3 Edycja (+) (-)

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti pisze:
BH Daimaouji pisze:Arti - Ponoc Admini maja dawac przyklad uzytkownikom , a nie wysmiewac sie z nich
"Życie jest śmiechu warte, więc się śmieję."

+ Kris, pp3088 = Kris bo tylko z nim teraz gadam xD a pp3088 bo jest ze stali

- Arti = spamuje xDDDDDDD
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

+ BOB , Dae , Wolak , Acer , DF = Bob - bo taki jak ja , Dae - znakomity pisarz i kumpel , Wolak - znakomity jajcarz , Acer - często z nim gadam , DF - ciekawy użytkownik :D dobry przyjaciel, lecz kontakt się urwał

- Arti = Arti - mówiłem NO SPAM xD byś przestrzegał xD

Ale to nie ja mam osta za spam tylko Ty ;> Wyciągnij wnioski/Arti

EDIT: Albo już nie masz, bo ktoś Ci usunął...W każdym razie miałeś;> /Arti

Ostrzeżenia same znikają po tygodniu //Rav

Jak mi dajesz za coś co było ponad rok temu to ekhm /Kris

To ja też się dopiszę xD //Bobercik
Ostatnio zmieniony pt maja 11, 2007 10:01 pm przez Kris, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Dobra też napiszę, oczywiście wiecie do kogo pójdą plusy, bo to jest oczywiste
+
Kris, Dae, BH - powody wymieniałem w innych tematach (np. Forumowy przyjaciel)
-
Na razie się powstrzymam ale kilka osób może zgarnąć minusa za spam
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

I jeszcze raz:

+
Kris - za rozmowy, pp3088 - za kozę, Acer - za US5 xD, Bartuś (BH) - za ciekawe posty o DB

-
Wszyscy którzy nie czytają Elige de Sinos. N00by jesteście XD
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

+
(Wszyscy ktorych dalem w dziale ulubionych uzytkownikow)
PP3088 - Robi sie milszy
Filip - Fajna ta twoja seria Dragon Ball D!
Kris - Robi sie milszy dla mnie tez
Rafal - Wladca tego forum , mimo bycia "milym" , ukrywa swoja prawdziwa nature

-
Bart(ek) - Diabel z tego forum
Arti - "Spamuje" i zdradza swojego idola Vegete z Gohanem
Razz - Jednym slowem N00b
N00by z forum Bardocka co daja tematy ze nie moga wejsc do dzialu "Chars" - Wiekszych debilow od was nie widzialem :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Nowa zasada (u mnie). Trzy plusy i trzy minusy:

+
:arrow: Wolak - za to że słyszałem jego głos
:arrow: pp3088 - za kolejne cytaty pełne humoru
:arrow: Acer - za to że wyjechał :lol: ale niech wraca xD



-
:arrow: Son Gohan - spamował, a teraz zniknął. Po drugie użalał się nad sobą
:arrow: Groku - zniknął :evil: stray, dobry Groku kun ma wrócić xD
:arrow: Kakarotto - to samo :evil: gdzie oni się podziali? xD

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

(Kolejnosc osob w + i - jest losowa)

+
(Wszyscy ktorych dalem w dziale ulubionych uzytkownikow)
PP3088 - Robi sie milszy
Kris - Robi sie milszy dla mnie tez
Rafal - Wladca tego forum , mimo bycia "milym" , ukrywa swoja prawdziwa nature
Astarot - Za fajne fanarty zrobione przez siebie (szczegolnie Bardock)
Maciek (Krova) - Stary dobry kolega znamy sie z forum USSJ
Bardock - Fajny kolega z nickiem fajnej postaci z DB

-
Bart(ek) - Diabel z tego forum
Razz - Jednym slowem N00b , i lamie zasade Krystiana
N00by z forum Bardocka co daja tematy ze nie moga wejsc do dzialu "Chars" - Wiekszych debilow od was nie widzialem :P
Bobercik pisze: -
:arrow: Groku - zniknął :evil: stray, dobry Groku kun ma wrócić
Ostatnia wizyta: Wczoraj (8 maja) 22:43
Noob to taki ktoś, kto nie zna się na czymś/nie umie czegoś mimo powtarzania mu w kółko
No i to pasuje do ciebie , w pytaniu twoim czemu ksiezyc wrocil w DBZ odpowiedziales dopiero jak Robert napisal mimo iz ci napisalem juz wczesniej!
no ladnie... czyli juz wszyscy o mnie zapomnieli?
A Maciek kun czesc , dawno cie nie bylo , dodaje wiec ciebie i Bardocka do listy
Ostatnio zmieniony pt maja 11, 2007 4:57 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 6 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

BH Daimaouji pisze:Razz - Jednym slowem N00b
Hej, hej, czy ty aby się za bardzo nie rozpędziłeś? Noob to taki ktoś, kto nie zna się na czymś/nie umie czegoś mimo powtarzania mu w kółko. Próbujesz mnie obrazić, lecz nie umiesz swojej niechęci mnie ubrać w słowa. Na twoje nieszczęście to ty jesteś największym "myślicielem" na tym forum i strzelasz fochy jak małe dziecko. Jesteś po prostu takim dużym dzieckiem pod skrzydłami mamusi i nie wiesz, co to znaczy pracować, ani wykonywać inne ciężkie dla ciebie czynności i dlatego bawisz się w dzieciaka. Nie mam już nic do dodania, koniec offtopu z mojej strony.

[ Dodano: Pią Maj 11, 2007 4:55 pm ]
BH Daimaouji pisze:
Noob to taki ktoś, kto nie zna się na czymś/nie umie czegoś mimo powtarzania mu w kółko
No i to pasuje do ciebie , w pytaniu twoim czemu ksiezyc wrocil w DBZ odpowiedziales dopiero jak Robert napisal mimo iz ci napisalem juz wczesniej!
Ja miałem swoją teorie, więc abym zrozumiał waszą wersję musieliście mnie do tego przekonać. Nie będe się tobie tłumaczył z resztą. Pozdrów mame.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

no ladnie... czyli juz wszyscy o mnie zapomnieli? :)

dawno mnie nie bylo, to was usprawiedliwia :*
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

+
DAE - SORRY xD zapomniałem xD
Bob - najlepszy kumpel
Krova - wrócił yeah :D
DF - Bro
Bartuś (BH) - :D Duża wiedza o DB , da sie z nim pogadać
Bart - :P
Wolak
Rav
Arti
inni xD
ACER

-
nothing
Ostatnio zmieniony pt maja 11, 2007 8:40 pm przez Kris, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Kris pisze:+

Bob - najlepszy kumpel
Krova - wrócił yeah :D
DF - Bro
Bartuś (BH) - :D Duża wiedza o DB , da sie z nim pogadać
Bart - :P
Wolak
Rav
Arti
inni xD

-
nothing
1.Dzięki Kris, ale...gdzie się podział Dae?!?!?!?!?!
2.Dzięki AdeQ.

Po trzy plusy, po trzy minusy:

+
:arrow: Kris - najlepszy kumpel.
:arrow: Krova - wrócił i nawet do mnie na gg zagadał. Krova kun rulez :D
:arrow: Mr.Atom - świetny gość!!!

-
:arrow: Kana - gdzie ona jest??????
:arrow: Reaven - gdzie on jest?????
:arrow: Groku - i tak Groku kun ma wrócić!!! :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

+ Dla Astarota- super człowiek. Da się z nim pogadać, nie jest nudno.
+ Dla Bobercika - poczucie humoru. Ot co.
+ Dla BH - bo jest uparty, trzyma się swojego, i jako jeden z nielicznych nie lubi Goku ^^

Nikt nie ma minusa :P

@Down

Nie mówię o tym forum, mówię ogólnie o ludziach oglądających DB:P
Ostatnio zmieniony pt maja 11, 2007 8:59 pm przez Barni, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Barni pisze:+ Dla BH - jako jeden z nielicznych nie lubi Goku ^^
Raczej licznych , prawie kazdy tutaj nienawidzi tego smiecia

(Kolejnosc osob w + i - jest losowa)

+
(Wszyscy ktorych dalem w dziale ulubionych uzytkownikow)
PP3088 - Zrobil sie milszy
Kris - Zrobil sie milszy dla mnie tez
Rafal - Wladca tego forum , mimo bycia "milym" , ukrywa swoja prawdziwa nature
Astarot - Za fajne fanarty zrobione przez siebie (szczegolnie Bardock)
Maciek (Krova) - Stary dobry kolega znamy sie z forum USSJ
Bardock - Fajny kolega z nickiem fajnej postaci z DB

-
Bart(ek) - Diabel z tego forum
Razz - Obraza mnie (choc juz mniej)
N00by z forum Bardocka co daja tematy ze nie moga wejsc do dzialu "Chars" - Wiekszych debilow od was nie widzialem :P
Spamboty
Nie mówię o tym forum, mówię ogólnie o ludziach oglądających DB
I tak KKRT zaczyna miec wiecej antyfanow i nie przez to ze jest denerwujacy
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Nicki s polukladane losowo:

+ BH za to ze fajnie mi sie z nim gada o DB
+ Barni za to ze jest fajnym kumplem, mozna z nim o wszystkim pogadac
+ Sinju tez spoko kumpel
+ AdeQ lubie z nim gadac szczegolnie o BF (BiteFight)
+ bobercik niedawno poznany i polubiany przezemnie xD

- pp3088 jakos tak wyszlo, ze sie za bardzo nie polubilismy
- Rocky za klutnie, do ktorej kiedys tam doszlo xD

I to na tyle...

[ Dodano: Pią Maj 11, 2007 11:38 pm ]
Qrde bym zapomnial
+ Dragon Fist co prawda tylko raz z nim rozmawialem, ale jak dlugo xD Rowny jest ;D
+ Mr. Atom za dobre rady ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

AdeQ pisze:- Dla BH za wyzywanie innych uzytkownikow od noobów :evil:
Na TYM forum nazwalem N00ba tylko Razza ale juz to zmienilem (po tym jak mi napisal) , ale inne n00by tutaj zasluguja na ten "tytul" (2 juz nie ma Rafal sie nimi zajal , a 1 zmienil swoje drogi) wiec ogolem MALO osob tutaj TERAZ nazywam n00bami.

Edycja

+
(Wszyscy ktorych dalem w dziale ulubionych uzytkownikow)
PP3088 - Zrobil sie milszy
Kris - Zrobil sie milszy dla mnie tez
Rafal - Wladca tego forum , mimo bycia "milym" , ukrywa swoja prawdziwa nature
Astarot - Za fajne fanarty zrobione przez siebie (szczegolnie Bardock i "co by bylo" transformacje)
Maciek (Krova) - Stary dobry kolega znamy sie z forum USSJ
Bardock - Fajny kolega z nickiem fajnej postaci z DB (i to jest jego ulubiona postac)
Beniu - Stary dobry kolega , takze fan Bardocka , ostatnio doszedl do szeregu "lowcow krwi"
Michal (Tommy) - Razem z Robertem stanowia zgrany zespol (szczegolnie na ich forum)

-
Bart(ek) - Diabel z tego forum
Razz - Obraza mnie (choc juz mniej)
Mark - Ponizanie mnie w przeszlosci choc ponoc juz tego nie robi
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ