Twoje wyniki w sporcie.

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Twoje wyniki w sporcie.

Post autor: Groku »

Wpisujcie swoje rekordy. :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Nie za bardzo kapuje o co tutaj chodzi... Jakie rekordy....? Mamy podawać kto gra w jakim klubie czy co....?
---------------------------
Dobra.... Ja gram w Amice Wronki, jestem tam kapitanem, mówie oczywiście o seniorach młodszych.... Jak wyłumaczysz o co dalej chodzi w tym temacie, to się bardziej rozpisze :twisted:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Chodzi oto żeby się pochwalić rekordami w ruŻnych dziedzinach sportu. Przepraszam zapomniałem że w takich dyscyplinacha jak piłka nożna czy koszykówaka nieda się zabardzo pochwalić wynikami. W tym temacie chodziło mi głównie o bieganie czy pływanie albo żuty w dal cos w tym stylu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Ahh.. No to i tak dobrze, wiele razy biegałem w spirncie :twisted:

Moje najlepsze czasy na poszczególne dystanse:
100 m - 11.29
60 m - 6.87
50 m - 6.16
1000 m (nie lubie długich dystansów) - 3.14 - minuty.sekundy ofcourse :wink:

Powiem tylko, że czas z 50 i 60 metrów jest nieaktualny, gdyż biegalismy ostatnio w poprzedniej klasie.... Ale za to wynik na 100 m jest jak najbardziej aktualny, ostatnio na zawodach taki miałem :twisted:

Potem podam z innych dyscyplin, o ile jakieś jeszcze przypomnę sobie :)
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Ja żucałem piłeczką palantową i nie pamiętam wynku :P , ale byłem 2 w klasie :wink: .
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Spoko. Ja ostatnio płynołem na 100m i 200m stylem żebkarskim i miałem 1:25:12 i 3:05:32. :twisted:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Macix kun, jak w 6. klasie podstawówki rzucialiśmy piłeczką palantową, to mialem wynik 64 metry :twisted: Teraz bym mial duuzo więcej :twisted:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Hmmm . Ciekawe , do której ja klasy chodze nie :?: . Ja miałem mniej chyba . :roll:
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

o.0 Gutek jak ty śmigasz !
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

Atom pisze:o.0 Gutek jak ty śmigasz !
Huh....? Poprostu lubie sport, jestem sportowo uzdolniony - nie chwalę sie, wszak kazdy jest w czymś dobry.... Oczywiście nie jestem we wszystkich dyscyplinach mistrzem, ale w kazdej jestem ponad przeciętną granicą :twisted:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Zrobiłem dzisiaj na sprawdzianie na 100m motylkiem 1:18:46. :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

rudi niechce ci nic mówić ale zedytuj tamten post bo ostrzeżenie złapiesz a ja mam na pływanie słaby czas
28 sec słaby
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Mam kilka nowych rekordów :

-Na 1000m miałem 3:13:43
-A na 50m żabką miałem 40:34 - teraz robie na 50m basenie 39:coś
-Na 100m kraulem miałem 1:10:54
- Na 100m żabką na 50m basenie 1:25:43 ale na mistrzostwach polski zrobie 1:20:coś
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

EDIT: Dzisiaj na zawodch na 1000m miałem 3:10:coś jupiii... :D

Naucz się edytować posty (tj. nie pisz jeden pod drugim) //Arti

Ok Arti//rudi92


A moze ktoś jeszecze się pochwali swoimi wynikami co ?
Obrazek
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Sory ,że lekko po czasie ,ale czytając posty postanowilem się też pochwalić -1000m. =3,13,33 (jestem w 1 kl.gim.).
Fight.
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

ja tam nie pamietam moich czasow z biegow itp. rzeczy ,ale powiem ,ze odbilem pileczkę ping-pongowa na rakietce 789 razy i zrobilem 189 pompek jak i odbilem pilke do nogi 10 razy na piecie.
Uwertura...

Obrazek
ODPOWIEDZ