Dziwne Rozmowy Z GG/Tlenu/Skypa/IRC

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Fajnie nie czuje sie inny ^^. W moim miescie to zadkosc (nikogo nie spotkalem xD)

Zeby nie bylo spamu dam cos ciekawego i rozmowe. Otoz patrze do archiwum a tam rozmowy z daty ktorej jeszcze nie bylo tj. z przyszlosci XD.

Obrazek


Oraz kawalek rozmowy juz z teraznieszoci :D.

Kod: Zaznacz cały

Pitti 20:00:14
mi si cale archiwum
Kris 20:00:19
:D
Pitti 20:00:20
samo z siebie wykasowalo
Kris 20:00:29
glupie gg:D
Kris 20:00:31
lol..
Kris 20:00:37
gg: LOL XD
Pitti 20:00:44
:?
Pitti 20:00:46
WTF
Pitti 20:00:50
o co ci biega?
Pitti 20:00:56
a moze drepta?
Kris 20:00:58
nie nic XD
Pitti 20:01:03
no powiedz
Pitti 20:01:08
nikomu nie powiem
Pitti 20:01:09
obiecuje
Kris 20:01:39
gg&#58; < widzsz?
Kris 20&#58;01&#58;45
robi sie link XD
Pitti 20&#58;01&#58;47
co wiedze
Pitti 20&#58;01&#58;50
nom
Kris 20&#58;01&#58;58
glupie XD
Pitti 20&#58;02&#58;02
ale ja nie moge otworzyc
Pitti 20&#58;02&#58;11
jak ty to zrobiels
Kris 20&#58;02&#58;20
nie wiem
Pitti 20&#58;02&#58;32
gg&#58; 
Pitti 20&#58;02&#58;35
aha
Pitti 20&#58;02&#58;38
juz wiem
Kris 20&#58;02&#58;39
&#58;D
Pitti 20&#58;02&#58;42
ale do czego to link
Pitti 20&#58;02&#58;43
?
Pitti 20&#58;02&#58;48
GG&#58; 
Kris 20&#58;02&#58;49
nie wiem XD
Pitti 20&#58;02&#58;52
gg&#58; 
Pitti 20&#58;02&#58;54
Gg&#58; 
Pitti 20&#58;02&#58;57
gG&#58; 
Pitti 20&#58;02&#58;59
lipa
Pitti 20&#58;03&#58;03
tylko gg&#58; dziala
Pitti 20&#58;03&#58;05
xD
Sprobojcie w podczas rozmowy na gg napisac gg: wtedy sie jakby link robi xD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ale wy jesteście nuby, ja pierniczę hahaha xD
LOOOL WYMIATACIE XD

A wpisz sobie Pitti
gg:5091420
I wtedy jak klikniesz to otworzy Ci się okienko do mnie..
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Gowno prawda robilem tak i nic. u Krisa bylo tak samo
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Mi wykasowalo sie archiwum z calego 2007 roku... a mialem tam pare waznych rzeczy :(

Gg to zdecydowanie najgorszy komunikator jaki w zyciu widzialem. Nie rozumiem na czym polega jego fenomen w Polsce...

Moje daty otrzymanych maili (spam ofc):

Kod: Zaznacz cały

Sender  	Subject  	Date  	Size
	Free $5OO.OO Gift Card! 	Want A FREE Abercrombie, Express or Gap Gift Card? 	Thu Jul 27, 2017 	4k
	FREE Laptop Giveaway! 	Let Us Buy You A Dell XPS M1330 Notebook! 	Wed Jul 26, 2017 	3k
	Cut Your Computer Cord 	The New Dell XPS Laptop Is All Yours! 	Wed Jul 26, 2017 	3k
	4 Night Luxury Cancun Vacation 	Enjoy A Complimentary 4 Night Luxury Cancun Vacation! 	Wed Jul 26, 2017 	5k
	Cut Your Computer Cord 	The New Dell XPS Laptop Is All Yours! 	Mon Jul 24, 2017 	3k
	4 Night Luxury Cancun Vacation 	Enjoy A Complimentary 4 Night Luxury Cancun Vacation! 	Mon Jul 24, 2017 	5k
	5 Theme Park Season Passes! 	Let Us Pay For 5 Theme Park Season Passes 	Sun Jul 23, 2017 	3k
	Love Your Pet 	Love Your Pet? Here Is A $1000 Visa Gift Card. 	Fri Jul 21, 2017 	4k
	Calling All Coffee Lovers 	$5OO.OO Starbucks Gift Card &#65533; yours today! 	Wed Jul 19, 2017 	4k
	National Soda Survey 	Which Pepsi Do You Prefer&#58; Diet or Regular 	Mon Jul 17, 2017 	6k
	Work With Google Online 	This Free Online Business Will Change Your Life 	Mon Jul 17, 2017 	4k
	Hot Delicious Pizza On Us! 	Get a $100 to Your Favorite Pizza Franchise! 	Sun Jul 16, 2017 	4k
	Your Opinion Is Worth a GRAND 	Which Pepsi Do You Prefer&#58; Diet or Regular- Vote Now! 	Fri Jul 14, 2017 	4k
	Home Repair Made Easy 	$1,OOO.OO Home Depot Gift Card &#65533; yours today! 	Thu Jul 13, 2017 	4k
	50 Inch Panasonic Plasma TV! 	50 Inch Panasonic Plasma TV &#65533; yours today! 	Thu Jul 13, 2017 	4k
	1OOO.OO Visa Gift Card For Your Pepsi Vote 	Which Pepsi Do You Prefer&#58; Diet or Regular- Vote Now! 	Tue Jul 11, 2017 	5k
	Get your very own Dyson Vacuum Cleaner 	$500.00 Dyson Vacuum Cleaner &#65533; yours when you participate 	Mon Jul 10, 2017 	3k
	Get your very own Dyson Vacuum Cleaner 	$500.00 Dyson Vacuum Cleaner &#65533; yours when you participate 	Mon Jul 10, 2017 	2k
	Calling All Coffee Lovers 	$5OO.OO Starbucks Gift Card &#65533; yours today! 	Fri Jul 07, 2017 	4k
	50 Inch Panasonic Plasma TV! 	50 Inch Panasonic Plasma TV &#65533; yours today! 	Tue Jul 04, 2017 	5k
	FEBREZE Samples 	Get Your Linen & Sky Air & Fabric Refresher Samples 	Tue Jul 04, 2017 	4k
	iPhone Giveaway 	We&#65533;re giving away the new Smartphone from Apple pending participation 	Sat Jul 01, 2017 	4k
	iPhone Givaway 	We&#65533;re giving away the new Smartphone from Apple pending participation 	Wed Jun 28, 2017 	3k
	1000.00 American Eagle Gift Card 	$1000 American Eagle Gift Card &#65533; yours today! 	Mon Jun 26, 2017 	5k
	Shop at Linens-n-Things On Us 	Get $75O.OO to Spend Shopping at Linens-n-Things 	Sat Jun 28, 2014 	4k
Chyba wystarczy? :]
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Nom :D.

Kod: Zaznacz cały

Pitti 20&#58;20&#58;03
wiem ja kto jest
Pitti 20&#58;20&#58;06
jak rodzice wejda
Pitti 20&#58;20&#58;12
a tu barni w lemingac sie drze
Pitti 20&#58;20&#58;18
stop k.u.r.w.a.!!!!!
( bylo bez kropek ale same przyszly xD)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Pitti pisze:Pitti 20:20:03
wiem ja kto jest
Pitti 20:20:06
jak rodzice wejda
Pitti 20:20:12
a tu barni w lemingac sie drze
Pitti 20:20:18
stop k.u.r.w.a.!!!!!
Hahahaha xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Kod: Zaznacz cały

bobercik 22&#58;03&#58;23 

CICHO

Acer 22&#58;03&#58;24 

to nie można tak od razu?

bobercik 22&#58;03&#58;27 

ZADAJE ZAGADKE

bobercik 22&#58;03&#58;30 

Co to jest> 

bobercik 22&#58;03&#58;36 

Idzie, beka, sra i zdycha?

Acer 22&#58;03&#58;44 

Kris?

bobercik 22&#58;03&#58;47 

nie

Acer 22&#58;03&#58;54 

?

Acer 22&#58;03&#58;56 

nie?

bobercik 22&#58;03&#58;59 

nie 

Acer 22&#58;04&#58;02 

o <cenzura> 

Acer 22&#58;04&#58;12 

aligator?

bobercik 22&#58;04&#58;17 

....

bobercik 22&#58;04&#58;19 

cham.

bobercik 22&#58;04&#58;22 

teraz Ty

Acer 22&#58;05&#58;18 

##########

Acer 22&#58;05&#58;22 

zgadu

Acer 22&#58;05&#58;22 

j

bobercik 22&#58;05&#58;24 

hm?

Acer 22&#58;05&#58;24 

to zdrapka

bobercik 22&#58;06&#58;22 

Kupa?

Acer 22&#58;06&#58;30 

...

Acer 22&#58;06&#58;46 

kanciarz trikmistrz oszust i kaban

Acer 22&#58;06&#58;50 

zadajesz

bobercik 22&#58;07&#58;06 

co to?

bobercik 22&#58;07&#58;08 

http&#58;//www.jukeboxshop.nl/images/beelden/fun_furniture/tables_sidetables/2192_aligator.jpg

Acer 22&#58;07&#58;50 

kura domowa

bobercik 22&#58;07&#58;50 

wiesz?

bobercik 22&#58;07&#58;54 

......

bobercik 22&#58;08&#58;08 

zadawaj...

Acer 22&#58;09&#58;00 

Co to jest&#58; po stawie pływa, kaczka się nazywa

bobercik 22&#58;09&#58;16 

Aligator?

Acer 22&#58;09&#58;56 

chyba się obrażę

bobercik 22&#58;10&#58;00 

xD

Acer 22&#58;10&#58;07 

tak nie można wszystkiego zgadywać

Acer 22&#58;10&#58;12 

zadawaj

bobercik 22&#58;10&#58;24 

czekaj umieszcze na forum fragmnet z zagadkami

Acer 22&#58;10&#58;36 

XD

Acer 22&#58;10&#58;42 

trudne pytanie

Acer 22&#58;10&#58;45 

aligator?

bobercik 22&#58;10&#58;56 

xDDDDDDDDDDDDDd

bobercik 22&#58;11&#58;11 

moja babcia sie dziwi czemu polewam tak głosno

Acer 22&#58;11&#58;21 

aligator?
Coś nas tak naszło...
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Kod: Zaznacz cały

Acer 13&#58;03&#58;55
ochu.jałeś?
Kris 13&#58;03&#58;57
ta XD
Barni 13&#58;04&#58;01
o
Kris 13&#58;04&#58;01
haha XD
Barni 13&#58;04&#58;04
och.ujał xD
Kris 13&#58;04&#58;10
nie XD
Acer 13&#58;04&#58;10
to ci współczuję że o.c.h.u.j.a.ł.e.ś
Kris 13&#58;04&#58;12
kur.wa XD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Kod: Zaznacz cały

Barni 11&#58;11&#58;02
co w sumie równa się bajce xD
Kris 11&#58;11&#58;21
anime to anime XD
Barni 11&#58;11&#58;29
eh
Barni 11&#58;11&#58;33
niech Ci pedzie xD
Barni 11&#58;11&#58;35
bedzie*
Kris 11&#58;11&#58;36
będzie*
Kris 11&#58;11&#58;38
XD
Barni 11&#58;11&#58;57
no xD
Kris 11&#58;12&#58;57
a tak
Kris 11&#58;12&#58;59
baaaaaaaaaaaaaaaaaarn 
Kris 11&#58;13&#58;00
i
Kris 11&#58;13&#58;02
co robisz&#58;P
Barni 11&#58;13&#58;10
forumuje xD
Barni 11&#58;13&#58;18
lol
Barni 11&#58;13&#58;20
przekonałem Tapiona
Kris 11&#58;13&#58;21
XD
Barni 11&#58;13&#58;22
ze NFS
Barni 11&#58;13&#58;22
to gra logiczna
Barni 11&#58;13&#58;24
haha xD
Kris 11&#58;13&#58;26
ale debil..
Kris 11&#58;13&#58;49
NFS Porshe to akurat jest logiczna... XD
Kris 11&#58;13&#58;57
w 30 % XD
Barni 11&#58;13&#58;58
xD
Barni 11&#58;13&#58;58
nie wiem
Barni 11&#58;14&#58;00
raz grałem xd
Kris 11&#58;15&#58;16
Barni
Kris 11&#58;15&#58;24
czy ty uważasz że jesteś mądry ? 
Barni 11&#58;15&#58;54
na swój sposób xD
Kris 11&#58;16&#58;00
mhm 
Kris 11&#58;16&#58;31
a jak wygląda ten twój sposób?
Barni 11&#58;16&#58;52
Bardzo zawile xD
Kris 11&#58;17&#58;00
mhm
Kris 11&#58;17&#58;05
możesz podać definicje?
Barni 11&#58;17&#58;07
ej
Barni 11&#58;17&#58;09
a ile
Barni 11&#58;17&#58;09
ten twój
Barni 11&#58;17&#58;11
Kris
Barni 11&#58;17&#58;11
miałby mieć lat?
Barni 11&#58;17&#58;14
Definicje?
Barni 11&#58;17&#58;14
Dobra
Barni 11&#58;17&#58;48
Mądry Barni-> Barni, który czasem wpadnie na coś w miarę sensownego, załapie o czym gadają Acer i Kris oraz będzie wstanie dorzucić do tej rozmowy swoje 3 grosze
Barni 11&#58;17&#58;52
nie no ku..rw.a, a po c.h.u.j to pytnaie/Xd
Kris 11&#58;18&#58;07
żeby dać na ssjpower XD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Kod: Zaznacz cały

Kris 14&#58;50&#58;35
barniXD
Kris 14&#58;50&#58;37
dostaniesz 10 zł
Barni 14&#58;50&#58;42
oo x
Kris 14&#58;50&#58;43
jak powiesz cos mądrego XD
Barni 14&#58;50&#58;48
łeee
Barni 14&#58;50&#58;50
to nie dla mnie
Kris 14&#58;51&#58;00
XD
Barni 14&#58;51&#58;03
albo...
Barni 14&#58;51&#58;03
hmm
Kris 14&#58;51&#58;04
Wiem XD
Barni 14&#58;51&#58;05
poczekaj
Barni 14&#58;51&#58;07
zastanowie sie
Barni 14&#58;51&#58;10
i zara
Barni 14&#58;51&#58;11
Ci powiem
Barni 14&#58;51&#58;13
cos madrego
Barni 14&#58;51&#58;41
ok
Barni 14&#58;51&#58;43
moge juz ?xD
Barni 14&#58;51&#58;58
Ekhm
Barni 14&#58;51&#58;59
uwaga
Barni 14&#58;52&#58;01
mowie cos madrego
Barni 14&#58;52&#58;01
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Barni 14&#58;52&#58;13
rzekłem. &#58;p
Kris 14&#58;52&#58;40
e tam
Barni 14&#58;52&#58;48
?
Kris 14&#58;52&#58;49
teraz to już nie ważne..
Barni 14&#58;52&#58;56
ale ej powiedzialem
Barni 14&#58;52&#58;57
cos madrego
Barni 14&#58;52&#58;57
!
Barni 14&#58;53&#58;01
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Kris 14&#58;53&#58;07
no widzisz XD
Barni 14&#58;53&#58;15
a wiesz co to znaczy?
Kris 14&#58;53&#58;18
przynajmniej chociasz raz Xd
Barni 14&#58;53&#58;24
chociaż* &#58;p
Kris 14&#58;53&#58;26
cenzura wie..
Barni 14&#58;53&#58;37
"Cokolwiek powiesz po łacinie, brzmi mądrze" 
Barni 14&#58;53&#58;37
xd
Kris 14&#58;54&#58;05
eh....
Kris 14&#58;54&#58;18
estupido...
Barni 14&#58;54&#58;23
xD
Barni 14&#58;54&#58;27
fakuno sie
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Kod: Zaznacz cały

Pitti 20&#58;57&#58;41
mama mnie bije
Barni 20&#58;57&#58;50
lol xD
Barni 20&#58;57&#58;50
za co?XD
Pitti 20&#58;57&#58;57
bo napisalem na odkurzaczu Aligator Sinju
Barni 20&#58;58&#58;11
xDDDDd
Pitti 20&#58;58&#58;11
xd
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Kod: Zaznacz cały

5728365 21&#58;59&#58;25
Co mnie wyzywasz ?&#58;P
Barni 21&#58;59&#58;37
A chcesz się bić?!
5728365 21&#58;59&#58;46
solo?
Barni 21&#58;59&#58;49
btw. kto ty?Xd
5728365 21&#58;59&#58;58
twój pan, slugo
Barni 22&#58;00&#58;02
Aaa
Barni 22&#58;00&#58;06
What u want Master?
5728365 22&#58;00&#58;49
clean my feet, slave
Barni 22&#58;00&#58;58
Fuck you bitch!
Barni 22&#58;00&#58;59
xD
5728365 22&#58;01&#58;19
40 batów, nauczyc moresu tego lesnego cenzura !@
Barni 22&#58;01&#58;33
O nie! nie po twarzy ałałąłąąłąłałał
5728365 22&#58;01&#58;50
smyrgacgo po odbycie i to juz !
Barni 22&#58;02&#58;06
xd
Barni 22&#58;02&#58;12
NIE xD
5728365 22&#58;02&#58;46
stracisz swoje dziewictwo prawiczkowy noobie xd
Barni 22&#58;02&#58;58
^^ 
Barni 22&#58;03&#58;03
z kim?
5728365 22&#58;03&#58;17
hmm jestem okrutnym panem wiec
5728365 22&#58;03&#58;17
hmm
5728365 22&#58;03&#58;27
powiedzmy sobie, ze jest to cos wlochatego
5728365 22&#58;03&#58;29
glupiego
5728365 22&#58;03&#58;43
jest ssakiem i nieprzecietnym ssaczem
Barni 22&#58;03&#58;51
Hm... nie no, z Tobą nie chcę
5728365 22&#58;04&#58;33
****&#40;nie chce wkopywać PP XD&#41;, glabie
5728365 22&#58;04&#58;41
zgadnij wiec kto twym panem jest
Barni 22&#58;04&#58;45
Pepuś! DS
Barni 22&#58;04&#58;46
xD*
Barni 22&#58;05&#58;04
Zgadłem?XD
5728365 22&#58;05&#58;06
rozgryz mnie
5728365 22&#58;05&#58;15
przecietny samiec nie ma takiej inteligencji
Barni 22&#58;05&#58;19
xD
Barni 22&#58;05&#58;21
ja jestem nieprzecietny
PP 22&#58;05&#58;24
on zgadlby po pierwszej wskazówce ;/
Barni 22&#58;05&#58;25
a nawet i ponadprzecietny
PP 22&#58;05&#58;48
ponad przecietnie niski
Barni 22&#58;05&#58;52
No xD
Barni 22&#58;06&#58;00
Jest wysoko zaniżony xD
PP 22&#58;06&#58;24
a moze nisko zawyzony
Barni 22&#58;06&#58;51
nisko zróżnicowany poziom zaniżenia zawyżonego równinno niskokalorycznego
PP 22&#58;07&#58;47
twoja definicja dowodzi ze bytujesz w dolku intelektualnym i mój imperatywizm pogladowy jest zbyt ambiwalentny dla takiego monstra jak ty xd
Barni 22&#58;09&#58;13
"Pitti, masz kapitalne dildo w podpisie &#58;XD" hahaha xD

_____________________________________
Bytje w dołku intelektualny, gdyż nie mogę wyindywidualizować się z tego rozentuzjazmowanego grona, w którym się akutalnie znajduję, więc chcąc niechcąc jestem zmuszony być w dołku intelektualnym, w związku z czym twój imperatywizm pogladowy jest zbyt ambiwalentny dla takiego monstra jak ja
PP 22&#58;10&#58;43
barni jestes zdrowo naj.ebany xd
Barni 22&#58;10&#58;52
raczej choro poj.ebany
PP 22&#58;11&#58;17
moze zdrowo niedoj.ebany?
Barni 22&#58;11&#58;45
możliwe, lecz istnieje też możliwość iż jestem po prostu sobą xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

PP pisze:PP 22:07:47
twoja definicja dowodzi ze bytujesz w dolku intelektualnym i mój imperatywizm pogladowy jest zbyt ambiwalentny dla takiego monstra jak ty xd
No Pepuś teraz to mnie cenzura. Jak mnie cytujesz, to cytuj dokladnie:
"Nie bede z toba konwersowal, gdyz egzystujesz w dolku intelektualnym, co koliduje z moim imperatywnym absurdalizmem"

Tak, wiem, ze nie ja to wydumalem, ale w takiej formie podalem PP, ktory zdawal sie tego wczesniej nie znac i teraz powtarza w hooj-wie-jakiej-formie :P
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Kod: Zaznacz cały

Kris 11&#58;40&#58;22
tej
Kris 11&#58;40&#58;28
wiesz co zauważyłęm 
Barni 11&#58;40&#58;40
?
Kris 11&#58;40&#58;51
ze jak misio patrzy w lustro to widzi bułke
Kris 11&#58;40&#58;57
a jak ja patrze w lustro to widze misia XD
Barni 11&#58;41&#58;05
xD
Barni 11&#58;41&#58;19
To by znaczyło
Barni 11&#58;41&#58;21
że jesteś bułką
Kris 11&#58;41&#58;47
no wlasnie ten problem ze nie
Kris 11&#58;41&#58;54
bo gdy misio patrzy w lustro
Kris 11&#58;42&#58;01
przed lustrem jest tylko on
Kris 11&#58;42&#58;03
i kwiat XD
Barni 11&#58;42&#58;27
xD
Kris 11&#58;42&#58;52
ale mam jeszcze jedną teorię 
Kris 11&#58;43&#58;12
Barni patrzy w lustro i widzi Sinja XD
Barni 11&#58;43&#58;20
xD
Barni 11&#58;43&#58;22
haha xD
Barni 11&#58;43&#58;28
Osła asta?
Kris 11&#58;43&#58;31
ta XD
Kris 11&#58;43&#58;43
a na ośle siedzi sinju 
Kris 11&#58;43&#58;46
i wymawia słowa
Kris 11&#58;43&#58;54
"jam żem dzem" XD
Barni 11&#58;44&#58;10
xD
Kris 11&#58;44&#58;10
"zawisza czarny stoi przed wami" 
Barni 11&#58;44&#58;26
i wymachuje sprzed lustra krisa kwiatami xD
Kris 11&#58;44&#58;37
nie
Kris 11&#58;44&#58;42
bo boba bułkami XDDDD
Kris 11&#58;44&#58;50
przy czym idzie misiami XD
Barni 11&#58;45&#58;09
xD
Barni 11&#58;45&#58;18
A na dodatek
Barni 11&#58;45&#58;21
jak wychodzi to trzaska drzwiami
Kris 11&#58;45&#58;31
a miś je bułke 
Kris 11&#58;45&#58;32
XD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

krova pisze:
PP pisze:PP 22:07:47
twoja definicja dowodzi ze bytujesz w dolku intelektualnym i mój imperatywizm pogladowy jest zbyt ambiwalentny dla takiego monstra jak ty xd
No Pepuś teraz to mnie cenzura. Jak mnie cytujesz, to cytuj dokladnie:
"Nie bede z toba konwersowal, gdyz egzystujesz w dolku intelektualnym, co koliduje z moim imperatywnym absurdalizmem"

Tak, wiem, ze nie ja to wydumalem, ale w takiej formie podalem PP, ktory zdawal sie tego wczesniej nie znac i teraz powtarza w hooj-wie-jakiej-formie :P
Primo: Nie cytuje Ciebie, bo musiałbym sie wyslilic w szukanie po archiwum.
Secundo:Ja przynajmniej nie mówiłem, że ten tekst jest mój.
Dritte:Nie myle Barta z Barnim :lol:
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
ODPOWIEDZ