Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
-
Kris
- Avanger
- Posty: 2254
- Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris »
1 . NIE SPAMOWAC
2. To co wtedy
Link :
http://www.vpx.pl/files/jmwmdnkzt1bfizkztq3z.jpg
Przykład :
Habashira Rui : Muche miałeś
Gość na ziemi : Thx
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
-
Beniu
- SSJ 4
- Posty: 271
- Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am
Post
autor: Beniu »
Habashira Rui : Patrz jaka dorodna trawa!
Gość na ziemi :Widze, widze.
-
BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji »
Kris pisze:1 . NIE SPAMOWAC
Habashira Rui : Muche miałeś
Gość na ziemi : Thx
???
Czlek 1 : Hej co ci sie stalo?
Czlek 2 : Jestem totalnym przegrancem
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
-
Dyakou
- SSJ 3
- Posty: 151
- Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am
Post
autor: Dyakou »
BH Daimaouji pisze:???
Czlek 1 : Hej co ci sie stalo?
Czlek 2 : Jestem totalnym przegrancem
Jak zwykle popis inteligencji.
---
Rui: Gdzie jest twój stary, BH!?
BH: Nie pamiętam
-
Pitti
- SSJ 5
- Posty: 2676
- Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti »
Habashira Rui: Muuuuuuu
Gosc na ziemi: Beeeeeee
I'll become The King of Pirates!
-
Barni
- SSJ 5
- Posty: 2999
- Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
- Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni »
Habashira Rui: I #Kra kra# co? Kruki są #Kra kra# najlepsze!
Gosc na ziemi: #Ćwir Ćwir# //takie zdołowane xD
.
-
Kris
- Avanger
- Posty: 2254
- Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
- Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris »
Żaden komentarz nie wygrywa XD, jednakże niedlugo podam scenke następną

Link:
http://img148.imageshack.us/img148/9341 ... manjo2.png
Przykład :
Goku : Ka-me-ha-me ........
Superman: KAKAROTTO ?!
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
-
Beniu
- SSJ 4
- Posty: 271
- Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am
Post
autor: Beniu »
Goku:Zaraz ci pokaże na co mnie stac
Superman: Cios w krocze! Nie liczy sie
-
BH Daimaouji
- SSJ 5
- Posty: 6009
- Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji »
No nie znowu te (cenzura) zdjecie! Przeciez wiadomo ze KKRT zamieni Kal-ela w proch
Ale ok daje
KKRT : Zjedz to! Kame-hame-ha!!!!!!!!!
Kal-el : Co do?!
Update
NIC nie pobije
tego zdjecia
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
-
krova
- SSJ 5
- Posty: 1746
- Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
- Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova »
To niby jest kkrt? Jakos mi to wogole jego nie przypomina :F
Morda bardziej jak chibi trunks?
Jak dla mnie to oni nie walcza ze soba ;P Obaj patrza gdzies w dal:
KKRT: Gramy w kamien papier nozyce?
SMen: Wez sie za Vegete a reszte zostaw dla mnie

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

-
Pitti
- SSJ 5
- Posty: 2676
- Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti »
KKRT: elo elo
SM: no czesc
xd
I'll become The King of Pirates!
-
Arti
- Admin PBCH
- Posty: 1321
- Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
- Lokalizacja: Szczecin
-
Kontakt:
Post
autor: Arti »
Dobra. Tekst Pittiego o wszystkim przesądził. Zamykam ten bezsensowny temat. Nawet bawić się nie potraficie.