Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » wt kwie 24, 2007 8:22 pm
Hmm... ja na szczęście mam za sobą jeszcze całe 2 lata do testów.. ale wtedy będą 3 dni testów T_T i będą jeszcze z angola... bleee...
Te 2 lata masz chyba przed sobą, a nie za sobą, hm?;> / Arti
Eee no tak
Racja xD /Barni
No ale cóż.. na razie cieszę się z tego, że mam wolne ^^
Bobercik.. ja współczuję tym nauczycielom u ciebie. Najpierw siedzieć od 9 do 12 na tych "właściwych", a potem od 13 do którejśtam na próbnych? Fuuu
Ostatnio zmieniony czw kwie 26, 2007 2:09 pm przez
Barni , łącznie zmieniany 2 razy.
Dae
Zasłużony
Posty: 1200 Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno
Post
autor: Dae » śr kwie 25, 2007 4:51 am
Życzę wszystkim powodzenia na teście mat-przyr. ! I obyście mieli więcej pkt niż ja w zeszłym roku! ^^
Barin, a może nauczycielom to sprawia radość? Albo są masochistami
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » śr kwie 25, 2007 9:45 am
AdeQ pisze: powodzenia na tescie dla wszystkih
Czyżby AdeQ miał super avka? XD
Ja także życzę powodzenia wszystkim piszącym. Jak obiecywałem Acerowi, trzymam za niego kciuki! A co do moich nauczycieli. Płacą im za to więc muszą siedzieć xD
Astarot
SSJ 5
Posty: 674 Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm
Post
autor: Astarot » śr kwie 25, 2007 10:19 am
I po egzaminie. Jezeli moglby ktos zamiescic jakis link z odpowidziali jak wczesniej? Bylbym wdzieczny...
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » śr kwie 25, 2007 1:48 pm
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856 Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów
Post
autor: Dragon Fist » śr kwie 25, 2007 7:06 pm
Matematyczno- przyrodniczy zawaliłem... Zupełenie zakoskoczyły mnie te zadania... A z kolei humanistyczny powinien pójść dobrze.
Wyniki pod koniec czerwca, więc wtedy się wszyscy dowiemy... :]
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » śr kwie 25, 2007 9:55 pm
Patrzcie co znalazłem. Był przeciek! Zobaczcie sami na tym forum ktoś opublikował pytanie z dotyczące czajnika ok godziny 7 rano. Ehhh...
Link:
http://forum.o2.pl/temat.php?id_p=5158446&start=3630
Powtórka?
P.S.Oglądałem test zamknięte proste jak drut, zamknietę też bym zrobił.
P.S.2 DF kondolencje z powodu chemii xD:<
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » czw kwie 26, 2007 7:39 am
Zgłoś to! Dostaniesz nagrodę i będziesz sławny.
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » czw kwie 26, 2007 2:10 pm
"Temat o podanym ID nie istnieje "^^ To już się chyba skminili ^^
Napisałeś wielce sensowny i interesujący post- gratuluję pomysłu.
Dragon Fist
Ostatnio zmieniony czw kwie 26, 2007 2:26 pm przez
Barni , łącznie zmieniany 1 raz.