Za co najbardziej kochasz Richiego?

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Za co najbardziej kochasz Richiego?

Post autor: Acer »

Co was w Richiem fascynuje? Za co go kochacie? Mówcie co jest w nim najlepsze xD
Ja się wypowiem później, czekam na wasze opinie xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Za co najbardziej kochasz Richiego?

Post autor: Bobercik »

Acer pisze:Co was w Richiem fascynuje? Za co go kochacie? Mówcie co jest w nim najlepsze xD
Ja się wypowiem później, czekam na wasze opinie xD
Więc tak:
:arrow: wszystko
:arrow: wszystko
:arrow: wszystko

No i to chyba tyle. Richie the best :*
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Acer pisze:Co was w Richiem fascynuje? Za co go kochacie? Mówcie co jest w nim najlepsze xD
Ja się wypowiem później, czekam na wasze opinie xD
Słowo kochać jest w moim wypadku dość przejaskrawione, ponieważ nie żywie do tego "Pana" żadnego uczucia, może oprócz podziwu, ze względu na jego głos i zgranie z własnym zespołem.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Kris pisze:
Acer pisze:Co was w Richiem fascynuje? Za co go kochacie? Mówcie co jest w nim najlepsze xD
Ja się wypowiem później, czekam na wasze opinie xD
Słowo kochać jest w moim wypadku dość przejaskrawione, ponieważ nie żywie do tego "Pana" żadnego uczucia, może oprócz podziwu, ze względu na jego głos i zgranie z własnym zespołem.
Jak możesz?! Nie znam cię, nie pisz do mnie więcej, nie dzwoń, nie przysyłaj kwiatów!
Admini zbanować go za bluźnierstwa! Giń Krisie xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Acer pisze:Jak możesz?! Nie znam cię, nie pisz do mnie więcej, nie dzwoń, nie przysyłaj kwiatów!
Admini zbanować go za bluźnierstwa! Giń Krisie xD
Rozumiem, iż jesteś zachwycony postacią jak i zarówno osobowością Richiego, ale każda osoba ma prawo do wyrażania własnego zdania bo wiem po to stworzono "Wolność Słowa", które mówi o tym, iż, każda żywa osoba potrafiąca pisać, oraz wypowiadać się może stosować się, a także wypowiadać się na jakiś temat bez względu na "karę", której nie ma :D. Jeszcze jedno post napisany przez ciebie jest spamem xD.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Kris pisze:Rozumiem, iż jesteś zachwycony postacią jak i zarówno osobowością Richiego, ale każda osoba ma prawo do wyrażania własnego zdania bo wiem po to stworzono "Wolność Słowa", które mówi o tym, iż, każda żywa osoba potrafiąca pisać, oraz wypowiadać się może stosować się, a także wypowiadać na czyjś temat bez względu na "karę", której nie ma :D. Jeszcze jedno post napisany przez ciebie jest spamem xD.
To jest spam, bo ja to wszystko wiem. Ale za kłamstwo się kara, powiedziałeś, że nie kochasz Richiego, to jest śmieszne. Jak to Go nie kochasz? To jest niemożliwe! On jest jak nałóg, jak Go zobaczyłeś musisz go kochać, nie ma innej opcji Kris! Nie odrzucaj uczucia! To jest prawdziwa, szczera, męska miłość!
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Acer pisze:To jest spam, bo ja to wszystko wiem. Ale za kłamstwo się kara, powiedziałeś, że nie kochasz Richiego, to jest śmieszne. Jak to Go nie kochasz? To jest niemożliwe! On jest jak nałóg, jak Go zobaczyłeś musisz go kochać, nie ma innej opcji Kris! Nie odrzucaj uczucia! To jest prawdziwa, szczera, męska miłość!
Interesująca odpowiedź, ale jednak dalej pozbawiona pewnego sensu. Jednak odpowiem. Nie nie kocham go xD, bo nie jest on ze mną spokrewniony ani tym bardziej nie jestem innej orientacji xD. Racja dla dziewczyn/kobiet jest on nałogiem, ponieważ natura nie oszczędziła mu urody, a co do ostatniego zdania to wypada zrobić staromodne "ekhm"
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Kris pisze:Interesująca odpowiedź, ale jednak dalej pozbawiona pewnego sensu. Jednak odpowiem. Nie nie kocham go xD, bo nie jest on ze mną spokrewniony ani tym bardziej nie jestem innej orientacji xD. Racja dla dziewczyn/kobiet jest on nałogiem, ponieważ natura nie oszczędziła mu urody, a co do ostatniego zdania to wypada zrobić staro-modne "ekhm"
Na to wszystko mógłbym odpowiedzieć jednym wyrazem: bullshit. Ale zaraz ktoś będzie jeczął, że to spam.
Kris ja rozumiem, że starasz się zrozumieć, że Richie nie zwróci na Ciebie uwagi... ale Ty Go kochasz, nawet jeśli o tym nie wiesz. Mówienie, że Go nie kochasz to kłamstwo i mydlenie oczu, to to samo jakbyś powiedział, że Twój tata to prawiczek. Czyli to jest niemożliwe Krystian. No nie oszukuj już, idź spać niech Ci się Richie przyśni.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Kris :lol: Długie i mądre posty są potrzebne, ale nie można przesadzać. Widać że na siłę używasz "ładniejszych" wyrazów. A co do Richiego. Ten temat powstał dla rozrywki, zabawy. Nie musisz udawać poważnego Kris. Trochę luzu. Post zakończę stwierdzeniem: Kochasz Richi'ego!!!
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Dobra, to mój setny post, więc zaspamuje.

Bobercik dobrze gada xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Kto to jest Richie?
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti pisze:Kto to jest Richie?
Richie, mój drogi, to wokalista zespołu Us5. Słyną oni z tego że wyglądają jak, bez obrazy, cioty, śpiewają jak cioty i zachowują się jak cioty. Richi'ego wielbimy dla polewki, ponieważ na forum nudno. Ty też go kochasz Arti.
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Bobercik - exactly. Sam bym tego lepiej nie ujął.
Richie zaś to najsłodsza istota pod Słońcem! Ja i Bob mamy go w avatarach xD
I tak kcohasz Go, nie masz wyjścia... wszyscy Go kochają, tylko Kris się kłóci, że on Go nie kocha. Ale i tak nikogo nie oszuka xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Arti pisze:Kto to jest Richie?
http://www.backstage7.de/band5/us_5/web_us5.jpg
Od lewej: Izzy, Chris, Jay, Richi, Mikel
Ja go lubie na razie dlatego ze wyglada jak Nick Carter z Back Street Boys i ze ma kolege murzyna
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

No rzeczywiście...teraz sobie przypominam...KOCHAM GO!
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Zablokowany