Moderatorzy: Bobercik , Moderatorzy
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » wt gru 04, 2007 8:08 pm
Po zaciętej walce, lepszy okazał się jednak faworyt, czyli Kris. Nasz kochany moderator zwyciężył 9:7 xD
A teraz Krova vs. Dae!
Czyli ten który ostatnim razem doszedł do finału, oraz dwukrotny Najlepszy Użytkownik! Kto wygra??? Czy Dae ponownie stał się popularny? Zobaczymy!
Ankieta stop 3 dni stop wynik ukryty stop dziękuję
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » wt gru 04, 2007 8:11 pm
Głos na Krovensa.
Dae praktycznie nie znam
Krova jest koxem we wszystkich grach
Ograłem Krovę w piłkarzyki, z czego jestem dumny xD
.
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321 Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Arti » wt gru 04, 2007 8:14 pm
Coś się zepsuło i nie można ukrywać wyników ankiety także proszę się nie sugerować dotychczasowymi wynikami
Już można //Arti
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009 Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm
Post
autor: BH Daimaouji » wt gru 04, 2007 8:37 pm
Glos na Piotrka bo bardziej go lubie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji
"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli
Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676 Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am
Post
autor: Pitti » wt gru 04, 2007 8:38 pm
Dae-z nim ostatnio wiecej rozmawialem niz z Krövka ktry dawno ze mna nie gadal i nie wnikam czy czasu nie mial czy mnie nie lubi
. Z Dae sie gada wporzadku, choc ostatnio cos nie konwersowalismy :>
I'll become The King of Pirates!
Kris
Avanger
Posty: 2254 Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań
Post
autor: Kris » wt gru 04, 2007 8:45 pm
Dae - poniważ jestem pewien, że ma on mniejsze szanse, a na dodatek lepiej się z nim mi rozmawia. A poza tym wiekszy szacunek ;p
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
skibix
SSJ 5
Posty: 1112 Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:
Post
autor: skibix » wt gru 04, 2007 9:14 pm
Dae oczywiście
Znałem się z nim kiedyś bardzo dobrze
. Niestety krova ale nie miałem okazji z tobą pogadać
krova
SSJ 5
Posty: 1746 Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno
Post
autor: krova » wt gru 04, 2007 9:35 pm
na siebie ;>
kris ty bucu ;c
-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.
Dae
Zasłużony
Posty: 1200 Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno
Post
autor: Dae » wt gru 04, 2007 9:43 pm
Na Krove, bo jest fajniejszy! No i w łaty
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228 Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:
Post
autor: Drake » wt gru 04, 2007 11:40 pm
na Krove.Sorka Dae ale krove po prstu lepiej znam:PP A po za tym krova jest tak wrednym chamem że nie sposób go nie polubić
Bliz
SSJ 5
Posty: 858 Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW
Post
autor: Bliz » śr gru 05, 2007 3:22 pm
DAE z nim rozmawialem, rozmawiam...
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856 Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów
Post
autor: Dragon Fist » śr gru 05, 2007 4:04 pm
Na kogo może paść głos? Ciężko mi wybrać... Będę kierował się wspólnym bólem- Dae.
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940 Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:
Post
autor: Bobercik » śr gru 05, 2007 6:52 pm
Trudny wybór. Dae to przede wszystkim stare czasy, wspaniałe rozmowy wakacyjne. Wtedy był zdecydowanie moim najlepszym kumplem na forum. Wtedy też wygrywał turnieje.
Za to Krovens...Krovens to Krovens...uwielbiam go za "cmok" i za "Appe". Naprawdę trudny wybór. W tym głosowaniu jednak się wstrzymam ;p Powodzenia życzę obu xD
Rav
;)
Posty: 1007 Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:
Post
autor: Rav » śr gru 05, 2007 8:38 pm
Wstzymałem się od głosu.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Barni
SSJ 5
Posty: 2999 Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City
Post
autor: Barni » pt gru 07, 2007 8:17 pm
Graty Dae :d
.