Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
-
Kris
- Avanger
- Posty: 2254
- Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris »
Hmm właśnie nie wiem XD jak będzie Bob wcześnie to dziś XD jak nie to jakoś w tym tygodniu

1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Kayl, juz nie mam xD Ale to mi nie przeszkadza nie chodzić do szkoły ;P
Dobra, tylko niech Bob znajdzie jakąś fajną godzinę przed 20 xD
.
-
krova
- SSJ 5
- Posty: 1746
- Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
- Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova »
no fajnie, a ja mam angielski 18-19 i fizyke 19:15-20:30 gdzies... czyli co? nie gram? ;/
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

-
Kris
- Avanger
- Posty: 2254
- Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris »
eh ... może zrobimy piątek ? | albo dziś o 16 ? bo z bobem to jakoś ustalimy
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Mi to wisi. Może być w piątek ,moze być w niedzielę, może być dziś:p
.
-
Kayl
- SSJ 2
- Posty: 149
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
- Lokalizacja: Golina
Post
autor: Kayl »
dzisiaj o 16 by mi pasowalo:)))
-
Acer
- SSJ 5
- Posty: 700
- Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm
Post
autor: Acer »
Teraz, zaraz najlepiej :>
Ja codziennie od 17 30 do Bóg wie której jestem zajęty. Może na 20 bym był, MOŻE.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
-
krova
- SSJ 5
- Posty: 1746
- Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
- Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova »
CZY GRAMY?

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

-
Kris
- Avanger
- Posty: 2254
- Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris »
Dobra panowie na chat
[ Dodano: Wto Cze 12, 2007 4:09 pm ]
nikogo nie ma nie robie
moze robie xD
Ostatnio zmieniony wt cze 12, 2007 3:17 pm przez
Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Nie nie ma tylko chacki głupie xDD
.
-
Kris
- Avanger
- Posty: 2254
- Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris »
Dobra Sesja dziś o 17 lub jutro o 16 | A jak nie to w sobote obojętnie która

1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
-
Acer
- SSJ 5
- Posty: 700
- Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm
Post
autor: Acer »
Ja dzisiaj nie mogę bo muszę 0 17 30 wyjść. Najlepiej sob z rana, 12 - 13 to każdy powininen być.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
-
Kris
- Avanger
- Posty: 2254
- Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris »
Dobra dzisiaj 16 albo jutro 12-13 jak nikt nie bedzie wasza strata
[ Dodano: Wto Cze 19, 2007 7:27 pm ]
SESJA JUTRO ŚRODA 20 DZIĘŃ CZERWCA GODZINA 15-16
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
-
Acer
- SSJ 5
- Posty: 700
- Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm
Post
autor: Acer »
Dobra na 50% będe
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy