Dragon Ball GT: Final Bout
Moderator: Moderatorzy
-
KorekNight
- Przeciętny wojownik
- Posty: 3
- Rejestracja: pt cze 29, 2007 8:25 am
- Lokalizacja: Gardawice
Dragon Ball GT: Final Bout
Chciałbym prosić by ktoś mi pomógł skonfigurować ePSXe by działała gra Dragon Ball GT: Final Bout . Piszcie w temacie lub na gg 6615359