Uwaga: nie działa pod Operą.
Zapraszam do słuchania, gdyż piosenki naprawdę są fajne.
A każdy kto nie ma muzyki na komputerze, a chce posłuchać metal, rock i inne gatunki muzyki (też japońskiej xD) niech ściągnie. Naprawdę warto.
Moderator: Moderatorzy
Ech, polski hip-hop w ogóle mi się nie widzi. Oczywiście sa tacy, którzy nie przeklinają i śpiewają tak, że piosenki łatwo wpadają w ucho, np. Jeden Osiem L albo Mezo, ale są też tacy, którzy zupełnie nie umieją śpiewać, a się pchają do mikrofonów i nagrywają coś (sami nie wiedzą co), tak samo jest z DJami, nagrywającymi techno. Prawie każdy kawałek niczym się nie różni, a takie łupanie we łbie nikomu nie poprawia humoru...Przecież muzyka ma "łagodzić obyczaje", a nie prowokować do agresji.Słucham polskiego.
Co to ma znaczyć?! Rap to nie Mezo, Verba czy inny shit! Rapu się nie śpiewa, tylko rapuje. Hip hop to nie muzyka tylko kultura. Rap to muzyka. Rap to stare korzenie, choćby PFK czy WYP3. To jest rap. Sorry Tommy, ale Mezo to nie rap. To jest tak zwane hiphopolo i takich "artystów" w rapie się nie szanuje.Tommy pisze:Ech, polski hip-hop w ogóle mi się nie widzi. Oczywiście sa tacy, którzy nie przeklinają i śpiewają tak, że piosenki łatwo wpadają w ucho, np. Jeden Osiem L albo Mezo, ale są też tacy, którzy zupełnie nie umieją śpiewać, a się pchają do mikrofonów i nagrywają coś (sami nie wiedzą co), tak samo jest z DJami, nagrywającymi techno. Prawie każdy kawałek niczym się nie różni, a takie łupanie we łbie nikomu nie poprawia humoru...Przecież muzyka ma "łagodzić obyczaje", a nie prowokować do agresji.Słucham polskiego.
P.S Radio już chyba nie nadaje, jak ktoś może, niech zamknie topic.

Na poczatek radzę poprawić pisownię. Nie przepadam za ludźmi, którzy olewają sobie ten element.Kayl pisze:co do techno to widac tommy ze sie wogole nei znasz, bo ja sie co neico znam i powiem ci ze jak sie slucha to kazdy utwor sie wiele rozni .nie pisz ze nikomu to nie poprawia humoru bo mi poprawia a takze wcale nie prowokuje do agresji, jak slucham techno to odrazu mam ochote cos zrobic:)
Czy ja gdziekolwiek napisałem słowo "rap"?Acer pisze:Co to ma znaczyć?! Rap to nie Mezo, Verba czy inny shit! Rapu się nie śpiewa, tylko rapuje. Hip hop to nie muzyka tylko kultura. Rap to muzyka. Rap to stare korzenie, choćby PFK czy WYP3. To jest rap. Sorry Tommy, ale Mezo to nie rap. To jest tak zwane hiphopolo i takich "artystów" w rapie się nie szanuje.
Tommy pisze:Czy ja gdziekolwiek napisałem słowo "rap"?Acer pisze:Co to ma znaczyć?! Rap to nie Mezo, Verba czy inny shit! Rapu się nie śpiewa, tylko rapuje. Hip hop to nie muzyka tylko kultura. Rap to muzyka. Rap to stare korzenie, choćby PFK czy WYP3. To jest rap. Sorry Tommy, ale Mezo to nie rap. To jest tak zwane hiphopolo i takich "artystów" w rapie się nie szanuje.Ty użyłeś ponadprzeciętną ilość
tego słowa w jednej wypowiedzi. Zresztą co mnie to obchodzi...
Wydaje mi się, że powiedizałeś hip hop, a hip hop to nie mezo i Jeden Osiem LTommy pisze:Ech, polski hip-hop w ogóle mi się nie widzi. Oczywiście sa tacy, którzy nie przeklinają i śpiewają tak, że piosenki łatwo wpadają w ucho, np. Jeden Osiem L albo Mezo, ale są też tacy, którzy zupełnie nie umieją śpiewać, a się pchają do mikrofonówSłucham polskiego.