WAŻNE!!!
WAŻNE!!!
Od dzisiaj kazdy kto mnie obrazi/osmieszy lub poprostu w jakis sposob mi podpadnie, bedzie mocno tego żałował! nie zmaierzam tolerować więcej obelg pod moim adresem, każdy śmieci i robak będzie przeze mnie targany,aż nie padnie na kolana
Niech każdy śmieć, ktory mi kiedys podpadł przeczyta to bardzo uważnie, by nie powtórzyc tamtego błędu

Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.