Co sadzicie o....avku Barniego?

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Zablokowany
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Co sadzicie o....avku Barniego?

Post autor: Pitti »

Ja uwazam ze jest szajsowaty na maksa xD.

Kod: Zaznacz cały

Pitti 12:22:49
Kaylman
Pitti 12:22:56
jak sie zwie brat Saska?
Pitti 12:23:01
Itachi/.
Pitti 12:23:02
?
Kayl 12:23:06
taa
Kayl 12:23:10
a co?
Pitti 12:23:21
bo Barni mnie cenzura :D
Kayl 12:23:32
czym?:P
Pitti 12:23:41
udaje ze nie wie jaki mial avek wczesniej
Pitti 12:23:46
bo ja mu mowie szczerze
Pitti 12:23:48
po dobroci
Pitti 12:23:49
od serca
Kayl 12:23:50
:)) 
Pitti 12:23:54
ze ten avek jest cenzura na maksa
Pitti 12:24:04
i ze lepszy byl ten co byl ostatnio
Pitti 12:24:09
a on gada ze ost byl mis
Pitti 12:24:14
a przed misiem aligator

Kod: Zaznacz cały

Pitti 12:27:16
co sadzisz o avku Barneigo?
Pitti 12:27:49
powiedz szczerze
Kris 12:28:45
chu.jo.wy
A co wy o nim sadzicie? xD (chciales Barni zebym cos napisal na forum to masz!! <haha> :D)[/code]

Jego avek jest ponizej xD (obok jego posta oczywiscie)
Ostatnio zmieniony śr sie 08, 2007 11:32 am przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Lol xD

A mi się podoba i i tak go nie zmienię, także sobie pisz Pitti, pisz ^^
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Obojętnie jaki by nie był, zawsze może go zmienić.

CLOSED.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Zablokowany