Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216 Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:
Post
autor: Atom » sob sty 22, 2005 2:11 pm
Elo. Chcialbym abyscie podali mi linki do gier On-Line o tematyce DB.
Ja znalazłem:
http://www.ar.linuxpl.com/dzialy/3bijatyki.htm
z tych gier najlepszą jest "Dragon Ball Z". Jak sie już skuma to strasznie wciąga. (podobna jest wersja na GBC)
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
kOnGuS*kSg*
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 17 Rejestracja: ndz cze 24, 2007 12:29 pm
Lokalizacja: Krosno
Post
autor: kOnGuS*kSg* » ndz lip 08, 2007 1:32 pm
ja się nieznam na tym ale chciałbym zagrać wtą gre
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772 Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm
Post
autor: MeTeO* » ndz lip 08, 2007 2:46 pm
To se zagraj
A tak wogóle, to niezła gierka na jedno popołudnie...
kOnGuS*kSg*
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 17 Rejestracja: ndz cze 24, 2007 12:29 pm
Lokalizacja: Krosno
Post
autor: kOnGuS*kSg* » śr lip 25, 2007 9:02 am
nie wiem bo niemogę wejść, bo mi się pokazuje rze nie ma tego
ale prubuje
Tapion
SSJ 4
Posty: 286 Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa
Post
autor: Tapion » śr lip 25, 2007 1:35 pm
link nie działa...
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » śr lip 25, 2007 1:59 pm
BO DATA PIERWSZEGO POSTA TO STYCZEŃ ROKU 2005 !!