+
(Wszyscy ktorych dalem w dziale ulubionych uzytkownikow)
Bardock - Fajny kolega z nickiem fajnej postaci z DB (i to jest jego ulubiona postac)
Beniu - Stary dobry kolega , takze fan Bardocka , ostatnio doszedl do szeregu "lowcow krwi"
Kg Daro - Fajny kolega i za to "Koleś który wypowiedział słowa "niejaki BH" padł na ziemię w kawałeczkach."
Michal (Tommy) - Razem z Robertem stanowia zgrany zespol (szczegolnie na ich forum)
Krzyś (Wolak) - Wykapany KKRT , ale mily , choc daje nazwe ataku Piccolo jra zle
AdeQ - "goku jest debilem to jest oczywiste"
- (W kolejnosci alfabetycznej)
Michal (Acer) - Samo dobro
Astarot - Gadanie ze jestem zbyt dzieciny bo ogladam Pokemony , wiele osob tutaj tez oglada DB/Z/GT a to tez jest anime dla dzieci!
Bart(ek) - Diabel
Maciek (Krova) - Bo kazdy kto popiera Giertycha jest be
Mark - Czlowiek kipiacy zuem
PP3088 - Wrocil do bycia tym kim byl dawniej (dlugo to nie trwalo)
Razz - (No Comment)
Rayman - "Big Bank Kamehameha"?! Slyszalem o Bing BAN i Bing BEN ale Big BANK?! ROTFL
(Dawny) Ziomster - Samo zuo







