Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
-
AnimKing
- SSJ 5
- Posty: 685
- Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
- Lokalizacja: z domu
Post
autor: AnimKing »
Żegnam Wasz Ludzie
Popierwsze Nie Odchodze Dlatego że Ktoś Mnie Przezwał itp.
Po Prostu MUSZE Odejść z Problemów Zdrowotnych ;/
Jade Do Szpitala I MOŻE Będe za 2 tygodnie a jak nie to póżniej albo wcześniej.
Tak Czy Siak Żegnam
-
BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji »
No czesc Kamil kun wracaj szybko
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
-
Dyakou
- SSJ 3
- Posty: 151
- Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am
Post
autor: Dyakou »
Hah, życzę szybkiego powrotu do zdrowia

. Z drugiej strony szybciej przeczekasz męczący czas do wakacji
-
Mr.Atom
- Vegeta SSJ 7
- Posty: 113
- Rejestracja: śr lip 13, 2005 1:00 pm
- Lokalizacja: Wejherowo
Post
autor: Mr.Atom »
Nie żegnaj sie bo wrócisz

Poprostu mow do widzenia ;D
Zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Taki organizm jak ty wytrwa

A jak nie to daj cynk, podlece do Trunksa i wezme lekarstwo :*
Powodzenia

-
Arti
- Admin PBCH
- Posty: 1321
- Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
- Lokalizacja: Szczecin
-
Kontakt:
Post
autor: Arti »
Skoro wrócisz za 2 tygodnie to po co to piszesz, że żegnasz :F