Jak w temacie. Rocznik 89' czekają dwa wielkie dni. Piszemy testy które zadecydują o naszych szkołach. Dlatego chciałbym prosić wszystkich tutaj abyście wspólnie 3mali kciuki za mnie, Artiego i Rava. Oraz wszystkich piszących jutro testy. Pamiętajcie! Ściskać łapy aż do krwi
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Nie chcę zapeszać więc nie będę nic pisał. Mogę tylko powiedzieć, że wg naszej pani od polskiego, a mianowicie pani R, to co jest na egzaminach jest na ocenę dostateczną, czyli 3. Nie powinno być problemu. Jutro w tym temacie piszcie jak Wam poszło
Nie tylko próbny Arti kun.... Dla mnie naprawdę humanistyczny testy to pestka... Niestety dla odmiany jest z matematyką, mam duze problemy z tymi @#$^% cyferkami, takze chemia i biologia nie przypadły mi do gustu
Dobra juz mniejsza z tym:P Mozecie sprawdzic w temacie: "Przedstawienie" Ja tez mam problemy z druga czescia:P Polski luz ale jednak jest ten stres:P Dobra chlopaki powodzenia reszcie ktorzy pisza ale nie potrzymam kciukow bo nie napisze testa;P
Taaaaak juz po godzinie 0 juz wszystko napisane nie ma odwrotu:P Poszlo mi dobrze procz durnego txt o tym pierdyknietym ojcu:P cos nasciemnialem:P Ale reszta poszla dobrze(zeby nie zapeszyc) Jutro o tej samej porze albo pozniej(czyt. Zascianek) znowu sie spotkamy aby opisac wrazenia z testu z matmom i innymi smiesznymi rzeczami;P
BTW. Sorry za dwa pod rzad;) mam nadzieje ze mi wybaczycie:P
Jak sie spodziewalem jestem znowu pierwszy:) i oczywiscie tak ja znowu sie spodziewalem to ze byl sajgon na egzaminie.... (jak dla mnie) ja bym powiedzial ze Tales z Miletu by tego nie zrobil:P ale jakies pkt bd:D A jak reszcie poszlo?:)