Sądzę, że możliwe są następujące warianty po wyborach (kolejność losowa).
1. PO-PiS (wbrew blablaniu, że oni już się za bardzo nie lubią; wbrew niechęci dużej części zwolenników PO do PiSu) - koalicja konstytucyjna, jakoś udaje im się dogadać, bardziej możliwe do zrealizowania, gdy wygra PO. Prawdopodobieństwo niewielkie.
2. PIS-LPR-Samoobrona - powtórka z rozrywki, z tym, że zamiast Ligi Polskich Rodzin mamy Ligę Prawicy Rzeczpospolitej = Liga Polskich Rodzin + Unia Polityki Realnej + Prawica RP (BTW: ziś w TV padły słowa ważnego polityka LPR, chyba Giertycha, mniej więcej takie: "Jesteśmy jedyną prawdizwą alternatywą dla liberałów" - Unia Polityki Realnej alternatywą dla liberałów?) - deklarację Kazyńskiego, że koalicji z Samoobroną nie będzie, można włożyć między bajki (wprawdzie obiecywaliśmy, ale PO znów nas do tego zmusiło i musieliśmy zawrzeć tę koalicję dla dobra Polski, żeby nie dopuścić do powrotu rządów komunistów i dojścia do władzy układu). Sondaże nie dające Samoobronie wystarczjącego poparcia - to optymistyczne, ale to tylko sondaże, wciąż jest wielu niezdecydowanych.
3. PO-PSL - a nuż-widelec wystarczy im głosów, ale nie odrzucą raczej weta prezydenta (do tego potrzeba 3/5, czyli 276 mandatów).
4. PO-PSL-LiD - powinno starczyć do odrzucenia weta prezydenta
5. PO-PiS-PSL
6. PO-PSL-część PiSu (ta frakcja od Marcinkiewicza, bodajże Przymierze Prawicy?)
7. PiS-część PO-PSL
8. PO-PSL-część LiDu (dawne SdPl i PD)
9. I tym podobne, doskrobane częściowo z różnych partii.
Wybory 2007
Moderator: Moderatorzy
Wybory 2007
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Wszystko byle nie PiS, LPR czy Samobrona. Wolę już LiD niż PiS. Najbardziej to PO, PSL także może być. Generalnie mohery stanowią mocną siłę i obawiam się najgorszego.
Praktycznie opisałem to w temacie http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?t=1776&start=0
Praktycznie opisałem to w temacie http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?t=1776&start=0
Zdania nie zmieniłem ;PObecnie mamy państwo polityczne, co z wiadomych wzgledów mi nie odpowiada. Jeżeli sumiennie obliczyć dokonania rządu to można załamać ręce. Chociażby nasza pozycja w Unii. Niektórzy mawiają, żę Kwas był zbyt uległy, może i mają rację jednak uważam, że to co wyprawiał Kaczyński to było o wiele gorsze. Doszło do tego, że jakakolwiek estyma w stosunku do naszego kraju wyparowała. W końcu jako jedyni blokowalśmy niemalże wszystkie ustawy. Dalej to totalna ignorancja obywateli. Już nie mówie o lekarzach, bo im się należało(tym państwowym, mojej znajomej odmówili przyjecia chorej matki pod pretekstem prostetu, gdyby nie szybka reakcja jej meża i opierpz.enie koniowała, kobieta by pewnie nie żyła. Hmm z drugiej strony pijani lekarze podczas protestu. Chołota). Podam przykład pogoni za bezdomnym. Podam, bo na rozpiske szkoda słów. Kolejny czyn, który zasługuję na potępienie to zatrzymanie kilku osób rozsyłających żarty o kaczorach. Kontynując dochodzimy do ministra edukacji. Pomińmy, że taki człowiek powinien siedzieć w zamknięciu( jako działacz parti nazistowskiej -Młodzieży Wszechpolskiej) to reformy, które próbuje wprowadzić zasługują na całkowitą postponacje. Mundurki. Istny powrót do PRL. Tandetny kicz. Niby to ma zatrzymać przemoc w szkole? Litości, średniointeligentna małpa dobrze wie, że nie szata zdobi człowieka. Przecież dres jak będzie chciał kogoś stłuc to słuczę go czy to w mundurku, czy bez niego. No, ale cóż. Mogłabybyć wspólna ksiażka do historii dla Europy. Nie, nie może być, trzeba postawić weto. Bo przecież Polska historia jest taka piękna. Gówno prawda, rzadko kto wogóle wie kiedy była bitwa pod Grunwaldem, a uważa się za patriote. Ciekawe czemu zawsze pomijamy czarne strony naszej historii w ksiazkach. Nie żeby srać w swoje gniazdo, ale każde państwo ma dobre i złe karty.
Wypowiedzi rządu grzeszą retoryką. Nie ma lwiększego ( o ironio) demagoga od kaczyńskiego i krasomówcy od Leppera. Ile razy obrażali ludz od Zomo, wykształciuchów i innych gówien. Homofobia. No cóż, staram się być tolerancyjny i nie mieć nic do mniejszości seksualnych, dopóki nienaruszają mej wolności. Tutaj jednak przyznam rację rządowi co do blokowania parad. To już zbyt wiele, oni nie wymagają tolerancji tylko akceptacji, a to moim zdaniem za wiele.
Podsumuwując jest to najgorszy rząd w czasie pokomunistycznej Polski. Totalne zero na arenie międzynarodowej, osobistej i społecznej. Jak to mówią zachodnie media (nazywane propgandowym, homoseksualnym, żydowskim lobby), że facet który nie ma żony, konta i prawa jazdy jest nikim w normalnym kraju. U nas jest premierem... Rządy Po idyllą by nie były, ale zdaje mi się, że byłyby lepsze niż to co teraz mamy. Bo za, przeproszeniem gorzej być nie może.
No i temat, o którym nie można zapomnieć. Rydzyk. Redemptoryści. Zgnilizna moralna. A Kaczor liże mu du.pe za przeproszeniem. Wiem, że walka o głosy itp, ale są jakieś granice, które powinny być nie przekraczalne. Jeżeli kaczor woli głosy zamiast honoru rodziny, to jest zerem, zwykłym gównem, który dochodzi do władzy po trupach.
Pozdrawiam
pp3088
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
- GalacticWarrior
- Oozaru
- Posty: 52
- Rejestracja: wt paź 09, 2007 4:56 pm
- Lokalizacja: Z brzucha
- Kontakt:
Ludzie starsi głosują na PiS, a Ci co głosują pierwszy raz na PO... Nanjowsze sondaze mówią ze PiS ma juz chyba 36%...Dlatego on wygra...Wynik jest mi obojętny...
Jak widać, tak samo jak pisownia...jak można napisać "sondaże" przez "ą"? - Rav
Owned - Arti
Jak widać, tak samo jak pisownia...jak można napisać "sondaże" przez "ą"? - Rav
Owned - Arti
Ostatnio zmieniony ndz paź 14, 2007 8:57 am przez GalacticWarrior, łącznie zmieniany 3 razy.

Nobody is perfect, my name is nobody
Jeżeli korzystasz z wp, to faktem ważnym dla Twojej świadomości, powinna być wieść, że zamieścili sondaż z przed 4 dni.GalacticWarrior pisze:Nanjowsze sondaze mówią ze PiS ma juz chyba 36%...Dlatego on wygra.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*
Kocham Cię Patrycjo :*
- GalacticWarrior
- Oozaru
- Posty: 52
- Rejestracja: wt paź 09, 2007 4:56 pm
- Lokalizacja: Z brzucha
- Kontakt: