O.K Tak jak chciałeś Kris, zakładam Nowy Temat.
A dla nie wiedzących o co chodzi, wytłumaczenie jest proste, będę zamieszczał tutaj swoje teledyski, a wy je oceniajcie na tym forum jak i na YouTube.
Więc:
Teledysk Nr. 1
Teledysk : http://www.youtube.com/watch?v=uG1cDhOJeXg
Tytuł : Brolly - The Legendary Super Sayan
Anime : Dragon Ball
Muzyka: Linkin Park - Somwhere I Belong
-----------------------------------------------------------------------------------------
Teledysk Nr. 2
Teledysk : http://www.youtube.com/watch?v=GdIKOgVnS3c
Tytuł : The Great Hero
Anime : Dragon Ball
Muzyka: Nickelback - Hero
! KoMeNtOwAć I oCeNiAć !
Teledyski - filip_3521
Moderator: Moderatorzy
- filip_3521
- SSJ 2
- Posty: 131
- Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
- Lokalizacja: Warszawa
- filip_3521
- SSJ 2
- Posty: 131
- Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
- Lokalizacja: Warszawa
DziękiMeTeO*kSg* pisze:Zawaliste, szczególnie ten z Brolim..
Zagłosowałem na TAK oczywiście
Dzięki za uwagi. Na pewno przy tworzeniu kolejnego teledysku wezmę to pod uwagęPitti pisze:Teledyski calkiem calkiem. Ale licze na cos lepszego
Glosuje na pomiedzy
[ Dodano: Sob Mar 22, 2008 1:33 am ]
Refresz
Heh siema ponownie, dawno nie zaglądałem do tego tematu, więc postanowiłem go odświeżyć.
Teledysk: My Friend - Sasuke
http://pl.youtube.com/watch?v=VBxNh78hYDs
Proszę o oceny i komentarze, na forum jak i na youtube


