Naruto PBCH

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

W tym tygodniu nie będzie raczej już sesji... Nie mam czasu poprostu.
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

A ja nie mam za tydzień .^^
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

barni mowi sie trudno mnie nie bedzie od 14 lipca dwa tygodnie i zapewne sesje beda sie odbywac:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Najlepiej niech w wakacje już sesji w ogole ni bedzie xd
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

lepiej niech beda...najwyzej sie nie bedzie na wszystkich:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

ale wy sracie..., nie po to sinju robil Pierwsza sesje przed wakacjami, zeby byla przerwa wakacyjna.....| Zresztą jak bedzie sesja to bedzie
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Hej ho zobaczcie dzieci smerfów świat...

Jutro sesja o godz . 13:00 na tym samym czacie co poprzednio!
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

oka mi pasuje,mam nadzieje ze bedzie chociaz jakas krotka walka z jakimis wrogimi oposami(czyt ninja)
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Mnie nie będzie ;]

Edit:
Lol dopiero zobaczyłem datę xD To w takim razie- mnie nie było xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

mam prosbe:sinju nie spij nie porzucaj gry jak bob...
Obrazek
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Nie porzucam tylko ostatnio jestem bardzo zajęty...

[ Dodano: Wto Lip 31, 2007 7:58 pm ]
Yose jutro mam zamiar zrobić sesje
Godz. 22:00
Czat : http://www.polchat.pl/chat.php?_room=BarsawiaDBF

(No niestety nadal nie działa normalnie polchat więc własnego czatu nie mogę założyć.
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Zamykam Na prośbę właściciela.

Informuję również, że w toku jest nowe PBCH o wiele, lepsze, szczegółowe etc

CLOSED
Kris
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Zablokowany