Wakacje 2007
Moderator: Moderatorzy
Ja moze do Londynu ^^. Juz bylem ale co tam
. Moze tez gdzies nad polskie morze... Napewno na 2 czy tam 3 sluby
(juz nawet nie pamietam gdzie i kiedy). Ogolnie nie mam nic zaplanowanego co do dnia i godziny
. Sie zobaczy na wakacjach

edit
no i wyszlo na to, ze chyba nigdzie nie pojechalem XD, a takie aspiracje mialem ;/
edit
no i wyszlo na to, ze chyba nigdzie nie pojechalem XD, a takie aspiracje mialem ;/
Ostatnio zmieniony czw lip 03, 2008 6:19 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.

I'll become The King of Pirates!



