Gra DBZ

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Astarot pisze:Barni przynajmniej nie boi sie ukazywac swojej obecnosci jak ty.
Ee? Co ja?xD Jak na forum to jestem na niewidoq, nie wiem o co Ci chodzi ^^

BTW. BH! Ty wstręciuchu! Mnie od noobów? xd Jak mogłeś! T_T (joke, joke xd)
Obrazek

.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Barni pisze:
Forumowy n00b pisze:bla bla bla bla bla
BTW. BH! Ty wstręciuchu! Mnie od noobów? Jak mogłeś! T_T
Astarot - Heh
Barni - a)Nie , poprostu z grupy byles na tyle "n00bem" zeby cie wybrac , nie myslalem tego doslownie (choc po wysluchaniu twojego jednego postu mysle , ze chyba poprawnie dalem) b)Dzieki za komplement :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Sesja się skończyła. Piccolo, Tenshin, Yamcha, Krilan, Gohan, Chaoz - oni nie żyją. Astarot, Sinju, Kayl, Damianeku i Raddry też byli bliscy śmierci. Ale uratował ich Bóg Światów Bobercik. Raditz polegał, ale czy uda się pokonać lecących na Ziemię Sajan? Kayl, Ast, Rad i Damian trenują u Goku a Sinju samotnie. Czy to coś da?

Sinju dostał miecz a Ast skauter, to nagrody za najlepszą grę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Raddry
Oozaru
Posty: 41
Rejestracja: pt cze 01, 2007 1:16 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Raddry »

Bardzo fajnie było!!! Sorry za sposób w który grałem wczoraj, zwykle tak nie robię, następnym razem będzie lepiej.
Raddry-Saiyan-jin-2600 bp
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

BH Daimaouji pisze:Barni - a)Nie , poprostu z grupy byles na tyle "n00bem" zeby cie wybrac , nie myslalem tego doslownie (choc po wysluchaniu twojego jednego postu mysle , ze chyba poprawnie dalem) b)Dzieki za komplement
Tja, tja. Też Cię lubię... Togepi.

Nie wiem jak ty to robisz! Ja tam nie umiem słuchać pisma.


Co do gry. Nie wiem, czy jest sens żebym grał. Powody są takie, że internet mi się pieprzy, co Ci co wczoraj byli mogli zauważyć, nie byłem już na 2 sesjach, mam w "ekipie" Togepi'ego.. I jeszcze by się coś znalazło. Także się wypisuję, sorry za problemy ;p
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Guru Bobercik:

:arrow: Astarot (Sajan)
:arrow: Nyny Ogigle czyli Damianeku (Sajan)
:arrow: Sinju (Demon)
:arrow: Raddry (Sajan)
:arrow: Kayl (Sajan)

Guru Krova:

:arrow: Kris (Demon)
:arrow: Barni (Sajan)
:arrow: Bartek aka Karal (Sajan)


Teraz proszę się zgłaszać do Krovy :)
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

E usun mnie z listy (ale zostaw opis mojej postaci) , najpierw mowisz ze jestem guru potem zmieniasz zdanie a teraz musze wejsc na jakis obcy chat zeby grac w wami

BTW czlowiek moim (czyt. Sajana) guru? Dobre zarty

Barni - Nazywanie mnie Togepi nie obraza mnie (i tak on ma specjalne moce) gorzej by bylo gdybys nazwal mnie (wiesz jak)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:E usun mnie z listy (ale zostaw opis mojej postaci) , najpierw mowisz ze jestem guru potem zmieniasz zdanie a teraz musze wejsc na jakis obcy chat zeby grac w wami

BTW czlowiek moim (czyt. Sajana) guru? Dobre zarty

Barni - Nazywanie mnie Togepi nie obraza mnie (i tak on ma specjalne moce) gorzej by bylo gdybys nazwal mnie (wiesz jak)
1.Od początku mówiłem że będzie inny chat.
2.Z wypowiedzi graczy doszedłem do wniosku że Guru będzie Krova.
Obrazek
Awatar użytkownika
Raddry
Oozaru
Posty: 41
Rejestracja: pt cze 01, 2007 1:16 pm
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Raddry »

Przestań przynudzać BH.
Raddry-Saiyan-jin-2600 bp
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

BH tylko by sie klucil...Nie martw sie. I tak nikt nie bedzie plakal po twoim odejsciu... :P A co do sesji, to byla calkiem, calkiem xD. Niech zaluja CI, ktorych nie bylo xD Raditz is die :P.
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

No to ja moze powiem odrazu, ze moje sesje napewno nie beda sie odbywaly w weekendy wieczorami... Mam nadzieje, ze w tygodniu bedzie wam odpowiadac? Narazie wstepnie umawiamy sie na srode wieczor. Godzine podam pozniej :)
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Grupa I (Guru Bobercik):

Liczba sesji: 2

Gracze:

- Astarot - 150 Ki. Wyposażenie: skauter. Obecnie trenuje u Goku.
- Nyny Ogigle - 150 Ki. Wyposażenie: brak. Obecnie trenuje u Goku.
- Sinju - 150 Ki. Wyposażenie: miecz. Obecnie trenuje na pustkowiu.
- Raddry - 105 Ki. Wyposażenie: brak. Obecnie trenuje u Goku.
- Kayl - 105 Ki. Wyposażenie: brak. Obecnie trenuje u Goku.

Kolejna sesja: Czwartek. Godzina zostanie podana później.
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Grupa II (moja)

Liczba sesji: 0 :P

:arrow: Kris - 5 ki
:arrow: Barni - 5 ki
:arrow: Bartek aka Karal - 5 ki

Nastepna sesja w srode o 20:00.

Mam nadzieje, ze jednak zdecydujecie sie grac?
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Nie chce sie wypowiadac za Barniego, ale on ma dzisaj tez sesje w Barsawii u Heliona. O 18...Pewnie sesja bedzie trwala ponad 2 godz. Moze Lepiej byloby przelozyc ja na gdzies godzine pozniej?? xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Nie no looz xD Trza zobaczyć jak to jest na 2 na raz:D Dam radę chyba .. :D
Obrazek

.
Zablokowany