Alkohol

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Lubisz Alkohol?

Nie! Nie nawidze tej trucizny!
4
36%
Nie
2
18%
A co to?
1
9%
Alkohol jest dobry
4
36%
 
Liczba głosów: 11

Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

rudi92 pisze:Ta , ale Roman Goral , nadal zyje (niestety)

Roman Goral a kto to ? :?
Roman Góral to ojciec BH, nałogowy pijak :evil:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Acha fajnie, a to musze się przyznać nie wiedziałem. 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dobra , romana narazie nie ma w polsce , więc nie musimi sie nim przejmować :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

BH Ouji pisze:Dobra , romana narazie nie ma w polsce , więc nie musimi sie nim przejmować :P
Heh to masz zaje biscie BH kun, moj stary niestety jest w domu :evil:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

A mój niestety nieżyje a szkoda. :cry:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

rudi92 pisze:A mój niestety nieżyje a szkoda. :cry:
No tez szkoda, wiadomo, ze kazdy ma inne odczucia - BH nienawidzi ojca bo mu marnuje zycie, a ja swojego niecierpie po prostu, ale tylko wtedy gdy mi wypomina kompa lub szkole :x
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Moja mama (umarł jak miałem 4lata) mi opowiadała że mÓj tada był fajn.


Ale co było mineło nie odchodźmy od tematu Alkocholu.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

rudi92 pisze:Moja mama (umarł jak miałem 4lata) mi opowiadała że mÓj tada był fajny.
Jesteś jak Tronk , stracić ojca w młodym wieku :( , ja nienawidze ojców gdyż większość ich pije alkohol (ale niektórzy sa nawet fajny , jak mój krzesny tata i Bardock :P) , mamy rzadko piją alkohol :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

No czy ja wiem mamy też piją alkochol ale z umiarem. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Heh. Mój tata czasem sobie wypił i był ubaw. Śpiewał piosenki(dico polo :P ) ,kase mi dawał ale to żadkość aby sie upił. Swojego ojca nie widziałem jak skończyłem 7 lat :wink: .
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

No nie wiem czy powinieneś się cieszyć ale jak chcesz. 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Moj ojciec ani razu nie byl pijany...! nigdy go nie widzialem w takim stanie, matka mowila ze nie byl :P
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

A ja powiem tak.... nieważne kim by był mój ojciec traktował bym go jako ojca :]
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Ja również ( Fajnie przeszliśmy z tematu czy alkochol jest dobry czy nie do tematu ojciec alkocholik ). :)
Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Ja tam se goolne z qmplami ale zadko nie rajci mnie to:/ Ostatni raz na sylwka to prawie 5 miechow^^
ODPOWIEDZ