, załóż jakiś ciekawy i wciągający temat to z miłą chęcią zostawimy Us5 i będziemy pisać tam. Tylko coś ostatnio nie ma pomysłów.
Zabrzmiało to jak ultimatum. Sęk w tym, że nie potraficie rozmawiać na ciekawe i poważne tematy jak już się kilka razy przekonałem.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Oczywiście nikogo nie zdziwi fakt, iż zagłosowałem na imiennika : D CHRISA :D!
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti pisze:
bobercik pisze:3.Arti, załóż jakiś ciekawy i wciągający temat to z miłą chęcią zostawimy Us5 i będziemy pisać tam. Tylko coś ostatnio nie ma pomysłów.
Zabrzmiało to jak ultimatum. Sęk w tym, że nie potraficie rozmawiać na ciekawe i poważne tematy jak już się kilka razy przekonałem.
1.Dla każdego co innego jest ciekawe. To że Ciebie nie ciekawi gadanie o Us5 xD to nie nasz problem
2.Tak. Najlepiej spróbować raz czy dwa a potem mieć to w dupie. Gratuluję determinacji
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Arti pisze:
bobercik pisze:3.Arti, załóż jakiś ciekawy i wciągający temat to z miłą chęcią zostawimy Us5 i będziemy pisać tam. Tylko coś ostatnio nie ma pomysłów.
Zabrzmiało to jak ultimatum. Sęk w tym, że nie potraficie rozmawiać na ciekawe i poważne tematy jak już się kilka razy przekonałem.
Człowieku, to jest forum rozrywkowe, co my mamy o poważnych rzeczach gadać?! My piszemy to żeby się pośmiać, nie pasuje Ci, nie czytaj. Ale Bob dobrze gada, sam nic nie robisz (chodzi mi o te Twoje poważne i ciekawe tematy) to po co innych krytykujesz, skoro oni coś robią? Ale ok, skoro chcesz ciekawych i poważnych tematów ja założe taki. Zobaczymy czy taki Ci się spodoba i ile osób będzie w nim pisać. I proszę mojego tematu nie krytykować
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
ODPOWIEDZ