Gry On-Line

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Zablokowany
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Gry On-Line

Post autor: Atom »

Elo. Chcialbym abyscie podali mi linki do gier On-Line o tematyce DB.
Ja znalazłem:
http://www.ar.linuxpl.com/dzialy/3bijatyki.htm
z tych gier najlepszą jest "Dragon Ball Z". Jak sie już skuma to strasznie wciąga. (podobna jest wersja na GBC)
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
kOnGuS*kSg*
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 12:29 pm
Lokalizacja: Krosno

Post autor: kOnGuS*kSg* »

ja się nieznam na tym ale chciałbym zagrać wtą gre :lol: :cool:
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

To se zagraj ;)

A tak wogóle, to niezła gierka na jedno popołudnie...
Awatar użytkownika
kOnGuS*kSg*
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 17
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 12:29 pm
Lokalizacja: Krosno

Post autor: kOnGuS*kSg* »

nie wiem bo niemogę wejść, bo mi się pokazuje rze nie ma tego :cry: ale prubuje :lol:
Obrazek
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

link nie działa...
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

BO DATA PIERWSZEGO POSTA TO STYCZEŃ ROKU 2005 !!
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Zablokowany