Witajcie! To mój drugi projekt Dragon Ball, tego więcej zrobiłem więc to nad tym chcę się skupić. Jest to to co BH lubi najbardziej czyli - Co by się stało gdyby? To są różne historie które będą wybierane jak postaice z Mugena, coś jak z Supersonic Warriors... Screeny niedługo dam. A oto pierwsza historia nad którą pracuję:
HISTORIA 1: Kakarotto Saiyajin Story
Kakarotto ma misję Saiyan - ma zniszczyć wszystkich mieszkańców ziemi a potem sprzedać ją. Musi zniszczyć wszystkich ludzi, czy mu się uda? Po pewnym czasie, gdy część populacji już zginęła, Armia Czerwonej Wstęgi przed wyginięciem nasuwa Kakarottowi pomysł zawładnięcia nad światem. Czy Vegeta zaakceptuje zdradę Kakarotto?
Proponujcie własne Historie, zasoby również mile widziane
To jest: KKRT przybywa na ziemię, ale już po walnięciu w głowę. W momencie gdy trenuje i Genialnego Żółwia zamiast Krillana przychodzi mu trenować z Saiyanem Barnim. (W końcu to moje, co nie?xD) Idą łeb w łeb w treningach, na turnieju jednak KKRT okazuje się lepszy. Zły Barni przemienia się w SSJ8! XD( nie no SSJ XD) Nie będę więcej pisał, bo jest tak głupie, że i tak pewnie olejesz xD
Podczas walki z Super Buu , Vegetto pokonuje go (Nie moge znalesc nigdzie charsetu RTP Buu po absorbowaniu Gohana wiec jakby co uzyj charsetu normalnego Super Buu i daj jakby Vegetto uwolnil wszystkich we wnetrzu) , ale jakas obca sila wprowadza go w przeszlosc , do czasu DB! Staje sie dzieckiem (ale tez slabnie) , i wyrusza z KKRTem na poszukiwanie kul , po pewnym czasie na jego drodze staja Yamcha , Pilaf i Piccolo Daimaou! Po pokonaniu Piccolo Daimaou rodzi sie Piccolo jr i chce pomscic swojego ojca na turnieju. Wego dorasta , potem pokonuje Piccolo jr i przenosi sie dalej...do Freeza sagi , Freeza rozpoznaje u niego Sajana i chce go zniszczyc tak jak KKRTa (to jest przed tym jak staje sie SSJ) Freeza ginie szybko , KKRT mu dziekuje i wtedy Vegetto wraca do swoich czasow!
Zasoby:
Charsety , Faceset Chibi Vegetto - link tutaj do zasobow (tam jest wszystko opisane)
Facesety Vegetto - pytaj sie mnie na PW lub szukaj w linkach co dalem w dziale na forum
Inne facesety (Poza Super Buu) - Ta polska strona
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Niezłe, BH Jak skończe swoją historię, napiszę do ciebie na pw po zasoby :]
P.S: Oto pierwszy Screen, jeszcze nic praktycznie nie zrobiłem, tylko początkową rozmowę... przyznam że kosztowała mnie wiele nerwów ^^'', nie będę się wdawać w szczegóły...
Wogóle to okienko do rozmów to Picture, zrobiłem Common Event, i calkiem fajnie mi wyszło, ale jeszcze ładniej wygląda wersja z Facesetem, kiedyś pokaże :]
A co do stroju to nie umiem czarować graficznie
P.S: Może mi ktoś zrobić charset Chibi KKRT w stroju Sayana? Najlepiej w stylu Legacy of Goku...
Gokufanpl pisze:Wogóle to okienko do rozmów to Picture, zrobiłem Common Event, i calkiem fajnie mi wyszło, ale jeszcze ładniej wygląda wersja z Facesetem, kiedyś pokaże :]
A co do stroju to nie umiem czarować graficznie
1.Wiem ze ten obraz to z Picture mi chodzi o te okno gdzie jest "Kakarotto"
2.No uzywaj lepiej facesetow (najlepiej z DB Super Goku 1 & 2) niz to fajnie wyglada
3.Wiem , temu lepiej uzywaj facesetow ale zmieniaj wtedy pozycje twarzy jak ktos inny mowi (KKRT lewa strona Dziadek Gohan prawa itp.)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
BubbleCrab w trakcie rozmowy Gohana i Goku - gdy ten mówi że go zabije. BattleTime podczas walki. I przyjemna leśna muzyczka gdy Gohan znajduje Goku bobasa ;] Titlescreen jeszcze nie gotowy...
Gokufanpl pisze:BubbleCrab w trakcie rozmowy Gohana i Goku - gdy ten mówi że go zabije. I przyjemna leśna muzyczka gdy Gohan znajduje Goku bobasa ;] Titlescreen jeszcze nie gotowy...
1.A pasuje do tej sceny
2.Chyba znam ta muzyke
3.To jak wlaczasz gre nie ma zadnej muzyki gdy wybierasz "start , kontynuj , koniec"?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli