Chmurki !

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Bart pisze:Ichigo: jestem gorący jak hot 13
Rukia: ale przy okazji śmierdzisz jak PP....
Nie dyskutuje z tobą. Nie umiesz nawet podpisu ustawić ;0 No i jesteś kastratem.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

pp3088 pisze:
Bart pisze:Ichigo: jestem gorący jak hot 13
Rukia: ale przy okazji śmierdzisz jak PP....
Nie dyskutuje z tobą. Nie umiesz nawet podpisu ustawić ;0 No i jesteś kastratem.
Ty pałkensie bez pałki w gaciach.... ten podpis który mam jest zrobiony specjalnie...
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Bart pisze:
pp3088 pisze:
Bart pisze:Ichigo: jestem gorący jak hot 13
Rukia: ale przy okazji śmierdzisz jak PP....
Nie dyskutuje z tobą. Nie umiesz nawet podpisu ustawić ;0 No i jesteś kastratem.
Ty pałkensie bez pałki w gaciach.... ten podpis który mam jest zrobiony specjalnie...
Przeczysz sobie, niewolniku, nie moge być pałkensem bez pałki. Nosisz barchany.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

pp3088 pisze:
Bart pisze:
pp3088 pisze: Nie dyskutuje z tobą. Nie umiesz nawet podpisu ustawić ;0 No i jesteś kastratem.
Ty pałkensie bez pałki w gaciach.... ten podpis który mam jest zrobiony specjalnie...
Przeczysz sobie, niewolniku, nie moge być pałkensem bez pałki. Nosisz barchany.
ehh Ty mój murzynie... nie potrzebnie zdejmowałem Ci kaganiec teraz będziesz głośno szczekał, ale powszechnie wiadomo że najmniejsze psy najgłośniej szczekają... albo wytne Ci ozora albo oddam do tresury. masz raka macicy
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Bart pisze:
pp3088 pisze:
Bart pisze: Ty pałkensie bez pałki w gaciach.... ten podpis który mam jest zrobiony specjalnie...
Przeczysz sobie, niewolniku, nie moge być pałkensem bez pałki. Nosisz barchany.
ehh Ty mój murzynie... nie potrzebnie zdejmowałem Ci kaganiec teraz będziesz głośno szczekał, ale powszechnie wiadomo że najmniejsze psy najgłośniej szczekają... albo wytne Ci ozora albo oddam do tresury. masz raka macicy
Stary wyluzuj cycki. Masz miesiączke i krwawisz. Jesteś pogromcą psów, biedne psinki uciekają na twój paskudny widok.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

pp3088 pisze:
Bart pisze:
pp3088 pisze: Przeczysz sobie, niewolniku, nie moge być pałkensem bez pałki. Nosisz barchany.
ehh Ty mój murzynie... nie potrzebnie zdejmowałem Ci kaganiec teraz będziesz głośno szczekał, ale powszechnie wiadomo że najmniejsze psy najgłośniej szczekają... albo wytne Ci ozora albo oddam do tresury. masz raka macicy
Stary wyluzuj cycki. Masz miesiączke i krwawisz. Jesteś pogromcą psów, biedne psinki uciekają na twój paskudny widok.
dobra przyznam sie mam miesiączke... ale to Ty prosisz o moje podpaski żeby wypić z nich krew
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Bart pisze:
pp3088 pisze:
Bart pisze: ehh Ty mój murzynie... nie potrzebnie zdejmowałem Ci kaganiec teraz będziesz głośno szczekał, ale powszechnie wiadomo że najmniejsze psy najgłośniej szczekają... albo wytne Ci ozora albo oddam do tresury. masz raka macicy
Stary wyluzuj cycki. Masz miesiączke i krwawisz. Jesteś pogromcą psów, biedne psinki uciekają na twój paskudny widok.
dobra przyznam sie mam miesiączke... ale to Ty prosisz o moje podpaski żeby wypić z nich krew
Wyciągaj tą rękę z majtek. Paskudny onanizatorze. Jeśli jesteś kobietą to jesteś piękny odwrotnie proporcjonalnie do Mojego zaawansowania umyslowego
wychodziloby na to, ze paskudny jak Kaczka.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

pp3088 pisze:
Bart pisze:
pp3088 pisze: Stary wyluzuj cycki. Masz miesiączke i krwawisz. Jesteś pogromcą psów, biedne psinki uciekają na twój paskudny widok.
dobra przyznam sie mam miesiączke... ale to Ty prosisz o moje podpaski żeby wypić z nich krew
Wyciągaj tą rękę z majtek. Paskudny onanizatorze. Jeśli jesteś kobietą to jesteś piękny odwrotnie proporcjonalnie do Mojego zaawansowania umyslowego
wychodziloby na to, ze paskudny jak Kaczka.
nie bądź aż taki samokrytyczny to że masz poziom zaawansowania umysłowego na równi z kaczką to nie moja wina... wzrost też masz kaczora :>
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Bart pisze:
pp3088 pisze:
Bart pisze: dobra przyznam sie mam miesiączke... ale to Ty prosisz o moje podpaski żeby wypić z nich krew
Wyciągaj tą rękę z majtek. Paskudny onanizatorze. Jeśli jesteś kobietą to jesteś piękny odwrotnie proporcjonalnie do Mojego zaawansowania umyslowego
wychodziloby na to, ze paskudny jak Kaczka.
nie bądź aż taki samokrytyczny to że masz poziom zaawansowania umysłowego na równi z kaczką to nie moja wina... wzrost też masz kaczora :>
Czytać uczymy się w przedszkolu. Jestes durniejszy niż nienarodzony człowiek.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

pp3088 pisze:
Bart pisze:
pp3088 pisze: Wyciągaj tą rękę z majtek. Paskudny onanizatorze. Jeśli jesteś kobietą to jesteś piękny odwrotnie proporcjonalnie do Mojego zaawansowania umyslowego
wychodziloby na to, ze paskudny jak Kaczka.
nie bądź aż taki samokrytyczny to że masz poziom zaawansowania umysłowego na równi z kaczką to nie moja wina... wzrost też masz kaczora :>
Czytać uczymy się w przedszkolu. Jestes durniejszy niż nienarodzony człowiek.
pewnie dlatego czytać nie potrafisz bo do przedszkola nie chodziłeś... toż nawet byczy jest od Ciebie mądrzejszy....
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Bart pisze:
pp3088 pisze:
Bart pisze: nie bądź aż taki samokrytyczny to że masz poziom zaawansowania umysłowego na równi z kaczką to nie moja wina... wzrost też masz kaczora :>
Czytać uczymy się w przedszkolu. Jestes durniejszy niż nienarodzony człowiek.
pewnie dlatego czytać nie potrafisz bo do przedszkola nie chodziłeś... toż nawet byczy jest od Ciebie mądrzejszy....
Licz się, ze słowami penerko. Zresztą swój do swego lgnie, czyż nie. Więc wyciągnij go z pod biurka, penerko.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

pp3088 pisze:
Bart pisze:
pp3088 pisze: Czytać uczymy się w przedszkolu. Jestes durniejszy niż nienarodzony człowiek.
pewnie dlatego czytać nie potrafisz bo do przedszkola nie chodziłeś... toż nawet byczy jest od Ciebie mądrzejszy....
Licz się, ze słowami penerko. Zresztą swój do swego lgnie, czyż nie. Więc wyciągnij go z pod biurka, penerko.
w końcu sie pogodziłeś z tym że byczy woli trzymać głowe między moimi nogami a nie Twoimi :mrgreen: ale ja to wiedziałem od dawna bo byczy lubi tylko duże roziary :mrgreen:
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Bart pisze:
pp3088 pisze:
Bart pisze: pewnie dlatego czytać nie potrafisz bo do przedszkola nie chodziłeś... toż nawet byczy jest od Ciebie mądrzejszy....
Licz się, ze słowami penerko. Zresztą swój do swego lgnie, czyż nie. Więc wyciągnij go z pod biurka, penerko.
w końcu sie pogodziłeś z tym że byczy woli trzymać głowe między moimi nogami a nie Twoimi :mrgreen: ale ja to wiedziałem od dawna bo byczy lubi tylko duże roziary :mrgreen:
Eh jak dziecko. Wszystko bierze do ust. Barcie masz małego i pogódź się z tym i przestań leczyć kompleksy, bo w każdym zdaniu piszesz tylko o swoim penisie.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

pp3088 pisze:
Bart pisze:
pp3088 pisze: Licz się, ze słowami penerko. Zresztą swój do swego lgnie, czyż nie. Więc wyciągnij go z pod biurka, penerko.
w końcu sie pogodziłeś z tym że byczy woli trzymać głowe między moimi nogami a nie Twoimi :mrgreen: ale ja to wiedziałem od dawna bo byczy lubi tylko duże roziary :mrgreen:
Eh jak dziecko. Wszystko bierze do ust. Barcie masz małego i pogódź się z tym i przestań leczyć kompleksy, bo w każdym zdaniu piszesz tylko o swoim penisie.
nie wszystko bo Twojego sie brzydzi :P mówi że jakiś zapleśniały i cały taki siny....
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Bart pisze:
pp3088 pisze:
Bart pisze: w końcu sie pogodziłeś z tym że byczy woli trzymać głowe między moimi nogami a nie Twoimi :mrgreen: ale ja to wiedziałem od dawna bo byczy lubi tylko duże roziary :mrgreen:
Eh jak dziecko. Wszystko bierze do ust. Barcie masz małego i pogódź się z tym i przestań leczyć kompleksy, bo w każdym zdaniu piszesz tylko o swoim penisie.
nie wszystko bo Twojego sie brzydzi :P mówi że jakiś zapleśniały i cały taki siny....
Mówi, czy trzyma głowe? Opanuj się, wyciągnij rękę z gaci i ochłoń.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Zablokowany