Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
-
MeTeO*
- Xenomorph
- Posty: 772
- Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* »
Ja mysle ze KFC jest lepsze...
-
BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji »
Ja wole Mc Dolanda choc do KFC tez bym poszedl kiedys
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
-
Sinju
- Guru
- Posty: 198
- Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
- Lokalizacja: Rzeszów
Post
autor: Sinju »
O matko głupszego tematu nie widziałem... Zróbmy może taki temat "Ogórkowa Vs Pomidorowa! Co lepsze?" ...
Ooohhh Gunther you're so sexy!
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Pomidorowa! xD
....
No, ale faktycznie temat jest lekko eee mądry inaczej xD. Dobra, wolę KFC- za skrzyedłka xD
.
-
Beniu
- SSJ 4
- Posty: 271
- Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am
Post
autor: Beniu »
Ja wole mc donald bo przynajmniej w nim byłem. A w KFC nigdy
-
Arti
- Admin PBCH
- Posty: 1321
- Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
- Lokalizacja: Szczecin
-
Kontakt:
Post
autor: Arti »
Mam propozycję. Następnym razem piszcie z uzasadnieniem, bo "KFC jest lepsze, bo tak" nic nikomu nie mówi.
Wypad z tym.