Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » czw maja 17, 2007 10:10 pm
pogralbym, tylko czy skladanie formularza ma sens, skoro tylu graczy jest bez guru? przygarnie mnie ktos?
nie jestem uciazliwy, naprawde. srednio-niewiele spamuje, rzadko pytam o co chodzi, tylko czasami kloce sie, ze 'przeciez mowilem ze celowalem w tego po lewej'
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » pt maja 18, 2007 6:28 am
Za kłócenie się z guru drastycznie spada mz ;>
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » pt maja 18, 2007 2:28 pm
zlozylem formularz. mam nadzieje ze moja historia przejdzie... napisalem
Pewnego dnia przyleciałem na planete ziemie którą chciałem podbici ale zmieniłem zdanie i zyje razem z ludzimi
xD
przygarnie mnie ktos do siebie na sesje? nie bede stwarzac problemow jesli to znaczaco wplywa na mz ;p
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » pt maja 18, 2007 6:58 pm
Za taką historię to do poprawczaka Cię przyjmą najwyżej Oo
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pt maja 18, 2007 8:05 pm
Albo znajdziesz pracę w komunalce! O!
Ale myślę, że to jaja?:P
.
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » sob maja 19, 2007 2:21 am
heh... sam dawales to w humorze z zapiskow chyba 2 dni temu... a teraz pytasz czy to moj wymysl? jesli z twoja pamiecia jest tak zle, to mam pytanko... co bierzesz i skad to masz?
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » sob maja 19, 2007 9:07 am
Wcale nie! Tam było tak, o:
Pewnego dnia przyleciałem na planete ziemie którą chciałem podbici ale zmieniłem zdanie i zyje razem z ludzimi
Ale złożyłeś w ogóle to podanie?:P
.
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » sob maja 19, 2007 9:33 am
Zaraz napiszę na głównej stronie newsa jak należy pisać historie, a potem przekopiuję to na forum, bo widzę, że niektórzy są na to zbyt tępi.