Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.
Moderator: Moderatorzy
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » ndz kwie 29, 2007 1:26 pm
Mam problem kupilem telefon z simlockiem na ere a jestem w plusie i musze zdjac wlasnie ow pierdzielonego simlocka
Mozecie mi pomoc dodam ze telefon to nokia 6131 i jest to technologia bb5 . Help mi koleżki :PP
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » ndz kwie 29, 2007 4:32 pm
Idź do salonu. Tam Ci go zdejmą.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » ndz kwie 29, 2007 5:56 pm
Tam to jest bardzo drogie slyszalem ponad 100 a nawet 200 zl;/
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192 Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin
Post
autor: pp3088 » ndz kwie 29, 2007 6:50 pm
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » pn kwie 30, 2007 7:02 am
Mi zdjęli za darmo...Miła pani podała mi numer pod który mam zadzwonić, a tam uzyskałem kod.