Dziwne Rozmowy Z GG/Tlenu/Skypa/IRC

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

pp3088 pisze:Dritte:Nie myle Barta z Barnim :lol:
padłem :mrgreen:

pp3088 13:02:55
to raczeej obrzydliwe
Ja 13:03:07
co ? rozmowa ?
pp3088 13:03:30
nie twoja dupcia
Ja 13:03:37
aaaa
Ja 13:03:39
nieprawda
pp3088 13:03:42
^^
Ja 13:03:42
moja dupcia jest sexy :P
Ja 13:03:52
bo mam zaje.biście wyrzeźbione mięśnie pośladkowe wielkie :P
pp3088 13:04:23
:&
Ja 13:05:35
chciałbyś je pocałować wiem :))
pp3088 13:06:12
jednym posladem zabijasz bawola?
Ja 13:06:39
jeszcze nie
Ja 13:06:49
ale krove już powalam
Ja 13:06:54
*krowe :mrgreen:
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Bart pisze:Ja 13:06:49
ale krove już powalam
Ja 13:06:54
*krowe :mrgreen:
nie mam pytan -_-''
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Bart powala krowe (Krove) sposobem takim ze zdejmuje maske, jak krowa (Krova?) zobaczy jego twarz to sie przewraca :lol:

A poza tym to nasze stare kradna tory co nie Krova? :smile:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Pitti pisze:A poza tym to nasze stare kradna tory co nie Krova?
Pytuj się pitti :]

BTW Zobacz co masz w szafie.

Jako, że kto pyta nie błądzi, znajdziesz droga szybko.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ty jestes Krova? Przynajmniej mam szafe. A ty trzymasz niemcow w piwnicy i podobizne Hitlera z serduszkiem nad lozkiem.

BTW. TWOJ STARY TO NETOPEREK!!
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Pitti pisze:BTW. TWOJ STARY TO NETOPEREK!!
Czym jest netoperek? To nowy rodzaj dziecka neo, coś takiego jak ty? Miło poznać.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Dobra koniec. Przepraszam. BTW. netoperek to po czesku nietoperz :D
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

"Ja sem netoperek!" - Czeski dubbing Batmana XD

[ Dodano: Pon Sie 06, 2007 8:41 pm ]
Vamp (3-08-2007 15:25)
GROZISZ MI!?!?!?!
Barni (3-08-2007 15:25)
Chcesz się bić?!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Chce!
Barni (3-08-2007 15:25)
To chodź! no!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Na gole klaty!
Barni (3-08-2007 15:25)
Wyzywasz moją mamę?!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Tak!
Barni (3-08-2007 15:25)
Ja tez! xD
Vamp (3-08-2007 15:25)
Spotkamy sie u Sevila w domu!
Barni (3-08-2007 15:25)
Dobra! Jutro, w samo południe
Vamp (3-08-2007 15:26)
Dobra!
Barni (3-08-2007 15:26)
tylko nie wiem czy trafię do tej rudery!
Barni (3-08-2007 15:26)
E! A ty słyszysz głosy, że ja słyszę głosy?
Vamp (3-08-2007 15:26)
Tak!
Vamp (3-08-2007 15:26)
Zawsze i wszedzie!
Barni (3-08-2007 15:26)
Jesteś bardziej cenzura, niż myślałem xd
Vamp (3-08-2007 15:26)
No to zle myslales!
Barni (3-08-2007 15:27)
Przestań kłamać!
Vamp (3-08-2007 15:27)
Lubisz to suko!
Barni (3-08-2007 15:27)
a ty tez xD
Vamp (3-08-2007 15:28)
Nie, ja nie lubie
Vamp (3-08-2007 15:28)
Nie ma to jak teksty z wiesniackich filmow nie xD?
Barni (3-08-2007 15:28)
no xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Barni pisze:"Ja sem netoperek!" - Czeski dubbing Batmana XD

[ Dodano: Pon Sie 06, 2007 8:41 pm ]
Vamp (3-08-2007 15:25)
GROZISZ MI!?!?!?!
Barni (3-08-2007 15:25)
Chcesz się bić?!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Chce!
Barni (3-08-2007 15:25)
To chodź! no!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Na gole klaty!
Barni (3-08-2007 15:25)
Wyzywasz moją mamę?!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Tak!
Barni (3-08-2007 15:25)
Ja tez! xD
Vamp (3-08-2007 15:25)
Spotkamy sie u Sevila w domu!
Barni (3-08-2007 15:25)
Dobra! Jutro, w samo południe
Vamp (3-08-2007 15:26)
Dobra!
Barni (3-08-2007 15:26)
tylko nie wiem czy trafię do tej rudery!
Barni (3-08-2007 15:26)
E! A ty słyszysz głosy, że ja słyszę głosy?
Vamp (3-08-2007 15:26)
Tak!
Vamp (3-08-2007 15:26)
Zawsze i wszedzie!
Barni (3-08-2007 15:26)
Jesteś bardziej A JA UMIEM BLUZGAĆ!!!, niż myślałem xd
Vamp (3-08-2007 15:26)
No to zle myslales!
Barni (3-08-2007 15:27)
Przestań kłamać!
Vamp (3-08-2007 15:27)
Lubisz to suko!
Barni (3-08-2007 15:27)
a ty tez xD
Vamp (3-08-2007 15:28)
Nie, ja nie lubie
Vamp (3-08-2007 15:28)
Nie ma to jak teksty z wiesniackich filmow nie xD?
Barni (3-08-2007 15:28)
no xD
To teksty z "JOB" ... jakby co to mu powiedz "chcesz być fajny?" i nie będzie wiedział nic :D ...
Fight.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Nie wszystkie są z "JOB" XD

Są też z "Piątku" ; ) I "Prażon Brejka" xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

bobercik 19:53:48

ach

bobercik 19:53:52

tato przyniósł lody

Acer 19:53:53

?

Acer 19:53:57

XD

bobercik 19:54:01

pucharek z czekoladowymi, owocami i czekoladą...miód xD

Acer 19:54:19

XD




Chwilę potem:

Kris 19:55:36

A ja to co ..

bobercik 19:55:59

zw

Kris 19:56:06

ok

bobercik 19:56:07

bobercik19:53:52tato przyniósł lodyAcer19:53:53?Acer19:53:57XDbobercik19:54:01pucharek z czekoladowymi, owocami i czekoladą...miód xDAcer19:54:19XD

bobercik 19:56:10

czyli zzw

Kris 19:56:52

XD

A potem:

Dragon Fist 19:58:45

elo

Dragon Fist 19:58:51

czemu masz tylko mnie?

bobercik 19:59:02

zw

bobercik 19:59:14

bobercik19:55:59zwKris19:56:06okbobercik19:56:07bobercik19:53:52tato przyniósł lodyAcer19:53:53?Acer19:53:57XDbobercik19:54:01pucharek z czekoladowymi, owocami i czekoladą...miód xDAcer19:54:19XDbobercik19:56:10czyli zzwKris19:56:52XD

Dragon Fist 19:59:42

xD
Obrazek
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BIEDA !!!
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Kod: Zaznacz cały

Barni 12:34:26
Bart napisał/a: 
wyjątkiem jest ten jeden na naszym forum


Czyli kto?
Barni 12:34:26
LOL!
Barni 12:34:27
xD
Pitti 12:34:42
eee
Pitti 12:34:47
no nie iwem
Barni 12:34:49
haha xD
Pitti 12:34:51
ja czy pepus?
Barni 12:34:55
a z mojego avka się śmieje
Barni 12:34:56
loolllxD
Barni 12:34:58
hahahahahha xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ciagnij sie frajerze masz cos do chomikow? Nie tylko ja mam mule taki avek. ._. zal....
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Mule.... a co to ma do Twojego Avka? " ._. zal...."

Kod: Zaznacz cały

Acer 14:13:46
możesz wziąść xD
Barni 14:13:50
wziac*
Barni 14:13:52
wziąć*
Acer 14:13:59
wziąść
Acer 14:14:05
od dilera sterydami
Barni 14:14:05
wziąć cenzura
Acer 14:14:17
wziąć?
Acer 14:14:19
XD
Barni 14:14:21
no wziąć
Acer 14:14:28
wziąść XD
Barni 14:14:35
kurde wziąść to se możesz do papy
Barni 14:14:37
wziąć się mówi
Barni 14:14:39
xD
i pisze
Acer 14:14:48
mniejsza o nazwe 
Acer 14:15:00
wziąść i mnie nie cenzura xD
Acer 14:15:03
analfabeto xD
Barni 14:15:03
cenzura
Barni 14:15:09
wźiąśłeś kiedyś coś?
Acer 14:15:25
a wziąćłeś?
Barni 14:15:34
nie
Barni 14:15:36
wzięłem xDDDDDDDDDDDDd
Barni 14:16:01
Debilu sprawdz se w slowniki
Barni 14:16:04
słowniku*
Acer 14:16:18
cenzura
Barni 14:16:22
Barni
Acer 14:16:26
ciebie gorzej w cenzura robić niż Krisa
Barni 14:16:33
taa w cenzura zrobź
Acer 14:16:34
Kris by uwierzył : p
Barni 14:16:35
zrobić*
Barni 14:16:45
tja,tja, tja xD
Barni 14:16:49
by nie ja 
Barni 14:16:51
to byściągle
Barni 14:16:54
wźiąściał
Barni 14:16:57
zamiast brać xD
Obrazek

.
ODPOWIEDZ