Dorian czy Zamboa (Dodoria czy Zarbon)?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Kogo bardziej lubisz?

Doriana
0
Brak głosów
Zamboe
11
52%
Obu tak samo
1
5%
Obaj to bezwartościowe śmiecie!
9
43%
 
Liczba głosów: 21

Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Ja zdecydowanie wole Zarbona, bo Dodoria głupio wygląda i jest wieśniakiem :D
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

Zamboa bo miał fajna przemianę
Awatar użytkownika
King Cold
Oozaru
Posty: 48
Rejestracja: wt wrz 18, 2007 6:39 pm

Post autor: King Cold »

Wole Zarbona, w końcu to prawa ręka władcy frezera...Był bardzo silny i wierny swemu panu. Niestety denerwowało mnie w nim to ze za bardzo się podlizywał, zarówno jak i o wiele słabszy i brzydszy od niego Dodoria. Był słabszy, lecz inteligentniejszy i mądrzejszy od najsilniejszego oddziału Freezy, Ginyu Force...Głos na Zarbona.
VARS

Post autor: VARS »

Obu lubie, ale wole Zarbona...Fajnie wygląda w zbroji i płaszczu. Dodoria tez ma inną zbroje niz wszyscy i ma fajny atak, promien Ki z ust...Zarbon miał tez fajną przemiane, ale lepiej wygląda w podstawowej formie...Był wierny Freeziei sie podlizywał, to mnie troche denerwowało, ale i tak go lubie :)
Awatar użytkownika
GalacticWarrior
Oozaru
Posty: 52
Rejestracja: wt paź 09, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: Z brzucha
Kontakt:

Post autor: GalacticWarrior »

BH Daimaouji pisze:Mimo iz lubie obu to Zarbona lubie bardziej , szczegolnie po zagraniu w jego historie w BT2.
Dokładnie ;)
Obrazek

Nobody is perfect, my name is nobody
ODPOWIEDZ