Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
-
Sinju
- Guru
- Posty: 198
- Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
- Lokalizacja: Rzeszów
Post
autor: Sinju »
W tym tygodniu nie będzie raczej już sesji... Nie mam czasu poprostu.
Ooohhh Gunther you're so sexy!
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
A ja nie mam za tydzień .^^
.
-
Kayl
- SSJ 2
- Posty: 149
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
- Lokalizacja: Golina
Post
autor: Kayl »
barni mowi sie trudno mnie nie bedzie od 14 lipca dwa tygodnie i zapewne sesje beda sie odbywac:)
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Najlepiej niech w wakacje już sesji w ogole ni bedzie xd
.
-
Kayl
- SSJ 2
- Posty: 149
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
- Lokalizacja: Golina
Post
autor: Kayl »
lepiej niech beda...najwyzej sie nie bedzie na wszystkich:)
-
Kris
- Avanger
- Posty: 2254
- Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris »
ale wy sracie..., nie po to sinju robil Pierwsza sesje przed wakacjami, zeby byla przerwa wakacyjna.....| Zresztą jak bedzie sesja to bedzie
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
-
Sinju
- Guru
- Posty: 198
- Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
- Lokalizacja: Rzeszów
Post
autor: Sinju »
Hej ho zobaczcie dzieci smerfów świat...
Jutro sesja o godz . 13:00 na tym samym czacie co poprzednio!
Ooohhh Gunther you're so sexy!
-
Kayl
- SSJ 2
- Posty: 149
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
- Lokalizacja: Golina
Post
autor: Kayl »
oka mi pasuje,mam nadzieje ze bedzie chociaz jakas krotka walka z jakimis wrogimi oposami(czyt ninja)
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Mnie nie będzie ;]
Edit:
Lol dopiero zobaczyłem datę xD To w takim razie- mnie nie było xD
.
-
Kayl
- SSJ 2
- Posty: 149
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
- Lokalizacja: Golina
Post
autor: Kayl »
mam prosbe:sinju nie spij nie porzucaj gry jak bob...
-
Sinju
- Guru
- Posty: 198
- Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
- Lokalizacja: Rzeszów
Post
autor: Sinju »
Nie porzucam tylko ostatnio jestem bardzo zajęty...
[ Dodano: Wto Lip 31, 2007 7:58 pm ]
Yose jutro mam zamiar zrobić sesje
Godz. 22:00
Czat :
http://www.polchat.pl/chat.php?_room=BarsawiaDBF
(No niestety nadal nie działa normalnie polchat więc własnego czatu nie mogę założyć.
Ooohhh Gunther you're so sexy!
-
Kris
- Avanger
- Posty: 2254
- Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris »
Zamykam Na prośbę właściciela.
Informuję również, że w toku jest nowe PBCH o wiele, lepsze, szczegółowe etc
CLOSED
Kris
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >