Wtorek-Środa TESTY GIMNAZJALNE

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Wtorek-Środa TESTY GIMNAZJALNE

Post autor: Atom »

Jak w temacie. Rocznik 89' czekają dwa wielkie dni. Piszemy testy które zadecydują o naszych szkołach. Dlatego chciałbym prosić wszystkich tutaj abyście wspólnie 3mali kciuki za mnie, Artiego i Rava. Oraz wszystkich piszących jutro testy. Pamiętajcie! Ściskać łapy aż do krwi :twisted:
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Trzyamy kciuki :) (żartowałęm :twisted: . Trzyam tylko za Rava,Artiego i Atoma a reszt niech sie ....... :P
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

No a o mnie zapomniales ;(
Pozatym Atomq wiemy wszyscy o tym pisza mowia zygam tym pozatym mam stresa!!!!!!!
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

OK. No i Bliza :P .
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Nie chcę zapeszać więc nie będę nic pisał. Mogę tylko powiedzieć, że wg naszej pani od polskiego, a mianowicie pani R, to co jest na egzaminach jest na ocenę dostateczną, czyli 3. Nie powinno być problemu. Jutro w tym temacie piszcie jak Wam poszło :)
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Pheh... Przeicez test humanistyczny jest banalnie prosty, na próbnym dostałem 46/50.... Chodze do 2 kl, powodzenia :twisted:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Fakt. Próbny jest banalny...
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Ajjjjj wybacz Bliz mistrzu! Wybacz!!! Miałem filma że ty masz 15 lat (90') sry....!
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Osoby z 89 też mogą mieć 15 lat - jak choćby ja i Arti.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Dlatego podkreślilem w nawiasie (90') że chodziło mi o rocznik 1990;]
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Nie tylko próbny Arti kun.... Dla mnie naprawdę humanistyczny testy to pestka... Niestety dla odmiany jest z matematyką, mam duze problemy z tymi @#$^% cyferkami, takze chemia i biologia nie przypadły mi do gustu :?
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Dobra juz mniejsza z tym:P Mozecie sprawdzic w temacie: "Przedstawienie" :P Ja tez mam problemy z druga czescia:P Polski luz ale jednak jest ten stres:P Dobra chlopaki powodzenia reszcie ktorzy pisza ale nie potrzymam kciukow bo nie napisze testa;P
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Taaaaak juz po godzinie 0 juz wszystko napisane nie ma odwrotu:P Poszlo mi dobrze procz durnego txt o tym pierdyknietym ojcu:P cos nasciemnialem:P Ale reszta poszla dobrze(zeby nie zapeszyc) Jutro o tej samej porze albo pozniej(czyt. Zascianek) znowu sie spotkamy aby opisac wrazenia z testu z matmom i innymi smiesznymi rzeczami;P
BTW. Sorry za dwa pod rzad;) mam nadzieje ze mi wybaczycie:P
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Spox. Ten pierwszy post był przed faktem :D Bliz ja dokładnie tak samo. O tym ojcu to ja nie wiedziałem co pisze wogóle :D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Jak sie spodziewalem jestem znowu pierwszy:) i oczywiscie tak ja znowu sie spodziewalem to ze byl sajgon na egzaminie.... (jak dla mnie) ja bym powiedzial ze Tales z Miletu by tego nie zrobil:P ale jakies pkt bd:D A jak reszcie poszlo?:)
Zablokowany