Ulubieni wojownicy z forum SSJ POWER

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Czasy się zmieniają i my też .Dlatego :
Na pierwszym miejscu u mnie -Atom -nawet nie wiecie ile ten chłopak dla mnie zrobił...
2.Gutek-braciszek :p
3.Arti-po prostu go lubie.....
4.Macix-zawsze go lubiałem....
Fight.
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

bh-bo jest cool
atom-bo dba o forum
a mnie nikt nie lubi :cry:
Ostatnio zmieniony ndz kwie 17, 2005 6:15 pm przez Wego, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Daletgo nikt cię nie lubi bo jesteś nowy i nikt cie nie zna :wink:
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Hmmm, u mnie jest tak, pierwsze miejsce zajmie BH, ponieważ jest świetnym kumplem i to on wprowadził mnie na to forum i do RPG Makera, potem Macix, bo jest spoko gość, do tego jest redaktorem na mojej stronie. Za nim znalazłby się Vegetto, bo jest spoko, gada na temat i nie owija(za bardzo) w bawełnę :twisted: To chyba tyle :twisted:
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

:( nikt mnie nie luuuuubi :( :mrgreen:
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Nie martw sie KKRT ja cie lubie :D (tylko zmień ten głupi nick :!: :lol: )
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

macix pisze:Nie martw sie KKRT ja cie lubie :D (tylko zmień ten głupi nick :!: :lol: )
Popieram go , z ty imieniem , wyglądasz jak @#$% we wszechświecie. (oczywiście gdybyś sie uderzył w głowe , jak nie , jesteś cool!)

P.S. Ok ok nie będe juz tego pisał Atom kun :P ale wiesz , nie mogłem się powtrzymać :twisted: ale wiesz , vegeta powiedzial by bardziej brzydko , a ja ucze sie od niego :twisted:

Ok ale następnym razem nie kasuj moich ostrzeżeń //Atom
Ostatnio zmieniony pt kwie 15, 2005 6:45 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 4 razy.
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Jak dla mnie Atom tylko jego znam.
:D
A i BH Ouji.
Ostatnio zmieniony ndz kwie 17, 2005 1:04 pm przez Groku, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Do ulubionych wojowników dołączam Vegetto :D . Zapoznałem sie troche z ziomem i fajny :D . Wiele spraw załatwia :D Fajnie gada na gg :P , wyzywa innych użytkowników :twisted: (ale niestety nie z tego forum :cry: ) .
No i Atoma :D . Co tu pisać :P .
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Do moich ulubionych ziomow dochodzi Atom jest to super gosc:) poprostu swoj ziom normalnie wypas!
Awatar użytkownika
Atom
Golden Oozaru
Posty: 216
Rejestracja: pt sty 14, 2005 9:30 am
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Atom »

Weźcie se no na luz dajcie XD bo sie czerwienie :oops:

Arti,Bliz,Rav,Macix....itd itp poprostu ja was wszystkich tutaj lubie! Spoko ziomy jestescie. A Arti i Bliz to normalnie miodki jezeli chodzi o GyGy =]
Przyszedłem pomóc Blizowi w ciągnięciu tego koksu dalej !
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

macix pisze:Do ulubionych wojowników dołączam Vegetto :D . Zapoznałem sie troche z ziomem i fajny :D . Wiele spraw załatwia :D Fajnie gada na gg :P , wyzywa innych użytkowników :twisted: (ale niestety nie z tego forum :cry: ) .
No i Atoma :D . Co tu pisać :P .
Jak to nie to ja Vegetto :twisted: ale na tym forum poprostu próbuje nie dostać bana bo arti jest ostry :cry:

no chyba że ci o mnie nie chodzi jestem Vegetto z forum dae'go
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

No teraz śmiało moge powiedzieć że moim ulubionym wojownikiem chodzącym po stronie jest BH :D (gdyż ATOM odszedł i straciłem z nim kontakt). Ale to nie znaczy że nikogo innego nie lubie lubie jeszecze Vegetto, Macixa i Daego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Ulubionym wojownikiem z ssjpower jest BH, książe i najpotężniejszy z chominidów(i nie tylko). Oprócz tego lubie całe forum:]
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Najpotężniejszy bo jedyny :lol:
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
ODPOWIEDZ