Graphics Style 2007

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Proponuje rysowane "stickman'y"...
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

Sygna - wymiary podał ciastek

Temat : Słońce - Gorąca Gwiazda

Pasuje ?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Sygna 400 x 150. -- edit

Temat: Anime
Ostatnio zmieniony czw cze 28, 2007 8:51 am przez Dyakou, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

ok Sygna : all robią sygnę : SYGNY WSZYSCY DO MNIE NA PW !!

Tematyka : Anime

[ Dodano: Sro Cze 27, 2007 9:09 pm ]
Prace do 29 czerwca
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

A ja mam propozycję,aby ostatni obrazek był każdy to co chce. Będzie ciekawa koncówka, mimo ze trudna do oceny.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

Prac nie podpisujcie zeby nie bylo wybieram tego bo go lubie xP
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Mój talent i tak każdy pozna od razu :P
Jest jakiś termin?
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

Kris pisze:Prace do 29 czerwca
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Ech...no dobra, wygram! Zapisuje się Wielki Bob xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Sygna 400 x 50.
o.0 Troche maly rozmiar...

[ Dodano: Sro Cze 27, 2007 11:00 pm ]
I mam jeszcze pytanko czy rozmiar musi byc akurat taki? czy moze byc np minimalnie mniejszy? I czy all msui byc rysowane samemu od zera?
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

Pitti pisze:
Sygna 400 x 50.
o.0 Troche maly rozmiar...

[ Dodano: Sro Cze 27, 2007 11:00 pm ]
I mam jeszcze pytanko czy rozmiar musi byc akurat taki? czy moze byc np minimalnie mniejszy? I czy all msui byc rysowane samemu od zera?
1.400 x 150 - nie rozmiar musi byc taki sam (no chyba ze 10 pix. to powinno przejsc xP)
2.Nie
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

No panowie jednak zmieniam zasady bo nastały pewne "trudności"

1.Ja i jeszcze jedna osoba(ktora nie bierze udzial w tym turnieju) wybieramy temat. Bo będą kłótnie.(bede tez na pierwszych propozycjach sie sugerował)

2. Od następnego razu sie nie podpisujemy !
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Treyu
SSJ 2
Posty: 103
Rejestracja: pt sty 26, 2007 6:51 pm

Post autor: Treyu »

Kris pisze:1.Ja i jeszcze jedna osoba(ktora nie bierze udzial w tym turnieju) wybieramy temat. Bo będą kłótnie.(bede tez na pierwszych propozycjach sie sugerował)
to znaczy, że obecny temat: Anime anulujemy i czekamy na następny, czy nadal jedziemy z tym koksem? :P ty bo wiesz... musze się zabrać do pracy xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

NIE ! XD , dalej anime
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

To good xD Ja już swoją tajną sygnaturkę skończyłem. Nie podpisałem, ale dam podpowiedź- ta najładniejsza jest moja ;D

Nie no, moją prackę rozpoznają bo tylko ja "Tworzę" w paincie :D Ale liczę na ostatnie miejsce, dyskwalifikacja byłaby porażką xd

Prace do jutra i jutro wyniki? Czy 30-tego?
Obrazek

.
Zablokowany