Sacred

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Sacred

Post autor: MeTeO* »

Grał ktoś w tą wciągającą grę RPG ? Jezeli nie, to zachęcam. W Sacred jest do wyboru 6 klas postaci : Gladiator, Serafia, Leśna Elfka, Mroczny Elf, Mag bitewny, Wampirzyca ... Ja gram Gladiatorem i mam narazie 24 poziom, mam juz zywioł Ankarii ( pokonałem lodowego smoka i zebrałem żywioł ). Wypowiadajcie się ! Zapraszam !
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Gra przez przeglądarkę czy cRPG?
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

Grałem, gra podobna do diablo. I gra sie jak w diablo xD.(nie przez przegladarke barni :F)
Całkiem ladna gra , na fabule nie narzekam. Tylko czekac na sacred II
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Gra byla ciekawa, ale jakos mi sie znudzila, nie wiem czemu. To ta gra co dusze sie zbiera niebieskie i czerwone? :D
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Pitti pisze:Gra byla ciekawa, ale jakos mi sie znudzila, nie wiem czemu. To ta gra co dusze sie zbiera niebieskie i czerwone? :D
Pitti, ty chyba mówisz o Sacrifice :P

Jak skończe grę gladiatorem to zagram mrocznym elfem, bo ma fajne bronie...
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

No tak mozliwe... Dlatego sie spytalem. Dajcie jakiejs screeny moze sciagne sobie ;p
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Pitti, polecam.
Screeny poszukaj sobie sam - www.google.pl ;)
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ee tam.. Google sux. Lepsze są www.google2.yoyo.pl xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Przeszłem Sacreda wraz z dodatkiem najlepsza klasa to mag bitewny gra bardzo podobna do diablo ale ma ciekawszą fabułe no i lepszą grafe niż dziadek diablo
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Hah, jedna z moich ulubionych gier. Grywało się na necie sporo. ;)
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Po waszych wypowiedziach dochodzę do wniosku, że jest to coś w rodzaju Titan Questa, dobrze wnioskuję?xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Cos kojarze po screenach. Czy to ta gra w ktorej mozna zdobyc maske Jasona i miecz swietlny czy costam?? serio mowie

[ Dodano: Nie Wrz 02, 2007 12:10 pm ]
Pół żartem, pół serio...

Mała ciekawostka. Twórcy Sacred, pokazali, że mają poczucie humoru i potrafią wpleść w swoją grę kilka ciekawych elementów, które stanowią niezwykłe uzupełnienie całości.

Pierwsza rzecz, to dwa przedmioty: maska hokejowa i maczeta. Jeżeli ktoś kojarzy je z obozem Crystal Lake, to ma rację. W grze można znaleźć te dwa nieodłączne atrybuty Jasona Voorheesa (bohater serii horrorów "Piątek 13"), co więcej można ich używać.

Druga, to ukłon do miłośników Gwiezdnych Wojen. Jeżeli będziecie grali Serafią, to w pewnym momencie gry, możecie otrzymać...miecz świetlny. Miłe, czyż nie?

Następna, to kiwnięcie do miłośników klasyki gier komputerowych. Wędrując po świecie, natkniemy się na jaskinię, w której niczym Pacman będziemy zbierać żółte kulki, za które otrzymamy doświadczenie.

Kolejna to Kurort Wypoczynkowy dla Orków (Mal-Orc-A). Miła wysepka, na której Orki wygrzewają się na ręczniczkach, usiłując złapać opaleniznę w kolorze khaki.

I ostatnia w końcu ciekawostka, to głęboki ukłon w stronę wielkiego Diablo, czyli wioska Tristram. Wykonując jedno z zadań, trafimy do kopii znanej każdemu graczowi wioski. Spotkamy tam kowala Griswolda, wiedźmę, stado krów i obejrzymy piękny kawałek architektury, czyli znany wszystkim kościół.

Naprawdę warto grać uważnie, aby odnaleźć te smaczki. Kto wie, może jest ich więcej.
Dobrze pamietalem :P. Kolega kiedys mial. z tego co pamietam wyrabana giera. Kiedys se sc...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Eee :/ Pitti, pomyliłeś to ze Star Wars :D
Awatar użytkownika
Wego
SSJ 4
Posty: 297
Rejestracja: śr lut 09, 2005 4:17 pm
Lokalizacja: Płock

Post autor: Wego »

nie - pitti ma racje : P
Gra nawet fajna ale haslo na bn zgubilem xDD
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Wego pisze:bn
Moze sie myle ale battle.net to trademark copyright i w ogole blizzardu? :P
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
ODPOWIEDZ