Jak Zagrac?
Cóż..
Musisz mieć ściągniętą Javę, trochę wyobraźni i około dwie godzinki wolnego w tygodniu.
No, ale sądzę, że jesteś nowy.
Najpierw sprawdź na stronie, na czym polegają sesje. Jak sprawdzisz to czytaj dalej
Każda kraina ma swojego Guru (Mistrza, czy coś w tym rodzaju), który ustala w jakie dni będzie "gra" (sesja).
O porze wyznaczonej przez Guru, gracze jego krainy wchodzą na czat, gdzie odbywa się sesja. (Adres czata podaje Guru)
Czyli, żeby zagrać wystarczy być w odpowiednim czasie na Czacie.
Musisz mieć ściągniętą Javę, trochę wyobraźni i około dwie godzinki wolnego w tygodniu.
No, ale sądzę, że jesteś nowy.
Najpierw sprawdź na stronie, na czym polegają sesje. Jak sprawdzisz to czytaj dalej
Każda kraina ma swojego Guru (Mistrza, czy coś w tym rodzaju), który ustala w jakie dni będzie "gra" (sesja).
O porze wyznaczonej przez Guru, gracze jego krainy wchodzą na czat, gdzie odbywa się sesja. (Adres czata podaje Guru)
Czyli, żeby zagrać wystarczy być w odpowiednim czasie na Czacie.
.
