Pitti pisze:Te mundurki co wprowadzaja to moim zdaniem glupi wymysl
Chyba największy idiotyzm za kadencji Giertycha. Nie dość, że zabijają indywidualność, są drogie i trzeba będzie je kupować dośc często, bo dzieciaki rosną w tym okresie, to nie wnosza nic. Zero. Durne hasło, że zatrze róznice w majętności mnie dobija. Zobaczmy obiektywnie, to biednych trzeba podwyższać do nas, a nie nas zniżać do nich(kwestie finansowe). Niestety Giertych nie myśli.
Pitti pisze:krova napisał/a:
Astarot napisał/a:
Wszyscy mowia, ze kiedys byla normalniejsza mlodziez.
Podobno. Nie bylo brutalnej telewizji i jeszcze brutalniejszego internetu. Szacunek do starszych byl, bo w szkole nauczyciele lali za kazde sapniecie.
I dalej tak powinno byc. Teraz uczniom wszystko wolno a nacuzycielom nic. Zamiast uspokajac kogos kto gada cala lekcje strzelic w leb i sie od razu by zamknal. Moze to dziwne metody, ale wydaje mi sie ze lepiej sie sprawowaly z tego co slyszalem..
Tu niestety trzeba przyznać rację, szczególnie papka serwowana na MTV. Jak widze Jackassy czy inne gównopodobne wymiociny, to się nie dziwię, że ludzie sie tak zachowują. O czym mówie, a no o jedzeniu zbędnych produktów metabolizmu. Żałosne.