Twoje wyniki w sporcie.
Moderator: Moderatorzy
Nie za bardzo kapuje o co tutaj chodzi... Jakie rekordy....? Mamy podawać kto gra w jakim klubie czy co....?
---------------------------
Dobra.... Ja gram w Amice Wronki, jestem tam kapitanem, mówie oczywiście o seniorach młodszych.... Jak wyłumaczysz o co dalej chodzi w tym temacie, to się bardziej rozpisze
---------------------------
Dobra.... Ja gram w Amice Wronki, jestem tam kapitanem, mówie oczywiście o seniorach młodszych.... Jak wyłumaczysz o co dalej chodzi w tym temacie, to się bardziej rozpisze
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Ahh.. No to i tak dobrze, wiele razy biegałem w spirncie
Moje najlepsze czasy na poszczególne dystanse:
100 m - 11.29
60 m - 6.87
50 m - 6.16
1000 m (nie lubie długich dystansów) - 3.14 - minuty.sekundy ofcourse
Powiem tylko, że czas z 50 i 60 metrów jest nieaktualny, gdyż biegalismy ostatnio w poprzedniej klasie.... Ale za to wynik na 100 m jest jak najbardziej aktualny, ostatnio na zawodach taki miałem
Potem podam z innych dyscyplin, o ile jakieś jeszcze przypomnę sobie
Moje najlepsze czasy na poszczególne dystanse:
100 m - 11.29
60 m - 6.87
50 m - 6.16
1000 m (nie lubie długich dystansów) - 3.14 - minuty.sekundy ofcourse
Powiem tylko, że czas z 50 i 60 metrów jest nieaktualny, gdyż biegalismy ostatnio w poprzedniej klasie.... Ale za to wynik na 100 m jest jak najbardziej aktualny, ostatnio na zawodach taki miałem
Potem podam z innych dyscyplin, o ile jakieś jeszcze przypomnę sobie
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Mam kilka nowych rekordów :
-Na 1000m miałem 3:13:43
-A na 50m żabką miałem 40:34 - teraz robie na 50m basenie 39:coś
-Na 100m kraulem miałem 1:10:54
- Na 100m żabką na 50m basenie 1:25:43 ale na mistrzostwach polski zrobie 1:20:coś

EDIT: Dzisiaj na zawodch na 1000m miałem 3:10:coś jupiii...
Naucz się edytować posty (tj. nie pisz jeden pod drugim) //Arti
Ok Arti//rudi92
A moze ktoś jeszecze się pochwali swoimi wynikami co ?
-Na 1000m miałem 3:13:43
-A na 50m żabką miałem 40:34 - teraz robie na 50m basenie 39:coś
-Na 100m kraulem miałem 1:10:54
- Na 100m żabką na 50m basenie 1:25:43 ale na mistrzostwach polski zrobie 1:20:coś
EDIT: Dzisiaj na zawodch na 1000m miałem 3:10:coś jupiii...
Naucz się edytować posty (tj. nie pisz jeden pod drugim) //Arti
Ok Arti//rudi92
A moze ktoś jeszecze się pochwali swoimi wynikami co ?



