BTW. BH! Ty wstręciuchu! Mnie od noobów? Jak mogłeś! T_T
Astarot - Heh
Barni - a)Nie , poprostu z grupy byles na tyle "n00bem" zeby cie wybrac , nie myslalem tego doslownie (choc po wysluchaniu twojego jednego postu mysle , ze chyba poprawnie dalem) b)Dzieki za komplement
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Sesja się skończyła. Piccolo, Tenshin, Yamcha, Krilan, Gohan, Chaoz - oni nie żyją. Astarot, Sinju, Kayl, Damianeku i Raddry też byli bliscy śmierci. Ale uratował ich Bóg Światów Bobercik. Raditz polegał, ale czy uda się pokonać lecących na Ziemię Sajan? Kayl, Ast, Rad i Damian trenują u Goku a Sinju samotnie. Czy to coś da?
Sinju dostał miecz a Ast skauter, to nagrody za najlepszą grę.
BH Daimaouji pisze:Barni - a)Nie , poprostu z grupy byles na tyle "n00bem" zeby cie wybrac , nie myslalem tego doslownie (choc po wysluchaniu twojego jednego postu mysle , ze chyba poprawnie dalem) b)Dzieki za komplement
Tja, tja. Też Cię lubię... Togepi.
Nie wiem jak ty to robisz! Ja tam nie umiem słuchać pisma.
Co do gry. Nie wiem, czy jest sens żebym grał. Powody są takie, że internet mi się pieprzy, co Ci co wczoraj byli mogli zauważyć, nie byłem już na 2 sesjach, mam w "ekipie" Togepi'ego.. I jeszcze by się coś znalazło. Także się wypisuję, sorry za problemy ;p
E usun mnie z listy (ale zostaw opis mojej postaci) , najpierw mowisz ze jestem guru potem zmieniasz zdanie a teraz musze wejsc na jakis obcy chat zeby grac w wami
BTW czlowiek moim (czyt. Sajana) guru? Dobre zarty
Barni - Nazywanie mnie Togepi nie obraza mnie (i tak on ma specjalne moce) gorzej by bylo gdybys nazwal mnie (wiesz jak)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
BH Daimaouji pisze:E usun mnie z listy (ale zostaw opis mojej postaci) , najpierw mowisz ze jestem guru potem zmieniasz zdanie a teraz musze wejsc na jakis obcy chat zeby grac w wami
BTW czlowiek moim (czyt. Sajana) guru? Dobre zarty
Barni - Nazywanie mnie Togepi nie obraza mnie (i tak on ma specjalne moce) gorzej by bylo gdybys nazwal mnie (wiesz jak)
1.Od początku mówiłem że będzie inny chat.
2.Z wypowiedzi graczy doszedłem do wniosku że Guru będzie Krova.
BH tylko by sie klucil...Nie martw sie. I tak nikt nie bedzie plakal po twoim odejsciu... A co do sesji, to byla calkiem, calkiem xD. Niech zaluja CI, ktorych nie bylo xD Raditz is die .
No to ja moze powiem odrazu, ze moje sesje napewno nie beda sie odbywaly w weekendy wieczorami... Mam nadzieje, ze w tygodniu bedzie wam odpowiadac? Narazie wstepnie umawiamy sie na srode wieczor. Godzine podam pozniej
- Astarot - 150 Ki. Wyposażenie: skauter. Obecnie trenuje u Goku.
- Nyny Ogigle - 150 Ki. Wyposażenie: brak. Obecnie trenuje u Goku.
- Sinju - 150 Ki. Wyposażenie: miecz. Obecnie trenuje na pustkowiu.
- Raddry - 105 Ki. Wyposażenie: brak. Obecnie trenuje u Goku.
- Kayl - 105 Ki. Wyposażenie: brak. Obecnie trenuje u Goku.
Kolejna sesja: Czwartek. Godzina zostanie podana później.
Nie chce sie wypowiadac za Barniego, ale on ma dzisaj tez sesje w Barsawii u Heliona. O 18...Pewnie sesja bedzie trwala ponad 2 godz. Moze Lepiej byloby przelozyc ja na gdzies godzine pozniej?? xD