Dragon Ball GT: Final Bout

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
KorekNight
Przeciętny wojownik
Posty: 3
Rejestracja: pt cze 29, 2007 8:25 am
Lokalizacja: Gardawice

Dragon Ball GT: Final Bout

Post autor: KorekNight »

Chciałbym prosić by ktoś mi pomógł skonfigurować ePSXe by działała gra Dragon Ball GT: Final Bout . Piszcie w temacie lub na gg 6615359
ODPOWIEDZ