Jestem nowy, mam pytanie.

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Zablokowany
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Jestem nowy, mam pytanie.

Post autor: MeTeO* »

Mam pytanko...
Czy Kaiouken to zwykłe wystrzelenie pocisku Ki???
Oglądałem wszystkie odcinki db po kilka razy ale chce sie upewnic...
POzdrawiam MeTeO*
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

to ie jest wystrzelenie pocisku ki tylko technika, która poprawia siłe i wszystko. Goku sie jej nauczył u Kaio
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

W takim razie, przy której z rang na tym forum mozna kontrolowac energie Ki?
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Kaioken to technika, ktora mnozy BP postaci czyli ogolna sprawnosc wojownika. W anime Goku doszedl do Kaioken x20 czyli BP x 20...
Na forum nie mozna kontrolowac ki!!! :mrgreen: :mrgreen: Te rangi to jedynie zacheta do udzielania sie...Zobacz sobie na forum w dziale DLA NOWYCH rangi...Tam masz wypisane od ilu postow jaka ranga xD
Obrazek
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Rozumiem i dziękuje... :oops:
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kaiouken
Kai - Swiat
Ou - Krol
Ken - Piesc

Czyli

Piesc krola swiatow , widzisz podobienstwo tego do pociskow KI? Bo ja nie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

ołkej ołkej, juz spoko...
Temat chyba do zamknięcia...
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

A co chciales kogos zaatakaowac? :mrgreen:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

:grin: Ciekawe kogo jak jestem taki słaby :D:D:D
Zablokowany