Kara Śmierci

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

pp3088 pisze:krova napisał/a:
To trudne tematy i ciesze sie, ze w zasadzie wszyscy wypowiadaja sie tak dojrzale


Też mnie to niezmiernie cieszy, drogi krova :wink:
A mnie cieszy, że nikt moich "dojrzałych" wypowiedzi nie zrównał z ziemią :P
pp3088 pisze:
Barni pisze:
Jaj.. to przykład był. Ale tak, lepiej ukraść komuś kto haruje całe życie i ma dużo, niż komuś kto haruje całe życie i ma mało.



Czemu ktoś kto pracował całe życie, umiejąc wykorzystać swoje predyspozycje, ma cierpieć za życiowego nieudacznika? I nie usprawiedliwiaj złodziejstwa.
Dobra, mówię- przykład złodziejaszka był zły. Aczkolwiek, teraz mówię pół żartem pół serio, ale złodziejaszek też musi na swoje zapracować! Nie każdy rodzi się ze zwinnymi łapskami i bystrym okiem!
pp3088 pisze:
Więc proszę mi tu nie p*erdolić, że kara śmierci jest słuszna, bo żadna śmierć nie jest słuszna.

Pozwalanie by morderca zabił po raz kolejny, nie różni się zbytnio od pozwolenia, avy zabić morderca. Wróć. Róznica zasadnicza: zginie więcej osób, a nie jedna.
Tym mnie zagiąłeś. Ale właściwie, jakby na to nie spojrzeć- masz rację. Tylko, czy warto jest zniżać się do poziomu tego mordercy?
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Zgadzam sie z zalozycielem tematu. Kara smierci, ale tylko jesli sa powazen podstawy.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

Barni pisze:Tylko, czy warto jest zniżać się do poziomu tego mordercy?
Tylko, co sie stanie jak tego nie zrobisz ? Następni ludzie do piachu ?

Warto, jeżeli nie robisz tego dla siebie.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

pp3088 - nie odpowiadaj mi w taki lekcewarzacy sposob, prosze... nie lubie tego.

"Pozwalanie by morderca zabił po raz kolejny, nie różni się zbytnio od pozwolenia, avy zabić morderca. Wróć. Róznica zasadnicza: zginie więcej osób, a nie jedna. "

Jesli ma dozywocie, nie zabije nikogo.

Orientuje sie, jakie warunki sa w polskich wiezieniach, moj tata jest wychowawca w zakladzie karnym. Telewizor jest jeden na kilka cel, za to prysznic jest raz w tygodniu. Jedzenie faktycznie w miare, ale co zrobic z tym jedzeniem, zeby dzieci nie glodowaly? Nie lubie takich argumentow... Nie pomozesz tym dzieciom naszym polskim jedzeniem, wszystko co mozemy zrobic to wspierac akcje typu WOŚP.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Jeśli mówię, że nie pozwolę go zabić, to nie mówię, że nie pozwolę, go zamnkąć. W więzieniu krzywdy nikomu nie zrobi. Aha, i nie wierzę w mniejsze zło, śmierć to śmierć, nikt nie może decydować, kiedy kogo nastał czas.
Drogi PP, to że ja nie starałbym szukać zemsty, to nie znaczy, że nie pozwoliłbym policji go szukać. Tu też są jakieś prawa, których trzeba przestrzegać, więc nie mów, że cały świat się rozpadnie tylko dlatego że ja nie będę szukał zemsty na własną rękę.

A co do poziomu dyskusji: także mi się podoba xD
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

krova pisze:pp3088 - nie odpowiadaj mi w taki lekcewarzacy sposob, prosze... nie lubie tego.
Wybacz, ale dość mam morderstw przeprowadzanych przez zbiegłych więźniów. Zapewne chodzi o kawałek ze zwierzętami, wybacz, ale mnie coś takiego szczególnie razi.
Jesli ma dozywocie, nie zabije nikogo.
Jeśli, to dobre słowo. Jeśli. Dożywocie przynzają bardzo rzadko, trzeba popełnić naprawde niebotyczną zbrodnie.
Acer pisze:Drogi PP, to że ja nie starałbym szukać zemsty, to nie znaczy, że nie pozwoliłbym policji go szukać. Tu też są jakieś prawa, których trzeba przestrzegać, więc nie mów, że cały świat się rozpadnie tylko dlatego że ja nie będę szukał zemsty na własną rękę.
Odniosłem się do ogólnego wydzwieku twojej wypowiedzi.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Dożywocie przynzają bardzo rzadko, a kare smierci jeszcze rzadziej. Nie gdybajmy... ;p

Zwierzeta maja coraz wiecej praw, ktorych pozazdoscilby im niejeden bezdomny, czy wspomniane glodujace dzieci... To, ze sa tak czesto lamane, to juz inna sprawa.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

krova pisze:Zwierzeta maja coraz wiecej praw, ktorych pozazdoscilby im niejeden bezdomny, czy wspomniane glodujace dzieci... To, ze sa tak czesto lamane, to juz inna sprawa.
No to nie wiem skąd tyle akcji na rzecz zwierząt. Wierz mi nie chiałbyś być wrzucany do wrzątku, kopany, maltretowany, poarazanyt prodem, przewożony w nieludzkich warunkach, aby przecinano ci tętnice zardzewiałym nożem.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Damianeku666
USSJ
Posty: 77
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 10:11 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Damianeku666 »

ale nie jestem w ich skorze. chociaz jest mozliwosc reinkarnacji, wiec wole miec wiecej praw. ale jak juz ktos powiedzial, wszyscy leja na prawa zwierzat, mysle ze prawa dla nich sa potrzebne, ale na pewno nie w polsce, bo tutaj nikt ich przestrzegac zapewne nie bedzie
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

pp3088 pisze:
krova pisze:Zwierzeta maja coraz wiecej praw, ktorych pozazdoscilby im niejeden bezdomny, czy wspomniane glodujace dzieci... To, ze sa tak czesto lamane, to juz inna sprawa.
No to nie wiem skąd tyle akcji na rzecz zwierząt. Wierz mi nie chiałbyś być wrzucany do wrzątku, kopany, maltretowany, poarazanyt prodem, przewożony w nieludzkich warunkach, aby przecinano ci tętnice zardzewiałym nożem.
Zwierzeta musza byc wrzucane do wrzatku po smierci (wyjatkiem sa chyba homary, wspolczuje im). Za kopniecie psa czy kota mozna dostac od mandatu po kuratora. Przewozenie faktycznie w Polsce daje duzo do myslenia... W rzezniach raczej sa przestrzegane zasady BHP?

Damianeku666 - ehhh... no poprostu nie wiem co odpisac... zastanow sie co piszesz.

[ Dodano: Pon Maj 28, 2007 10:20 pm ]
A dla przykladu moge ci podac przypadek z przed okolo miesiaca. Mezczyzna w USA zostal skazany na 5 lat wiezienia za nieumyslne zabicie kota.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Damianeku666 pisze:ale nie jestem w ich skorze. chociaz jest mozliwosc reinkarnacji, wiec wole miec wiecej praw. ale jak juz ktos powiedzial, wszyscy leja na prawa zwierzat, mysle ze prawa dla nich sa potrzebne, ale na pewno nie w polsce, bo tutaj nikt ich
Zwierze też cierpi. Nie dla zwyrodnialców masakrujących bezbronne zwierzęta! Kary by były duże, może coś by dało. Bo widać społeczeństwo leje na to ciepłym moczem. Smutne..
Zwierzeta musza byc wrzucane do wrzatku po smierci (wyjatkiem sa chyba homary, wspolczuje im). Za kopniecie psa czy kota mozna dostac od mandatu po kuratora. Przewozenie faktycznie w Polsce daje duzo do myslenia... W rzezniach raczej sa przestrzegane zasady BHP?
A przed śmiercia do wątku to wrzucane nie są? Można dostać mandat, ale to tylko przepis, który nie jest przestrzegany. Zasady BHP? W rzeźniach. Bez cyniczności, prosze.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

Zrobił się offtop wiec wróce do tematu :

"Wystaw drugi policzek" <- tak powiedział chyba PP

Ale to dowodzi, że religia sie w tej sprawie nie sprawdzi, bo co by powstało :

Zabiją ci syna, wystaw na śmierć drugiego

BTW : pisząc nastepne posty zapoznajcie się z całym tematem bo nudno się czyta wkółko to samo @_@
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

krova pisze:A dla przykladu moge ci podac przypadek z przed okolo miesiaca. Mezczyzna w USA zostal skazany na 5 lat wiezienia za nieumyslne zabicie kota.
Za zabicie kota to nie powinno dac sie kogos do wiezenia , ale za zabicie psa , wole nie mowic , istny grzech
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

BH - ale czyn ten sam, zabójstwo. O nim raczej sie powinno mówić, nie o celu.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

O , wiec jestes przeciwko mnie co? :twisted:

Wiem poprostu daje gorszy przyklad :roll:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ