Forumowe potyczki Dragon Ball Ediszyn tu!

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
1234
Przeciętny wojownik
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 27, 2007 10:30 am

Post autor: 1234 »

Pitti pisze:Szkoda ze Barni nie mogl tak szczegolowiej jak tamte opisac ;d.
Sorry :P Ale niestety, ledwo to napisałem już wyjeżdżałem, przez co nie miałem czasu ^^
Jak wrócę to mogę edytować.

Dobra. Idękuzyn wstał xD
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Szkoda ze Barni nie mogl tak szczegolowiej jak tamte opisac
Racja , ale i tak w walkach Barnie'go brakuje tego czegos co w walkach Michala , ja w tych walkach tylko patrze na zwyciezce bez czytania przebiegu walki (ale potem czytalem taktyki Kayla i podobala mi sie jego metoda)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

BH Daimaouji pisze:(ale potem czytalem taktyki Kayla i podobala mi sie jego metoda)
dziekuje dziekuje:P
jednak bede ja musial zmienic gdyz dwa razy ta sama taktyka moze nie przejsc:))
Ostatnio zmieniony pn lip 09, 2007 6:37 pm przez Kayl, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Kayl pisze:
BH Daimaouji pisze:(ale potem czytalem taktyki Kayla i podobala mi sie jego metoda)
dziekuje dziekuje:P
jednak bede ja musial zmienic gdyz dwa razy ta sama taktyka moze nie przejsc:))
Tatata nielza sciema specjalnie ta pisze aby znow ja zastosowac :razz:.

My mamy wysylac ruchy czy jeszcze nie? :???:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

tak naprawde to wlasnei taki mialem zamiar.
bo to jest zdaje m isie najlepsza taktyka(jesli ktos zna lepsze to chetnie przejrze:P)
pitti nawet jesli zastosuje te technike to raczej jest male prawdopodobienstwo ze postawisz wszystko na jedna karte i akurat wszystkim trafisz:PP
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ok, jestem w domu, słać głosy. ^"^
Wszyscy, jeśli ktoś już wysłał, to i tak niech wyśle, bo nie mam ich w archiwum w domu. Pozdro.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

tak naprawde to wlasnei taki mialem zamiar.
bo to jest zdaje m isie najlepsza taktyka(jesli ktos zna lepsze to chetnie przejrze:P)
pitti nawet jesli zastosuje te technike to raczej jest male prawdopodobienstwo ze postawisz wszystko na jedna karte i akurat wszystkim trafisz:PP
Nie patrzylem na ruchy innych po prostun ie chcialo mi sie pisac to se tak napisalem :P.
Ok, jestem w domu, słać głosy. ^"^
Wszyscy, jeśli ktoś już wysłał, to i tak niech wyśle, bo nie mam ich w archiwum w domu. Pozdro.
Do kiedy termin? musze taktyke obmyslic :mrgreen:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Na twoim miejscu Pitti postawiłbym wszystko na jedną karte.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

No kurde, pisz ktoś te głosy bo tylko Kayla mam i Krovy chyba ... ><
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

No kurde, pisz ktoś te głosy bo tylko Kayla mam i Krovy chyba ... ><
My strategie obmyslamy!!! XD. A tak serio to niedlugo dam. Przypominaj mi na gg to dam!! IKSDE
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Hahaha! Ciekaw jestem dlaczego wam tyle z tym schodzi. Jestes na forum to wyslij PW i juz... Mi zajelo to jakies 5 sekund. (Ale wkoncu ja gram mistrzem swiata i okolic - Kame Senninem) :D
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Dobra. Kto mi do jutra do 15 nie wyśle głosów - dyskwalifikacja i nie ma że boli. Mieliście kupę czasu. Pozdro
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

wlasnie wrocilem z obozu ...wiec nabank do 15jutrzejszego dnia wysle moje rundy
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Czas minął, przykro mi.

Pitti i Acer - dyskwalifikacja.

Obrazek Ruch B atak A Pocisk KI Pudło

HP: Krova: 140 Kayl: 70

Wynik: DOGRYWKA

1. Obrazek Ruch C Zwarcie
Obrazek Ruch C Zwarcie

HP: Krova 130 Kayl: 60

2.Obrazek Ruch C Zwarcie
Obrazek Ruch C Zwarcie

HP: Krova 120: Kayl: 50

3. Obrazek Ruch A Atak D Salwa Pocisków Pudło
Obrazek Ruch C atak C Pocisk Ki Pudło

4. ObrazekRuch D atak C Salwa Pocisków TRAFIA!
Obrazek ruch c atak a salwa pociskow Pudło

HP: Krova: 120 Kayl: 15

5. Obrazek Ruch D atak B Salwa Pocisków Pudło
Obrazek5ruch c atak d salwa pociskow [b]TRAFIA!


HP: Krova: 95 Kayl: 15

Wynik: DOGRYWKA

1. Obrazek Ruch C Atak B Salwa Pocisków Pudło[b]
Obrazek Ruch d atak D Salwa Pocisków [b]Pudło[b]

2. Obrazek Ruch C Atak A Salwa Pocisków [b]Pudło[b]
Obrazek ruch d atak c pociski ki [b]TRAFIA!


HP: Krova: 80 Kayl: 15

3. Obrazek Ruch A Atak D Salwa Pocisków TRAFIA!
KROVA I TRAFIA I TYM SAMYM KOŃCZY WALKĘ!!!!!!

Wynik: KROVA ZWYCIĘŻA 2 EDYCJĘ FORUMOWYCH POTYCZEK DRAGON BALL!!

Teraz możecie gratulować zwycięzcy.

Namber Łan of zawoden : Obrazek Mistrz
Zaszczytne drugie miejsce: Obrazek Drugie Miejsce
Udział wzięli, poza tymi dwoma Herosami na górze:
Obrazek Odpadł w 1/4
ObrazekZdyskwalifkiowany w 1/2
ObrazekOdpadł w 1/4
Obrazekodpadł w 1/4
Obrazekzdyskwalifkiowany w 1/2
Oraz uwaga uwaga! Wielki mistrz, który nie wygrał tylko dlatego, że
mu się nie chciało BARNIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!
Obrazek Odpadł w 1/4
Obrazek

.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

O Maciek wiec wygrales , teraz zapewne bedziesz mial wiecej kobiet dla siebie co?

NIECH ZYJE GEN. ZOLW

BTW kto ma 3 miejsce?

dwaj odpadli , wiec z nas 4 musi ktos byc 3 (dogrywka?)
Ostatnio zmieniony sob lip 28, 2007 4:41 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ