PBF NARUTO

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

PBF NARUTO

Post autor: Kayl »

jezeli komus sie nudzi i jest fanem naruto to zapraszam na strone dopiero co powstalego(ma 3dni) PBF NARUTO http://narutouzumaki1.xad.pl
potrzebujemy ludzi aby to rozruszac...
nudzi mi sie a wszystkie gry pbch na tym forum stoja wiec biore sie za pbf...
serdecznie zapraszam wszystkich spoko ziomali do rejestrowania sie na forum
Obrazek
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

skoro nie chcesz brac w tym udzialu...to ja nie rozumiem twojego postu... bo to jest tylko dla zainteresowanych...czyzbys nabijal sobie posty takimi wypowiedziami??
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ten PBF jest jakiś ... dziwny. Zupełnie go nie kminię xD Wystarczy jeden spamer i już cała gra leży i kwiczy ;-)
Wolę poczekać do końca wakacji i pograć tutaj.

Rozejść się.
Obrazek

.
ODPOWIEDZ