pp3088 13:02:55
to raczeej obrzydliwe
Ja 13:03:07
co ? rozmowa ?
pp3088 13:03:30
nie twoja dupcia
Ja 13:03:37
aaaa
Ja 13:03:39
nieprawda
pp3088 13:03:42
^^
Ja 13:03:42
moja dupcia jest sexy
Ja 13:03:52
bo mam zaje.biście wyrzeźbione mięśnie pośladkowe wielkie
pp3088 13:04:23
:&
Ja 13:05:35
chciałbyś je pocałować wiem )
pp3088 13:06:12
jednym posladem zabijasz bawola?
Ja 13:06:39
jeszcze nie
Ja 13:06:49
ale krove już powalam
Ja 13:06:54
*krowe
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
[ Dodano: Pon Sie 06, 2007 8:41 pm ]
Vamp (3-08-2007 15:25)
GROZISZ MI!?!?!?!
Barni (3-08-2007 15:25)
Chcesz się bić?!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Chce!
Barni (3-08-2007 15:25)
To chodź! no!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Na gole klaty!
Barni (3-08-2007 15:25)
Wyzywasz moją mamę?!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Tak!
Barni (3-08-2007 15:25)
Ja tez! xD
Vamp (3-08-2007 15:25)
Spotkamy sie u Sevila w domu!
Barni (3-08-2007 15:25)
Dobra! Jutro, w samo południe
Vamp (3-08-2007 15:26)
Dobra!
Barni (3-08-2007 15:26)
tylko nie wiem czy trafię do tej rudery!
Barni (3-08-2007 15:26)
E! A ty słyszysz głosy, że ja słyszę głosy?
Vamp (3-08-2007 15:26)
Tak!
Vamp (3-08-2007 15:26)
Zawsze i wszedzie!
Barni (3-08-2007 15:26)
Jesteś bardziej cenzura, niż myślałem xd
Vamp (3-08-2007 15:26)
No to zle myslales!
Barni (3-08-2007 15:27)
Przestań kłamać!
Vamp (3-08-2007 15:27)
Lubisz to suko!
Barni (3-08-2007 15:27)
a ty tez xD
Vamp (3-08-2007 15:28)
Nie, ja nie lubie
Vamp (3-08-2007 15:28)
Nie ma to jak teksty z wiesniackich filmow nie xD?
Barni (3-08-2007 15:28)
no xD
Barni pisze:"Ja sem netoperek!" - Czeski dubbing Batmana XD
[ Dodano: Pon Sie 06, 2007 8:41 pm ]
Vamp (3-08-2007 15:25)
GROZISZ MI!?!?!?!
Barni (3-08-2007 15:25)
Chcesz się bić?!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Chce!
Barni (3-08-2007 15:25)
To chodź! no!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Na gole klaty!
Barni (3-08-2007 15:25)
Wyzywasz moją mamę?!
Vamp (3-08-2007 15:25)
Tak!
Barni (3-08-2007 15:25)
Ja tez! xD
Vamp (3-08-2007 15:25)
Spotkamy sie u Sevila w domu!
Barni (3-08-2007 15:25)
Dobra! Jutro, w samo południe
Vamp (3-08-2007 15:26)
Dobra!
Barni (3-08-2007 15:26)
tylko nie wiem czy trafię do tej rudery!
Barni (3-08-2007 15:26)
E! A ty słyszysz głosy, że ja słyszę głosy?
Vamp (3-08-2007 15:26)
Tak!
Vamp (3-08-2007 15:26)
Zawsze i wszedzie!
Barni (3-08-2007 15:26)
Jesteś bardziej A JA UMIEM BLUZGAĆ!!!, niż myślałem xd
Vamp (3-08-2007 15:26)
No to zle myslales!
Barni (3-08-2007 15:27)
Przestań kłamać!
Vamp (3-08-2007 15:27)
Lubisz to suko!
Barni (3-08-2007 15:27)
a ty tez xD
Vamp (3-08-2007 15:28)
Nie, ja nie lubie
Vamp (3-08-2007 15:28)
Nie ma to jak teksty z wiesniackich filmow nie xD?
Barni (3-08-2007 15:28)
no xD
To teksty z "JOB" ... jakby co to mu powiedz "chcesz być fajny?" i nie będzie wiedział nic ...
pucharek z czekoladowymi, owocami i czekoladą...miód xD
Acer 19:54:19
XD
Chwilę potem:
Kris 19:55:36
A ja to co ..
bobercik 19:55:59
zw
Kris 19:56:06
ok
bobercik 19:56:07
bobercik19:53:52tato przyniósł lodyAcer19:53:53?Acer19:53:57XDbobercik19:54:01pucharek z czekoladowymi, owocami i czekoladą...miód xDAcer19:54:19XD
bobercik 19:56:10
czyli zzw
Kris 19:56:52
XD
A potem:
Dragon Fist 19:58:45
elo
Dragon Fist 19:58:51
czemu masz tylko mnie?
bobercik 19:59:02
zw
bobercik 19:59:14
bobercik19:55:59zwKris19:56:06okbobercik19:56:07bobercik19:53:52tato przyniósł lodyAcer19:53:53?Acer19:53:57XDbobercik19:54:01pucharek z czekoladowymi, owocami i czekoladą...miód xDAcer19:54:19XDbobercik19:56:10czyli zzwKris19:56:52XD
Barni 12:34:26
Bart napisał/a:
wyjątkiem jest ten jeden na naszym forum
Czyli kto?
Barni 12:34:26
LOL!
Barni 12:34:27
xD
Pitti 12:34:42
eee
Pitti 12:34:47
no nie iwem
Barni 12:34:49
haha xD
Pitti 12:34:51
ja czy pepus?
Barni 12:34:55
a z mojego avka się śmieje
Barni 12:34:56
loolllxD
Barni 12:34:58
hahahahahha xD